Архів новин

Пошук за назвою статті
З
По
57

Результати співпраці з територіальними громадами Полтавщини станом на 11.07.2024

На Полтавщині триває ремонтно-будівельний сезон 2024 року. Переважно кошти на ремонт спрямовують громади в межах співпраці з Агентством місцевих доріг області (обласний бюджет). Станом на 10.07.2024 відновили близько 80 тис. м² дорожнього покриття. 
Нагадуємо, що у 2024 році всі кошти Державного дорожнього фонду передані на потреби Міністерства оборони, тому ремонти виконуються за фінансування територіальних громад, які й обирають дороги для ремонту.
Станом на сьогодні 20 територіальних громад вже виділили на сесіях кошти на загальну суму понад 112 млн грн. Зараз  вони визначають дороги, де потрібно зробити дрібний ремонт та оформлюють відповідні договори. З вказаних коштів вже перерахували 75,9 млн грн 20 громад. 
Нині рейтинг громад має такий вигляд . Роботи у цих громадах уже тривають, або розпочнуться найближчим часом.
Дякуємо громадам за плідну співпрацю.
 

142

Виділено кошти з обласного бюджету на ремонти місцевих доріг

Згідно розпорядження начальника Полтавської обласної військової адміністрації від 13.06.2024 було виділено кошти з обласного бюджету у розмірі 50,0 млн грн по «Програмі утримання та розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2024 ‒ 2028 роки».

Вказані кошти планується використати в першу чергу на співфінансування експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, що пролягають територією громад Полтавської області, які вже перерахували кошти субвенцій місцевих бюджетів на ремонт доріг, і в яких уже ведуть ремонтні роботи. Напрямки ремонтів визначать самі громади, виходячи з їхніх нагальних потреб.

164

Затверджено Програму утримання та розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2024 ‒ 2028 роки.

Фахівці ОВА, департаменту будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики обласної державної (військової) адміністрації та Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» розробили «Програму утримання та розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2024 ‒ 2028 роки». Депутати Полтавської обласної ради підтримали цю програму на минулій сесії.
Метою Програми є забезпечення експлуатаційного утримання та покращення стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення, обґрунтування необхідності фінансового забезпечення експлуатаційного утримання і розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Полтавській області за кошти державного бюджету, обласного бюджету, бюджетів сільських, селищних, міських територіальних громад та інших джерел, щоб передбачати гарантоване фінансування для дорожньої галузі області.
Через постійне недофінансування, систематичне недотримання міжремонтних термінів та порушення перевізниками встановлених вагових норм більше ніж 70 відсотків автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Полтавській області потребують капітального ремонту. Окремо потребують особливої уваги штучні споруди та мостові переходи.
Крім відновлення автомобільних доріг загального користування місцевого значення, необхідне їх якісне експлуатаційне утримання.
Реалізація Програми передбачає довгострокове планування та фінансування чітко визначених завдань і заходів щодо експлуатаційного утримання та відновлення мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення, а також мостів на них за кошти державного бюджету, обласного бюджету, бюджетів сільських, селищних, міських територіальних громад та інших джерел.
Виконання Програми сприятиме підвищенню рівня зайнятості населення в дорожній галузі, будівельній індустрії, галузі машинобудування дорожніх машин та механізмів та у сфері обслуговування об’єктів дорожнього сервісу.

147

Результати співпраці з територіальними громадами Полтавщини

Інформуємо про результати співпраці з територіальними громадами Полтавщини.
Нагадуємо, що у 2024 році всі кошти Державного дорожнього фонду передані на потреби Міністерства оборони, тому ремонти виконуються за фінансування територіальних громад, які й обирають дороги для ремонту.
Станом на сьогодні 16 територіальних громад вже виділили на сесіях кошти на загальну суму понад 90 млн грн. Зараз  вони визначають дороги, де потрібно зробити дрібний ремонт та оформлюють відповідні договори. З вказаних коштів вже перерахували 50 млн грн 12 громад. 
Нині рейтинг громад має такий вигляд . Роботи у цих громадах уже тривають, або розпочнуться найближчим часом.
Дякуємо громадам за плідну співпрацю.

157

Аварійні роботи для збереження штучної споруди на автомобільній дорозі О1710138 Велика Рублівка – Чутове км34+955, міст через річку Коломак в селищі Чутове

В ході проведення аварійно-відновлювальних заходів, в межах експлуатаційного утримання, виконано заміну пошкоджених секцій бар’єрного огородження та облаштування його світлоповертальними елементами (безпека дорожнього руху). Крім того, для запобігання руйнувань конструкцій моста виконано відновлення зламаних трубок крапельного водовідведення передбачених для відведення води за межі конструктивних елементів балок прогонової будови. А також ліквідацію корозії прогонових елементів мосту, яка виникла внаслідок вандального руйнування водовідвідних трубок.

212

Тривають ямкові ремонти завдяки субвенціям громад

    Наразі підрядники ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» проводять ямкові ремонти на дорогах області. Це стало можливо завдяки коштам, які виділили громади у вигляді субвенцій на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Субвенції громад – це поки, що єдине джерело фінансування для ремонтів доріг, оскільки у 2024 році всі кошти Державного дорожнього фонду передані на потреби Міністерства оборони.
    Станом на сьогодні 15 територіальних громад вже виділили на сесіях кошти на загальну суму понад 70 млн грн. Зараз  вони визначають дороги, де потрібно зробити дрібний ремонт та оформлюють відповідні договори. З вказаних коштів вже перерахували 22,05 млн такі громади: 
-    Великосорочинська ТГ – 10 млн грн;
-    Миргородська ТГ – 4 млн грн;
-    Новоселівська ТГ – 3,05 млн грн;
-    Комишнянська ТГ – 3 млн грн;
-    Заводська ТГ – 2 млн грн.
Окрім цього, продовжено роботи на кошти залишків з субвенцій, виділених  Великосорочинською, Машівською, Новоселівською та Чутівською громадами у 2023 році, загальною сумою 6,6 млн грн.
Дякуємо громадам за плідну співпрацю. 

165

Працівники ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» та Терешківської громади провели спільну толоку.

Надзвичайно плідною була спільна толока Терешківської сільської ради та ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області».  Дружно попрацювали представники сільської ради на чолі з головою громади Віталієм Турпітьком та Агентства на чолі з виконувачем обов’язків директора Сергієм Заплаткіним,  облаштувавши  територію біля стадіону в селі Ваці та вздовж ділянки автомобільної дороги О1719372 /М‒03/ ‒ Машівка ‒ Карлівка, яка раніше була захаращеною та непривабливою. Тепер на цьому місці висадили 90 саджанців катальпи та павловнії, котрі були вирощені в рамках проєкту «Дерево добра», який вже четвертий рік поспіль триває в Терешківській громаді з ініціативи голови громади Віталія Турпітька. Сподіваємось, що вже через кілька років дерева радуватимуть своєю красою як мешканців навколишніх сіл, так і гостей громади.

207

Виконано аварійні роботи на мосту в Миргородській громаді

Підрядниками ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» завершено аварійні роботи на мосту в с. Зубівка Миргородського району на автодорозі О1715213 /Гадяч-Миргород/-Бакумівка-Зубівка. Продовжуємо співпрацювати з Миргородською міською громадою. На наступному тижні розпочинаємо роботи з ямкового ремонту на визначених громадою дорогах.

171

Розпочато роботи з ямкового ремонту на дорогах області

За сприяння Великисорочинської, Миргородської, Машівської, Комишнянської громад стартував ремонтно-будівельний сезон 2024 року. Найближчим часом підрядники ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» розпочнуть ремонтні роботи і в Терешківській, Новоселівській та Чутівській громадах. Розпочали з підготовчих робіт, планування узбіч, водовідведення та підготовки ділянок під укладання гарячої асфальтобетонної суміші (фрезерування, обрубування країв ям, засипання ям і промоїн щебенем, тощо). Крім того, ПрАТ «Миргородський агрошляхбуд» виконує ремонт дорожнього покриття пневмо-струменевим методом із застосуванням спеціалізованих машин. Сподіваємося, що найближчим часом для покращення місцевих доріг до співпраці будуть долучатися і інші територіальні громади.

202

Агентство місцевих доріг Полтавської області продовжує налагоджувати співпрацю з територіальними громадами.

Фахівці ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» спільно з керівництвом Терешківської громади провели обстеження стану місцевих автомобільних доріг, що пролягають територією громади. Визначились з ділянками, що потребують першочергового ремонту після осінньо-зимового періоду, та з перспективними напрямками. На підсумковій нараді досягнуто домовленість щодо якнайширшої співпраці для покращення стану автодоріг на території Терешківської громади. А саме, ремонту дорожнього покриття автодоріг, приведення смуги відведення автодоріг до задовільного експлуатаційного стану, а також спільної акції до Дня довкілля. Крім того, голова Терешківської сільської ради проінформував про винесення питання виділення субвенції з місцевого бюджету обласному на ремонт та утримання місцевих доріг на найближчу сесію сільської ради.
«Ми вже не перший рік співпрацюємо з «Агентством місцевих доріг Полтавської області», у цьому році також плануємо виділити кошти. Ситуація з державним фінансуванням ремонтів доріг, звісно, складна, та ми все ж плануємо винайти можливість хоч трохи профінансувати ремонти, оскільки розуміємо важливість для мешканців громади безперешкодного автомобільного сполучення центру громади з навколишніми селами та обласним центром», - говорить голова Терешківської громади Віталій ТУРПІТЬКО.

239

Керівництво ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» провело нараду з підрядними організаціями щодо планів експлуатаційного утримання доріг на 2024 рік

Днями у ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» відбулася нарада з керівниками підрядних організацій.

На нараді підведено підсумки роботи дорожніх підприємств під час  експлуатаційного утримання мережі місцевих автомобільних доріг в осінньо-зимовий період 2023-2024 років.

Обговорено питання готовності підрядних організацій до ремонтно-будівельного сезону, а саме поточну ситуацію щодо стану дорожньої техніки та забезпеченості персоналом підрядних організацій (достатня кількість робітників, водіїв та механізаторів).

Разом з тим, керівникам підрядних організацій доведені короткострокові завдання з проведення аварійно-відновлюваних робіт по забезпеченню безаварійного проїзду основними автодорогами області за сприяння громад.

Незважаючи на відсутність фінансування з державного дорожнього фонду, намагаємося винаходити можливості для покращення стану доріг за фінансової підтримки територіальних громад області.

212

Співпраця з громадами Полтавщини з ремонту автомобільних доріг місцевого значення

Враховуючи позитивний досвід попередніх років ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» у цьому році також активно налагоджує співпрацю з громадами області. Особливо важливо це саме зараз, так як у 2024 році всі надходження з державного дорожнього фонду спрямовано до загального фонду держбюджету з метою зміцнення армії та посилення оборони держави. Таким чином, зараз ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» може проводити роботи з ремонту та утримання автомобільних доріг місцевого значення за кошти територіальних громад.

На сьогоднішній день дев’ять громад вже прийняли рішення на сесіях, щодо виділення коштів на ремонти місцевих доріг на загальну суму більш ніж 48 млн грн. Зараз планується фінансування та проводиться узгодження місць ремонту з представниками громад.

Також декілька громад планують у 2024 році заучити до співфінансування ремонтів доріг кошти від приватних інвесторів.

Маємо надію, що до співпраці найближчим часом приєднаються і інші громади, що дозволить зберегти контрольованою ситуацію із станом місцевих автодоріг.

 

235

Розпочали весняне обстеження місцевих доріг

Інженери Агентства місцевих доріг спільно із представниками поліції розпочали весняне обстеження доріг. 
 
Комісійне обстеження дозволить перевірити стан покриття доріг, наявності дефектів, стану узбіччя та смуг відведення. Особливу увагу приділяють облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації ДТП та відповідності встановлених дорожніх знаків. 
 
Усі виявлені під час обстеження недоліки в утриманні доріг фіксуватимуться у відповідних актах. 
 
Такі заходи покликані визначити стан експлуатаційного утримання автодоріг загального користування місцевого значення після зимового сезону, а також – належну підготовку автошляхів до літнього періоду експлуатації.

313

Без вагового контролю дороги не зберегти

Провели комплексне обстеження майданчиків для габаритно-вагового контролю
527

Відбувся комісійний огляд мосту через річку Псел

Спільний огляд дозволить обрахувати обсяги майбутніх робіт під час ремонту дорожнього покриття
531

Підсумки 2023 року: Співпраця з громадами Полтавщини

Плідна співпраця ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» та територіальних громад області
558

Результати співпраці з територіальними громадами станом 1 грудня.

Рейтинг результатів співпраці з територіальними громадами
564

Дайджест ремонтів: третій тиждень листопада

Дайджест ремонтних робіт підрядниками Агентства місцевих доріг Полтавської області за третій тиждень листопада
556

Дайджест ремонтів: другий тиждень листопада

Дайджест ремонтних робіт підрядниками Агентства місцевих доріг Полтавської області
714

Дайджест ремонтів: перший тиждень листопада

Дайджест ремонтів минулого тижня
309

Результати співпраці з територіальними громадами.

Рейтинг результатів співпраці з територіальними громадами
609

Дайджест ремонтів: четвертий тиждень жовтня

Дайджест ремонтів минулого тижня
446

Про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період

Розпочато підготовку до роботи в осінньо-зимовий період
532

Дайджест ремонтів: третій тиждень жовтня

Продовжуємо інформувати про ремонти.
359

Дайджест ремонтів: другий тиждень жовтня

Продовжуємо інформувати про ремонти.
357

Дайджест ремонтів: перший тиждень жовтня

Продовжуємо інформувати про ремонти.
275

Результати співпраці з територіальними громадами

Рейтинг стосовно результатів співпраці з територіальними громадами
290

Дайджест ремонтів: останній тиждень вересня

Розпочинаємо нову рубрику!
293

Розпочали ремонт дороги Миргород – Велика Багачка – Байрак – Поділ

Плануємо продовжити роботи від Великої Багачки в напрямку Подолу
462

Ремонти 2023: Андрій Заїка розповів про деталі

На брифінгу розповіли про основні ремонти місцевих доріг у 2023 році.
237

До уваги водіїв!

З 15 вересня буде перекрито рух транспорту на мосту через річку Многа у селі Ковалі на дорозі Чорнухи – Лубни.
309

Ремонт мостів на дорозі Чорнухи – Лубни продовжується

Розпочалися роботи на мосту поблизу Чорнух.
459

Розпочали капітальний ремонт дороги /Н-12/ – Мала Рублівка – Рунівщина – /М-03/

Ремонтуємо найбільш зруйновану частину дороги в напрямку М-03.
278

Результати співпраці з територіальними громадами

Результати співпраці з територіальними громадами Полтавщини
305

Триває ремонт мосту на дорозі Чорнухи – Лубни

Ремонтують міст через річку Удай поблизу села Городища.
418

Розпочали ремонт дороги Білопілля – Терни – Липова Долина – Гадяч

Цього року майже половина автошляху в межах Полтавщини отримає нове асфальтне покритт
246

До уваги водіїв!  

З 25 серпня буде перекрито рух транспорту на мосту через річку Удай
220

Готуємось до зими!

Триває підготовка області до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 року
246

Результати співпраці з територіальними громадами

52 громади виділили кошти
271

Результати співпраці з територіальними громадами

Результати співпраці з територіальними громадами Полтавщини
325

Результати співпраці з територіальними громадами Полтавщини

Нині 45 громад із 60 виділили кошти та визначилися із ділянками доріг, де необхідно провести роботи.
283

Взяли участь у зборах Асоціації «Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування»

Взяли участь у зборах Асоціації «Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування».

Виконуючий обов'язки директора Агентства місцевих доріг Михайло Суржко доповів про проблемні питання щодо ремонту доріг загального користування місцевого значення.

Нині головними проблемами є обмежене фінансування та неконтрольований рух великогабаритних транспортних засобів.

На балансі підприємства знаходиться 7820,3 км, з яких понад половина потребує ремонту: «70% автомобільних доріг загального користування місцевого значення потребують проведення капітальних ремонтів. Окремо потребують уваги штучні споруди та мостові переходи. Вартість капітального ремонту зазначеної протяжності доріг становить майже 250 млрд грн», – розповів Михайло Суржко.

Наразі фінансової можливості провести усі необхідні роботи немає. З метою покращення інфраструктури Полтавщини ми результативно співпрацюємо з громадами. Наразі 37 громад доєдналися до експлуатаційного утримання доріг на умовах співфінансування. Загалом громади перерахували 143 млн грн. Роботи в громадах уже тривають або розпочнуться найближчим часом.

Що стосується капітальних ремонтів, то цьогоріч у планах відновити майже 26 км доріг та 5 штучних споруд.

У кінці виступу Михайло Суржко подякував головам громад за плідну співпрацю.

361

Інформуємо про результати співпраці із територіальними громадами Полтавщини

30 громад виділили кошти
296

Плануємо відновлення капітального ремонту на ділянці дороги Миргород – Велика Багачка – Байрак – Поділ

Плануємо продовжити ремонт цієї дороги
313

Плануємо капітальний ремонт дороги Білопілля - Терни - Липова Долина - Гадяч

Дорогу отримали на баланс кілька років тому в жахливому стані.
337

Інформуємо про результати співпраці з територіальними громадами Полтавщини

11 громад виділили кошти
377

Цьогоріч відновлюємо капітальні ремонти доріг місцевого значення

Продовжимо наймасштабніший ремонт місцевої дороги на Полтавщині
399

Отримання погодження на проїзд великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів

Як отримати погодження на проїзд великовагових та/або великогабаритних транспортних засобів
363

Підсумки роботи Агентства місцевих доріг Полтавської області у 2022 році

Підсумки роботи у 2022 році
296

Онлайн нарада з Заступником Міністра Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України

Онлайн наради, навчання, курси спеціалістів
411

Фінальний рейтинг громад, які співфінансують експлуатаційне утримання доріг

Незважаючи на важкий рік в країні вдалось зберегти контрольованою ситуацію із станом місцевих автодоріг, а в деяких випадках – значно покращити, завдяки плідній співпраці ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» та територіальних громад області.

В ході виконання ремонтних робіт відновлено 361 тис м2 дорожнього покриття та забезпечено проїзд на понад 1,5 тис кілометрах доріг місцевого значення.

Агентство вдячне усім громадам, які долучилися до співпраці з розбудови та покращення автомобільних доріг місцевого значення. Усі роботи проводилися у тісній комунікації з керівництвом громад, а саме: спільне планування, визначення місць ремонту та орієнтовної потреби у фінансуванні. Упродовж ремонтно-будівельного сезону втілено в реальність довгоочікувані потреби Великосорочинської, Лохвицької, Сенчанської, Ланнівської, Сергіївської, Мачухівської громад.

329

Стан підготовки до експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого та державного значення області в осінньо-зимовий період 2022/23 року

У рамках підготовки до осінньо-зимового періоду та забезпечення посипки місцевих доріг протиожеледним матеріалом заготовлено 22520 тонн піщано-сольової 15% суміші, що становить 75% від загальної потреби на сезон. Про це сьогодні, 12 грудня, розповів в.о. директора Михайло Суржко на апаратній нараді Полтавської обласної військової адміністрації.

Планується для робіт з експлуатаційного утримання в осінньо-зимовий період підрядними організаціями задіяти 225 одиниць спеціалізованої техніки, із них:

1. Піскорозкидачів – 73 од;

2. Автогрейдерів – 22 од;

3. Фронтальних навантажувачів (екскаваторів) – 45 од;

4. Бульдозерів – 6 од;

5. Роторних снігоочищувачів – 2 од;

6. Тракторів МТЗ з відвалом – 21 од;

7. Автомобілів з відвалами – 56 од.

У зв’язку з військовим станом та обмеженим фінансуванням конуси з протиожеледним матеріалом будуть формуватися виключно на найбільш небезпечних ділянках доріг. Крім того, є залишки протиожеледних матеріалів з минулого сезону на спусках-підйомах. Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації, погіршення погодних умов та для інформування про них в Агентстві під час осінньо-зимового періоду 2022-2023 років налагоджено цілодобову роботу диспетчерської служби (тел.: 050 01 50 233).

339

Понад половина громад Полтавщини цього року спрямували кошти на ремонти місцевих доріг

Понад половина громад Полтавщини цього року спрямували кошти на ремонти місцевих доріг і самі визначали ділянки, які необхідно відновити. Станом на сьогодні ремонтні роботи виконувалися на 249 об’єктах. На даний час вже відновлено понад 350тис. м2 дорожнього покриття. Бригади завершують працювати у Глобинській, Карлівській, Мачухівській і Щербанівській громадах. Продовжують працювати у Великосорочинській, Великобудищанській та Миргородській ТГ.

Загалом по області вже виконали більше 90% від запланованого обсягу робіт. В результаті проведених ремонтних робіт забезпечено проїзд на 1500 кілометрах доріг місцевого значення. Крім того, відремонтовано 4 штучних споруди.
Під час виконання усіх робіт працює 17 підрядних організацій, при цьому задіяно близько 90 одиниць техніки.
Розпочато активну підготовку дорожнього господарства до експлуатаційного утримання доріг в осінньо-зимовий період.

416

Рейтинг співпраці із об’єднаними територіальними громадами у 2022 році

Публікуємо рейтинг співпраці із об'єднаними територіальними громадами у 2022 році. Агентство плідно співпрацює з громадами і станом на сьогодні 31 громада визначила ділянки та виділила кошти на ямковий ремонт. 

У цьому році під час війни особливо важлива підтримка та розуміння ситуації, адже лише спільними зусиллями ми можемо підтримувати проїзний стан доріг області.  

Працюємо спільно й надалі, дякуємо всім громадам, що долучилися. Підсумковий рейтинг опублікуємо в кінці року і визначимо 5 найкращих громад.

Разом до перемоги!

 

 

526

У громадах Полтавщини розпочали дрібний ремонт доріг.

У громадах Полтавщини розпочали дрібний ремонт доріг.
649

Оперативно реагуємо на звернення стосовно ожеледиці на дорогах

Налагоджено цілодобову роботу диспетчерської служби (тел. 050-015-02-33)
851

Полтавська область стала першою в Україні за ефективністю ремонтів місцевих доріг

Полтавська обласна державна адміністрація стала першою в рейтингу використання коштів
679

Назвали громади, які найбільше фінансували ремонти місцевих доріг

Нагородили громади. які найбільше фінансували ремонти
841

Підрядники зимового утримання доріг сформовані за принципом районного поділення - Олексій Басан

Слідкувати за рухом снігоприбиральної техніки можна буде онлайн
1149

Слідкувати за рухом снігоприбиральної техніки можна буде онлайн

Першими в Україні обладнали інтерактивну мапу
1249

До зимового утримання місцевих доріг на Полтавщині підготовлено 225 одиниць техніки

Полтавщина підготувалась до зими
600

Контакти підрядників під час осінньо-зимового періоду 2021-2022 років

Триває підготовка до очищення доріг від снігу та ожеледі
497

Триває ремонт ділянки дороги Нові Санжари - Нехвороща

Відновимо 8,5 км суцільним асфальтом
687

Завершується ремонт ділянки дороги Гадяч – Миргород

Оновили відрізок протяжністю 9 кілометрів від Миргорода до села Попівка
704

Триває ремонт дороги Миргород – Велика Багачка – Поділ

Вже оновлено 21 км автошляху Миргород - Велика Багачка - Поділ
666

АМД не буде оплачувати неякісний ремонт дороги Лохвиця - Яхники

Агентство не заплатить за неякісний ремонт
502

Майже 1000 саджанців червоного дуба посадили у лісосмугу

Висадили нову лісосмугу вздовж дороги
532

На більшості об’єктів виконання робіт становить 98%

Ремонт доріг в області на завершальній стадії
933

На Полтавщині з’явиться 5 нових інтерактивних радарів

Продовжуємо розвивати систему безпеки руху
468

За два роки відновимо більше 11,5 км дороги Диканька - Решетилівка

Триває ремонт ділянки дороги Диканька - Решетилівка
613

Відремонтували ділянку дороги біля Білухівки завдяки співфінансуванню

Спільна робота із громадами приносить результат
547

Завершили асфальтні роботи на дорозі Чорнухи - Лубни

Ремонт дороги Чорнухи - Лубни на завершальній стадії
871

51 громада визначились із ремонтом місцевих доріг

Продовжуємо інформувати про результати співпраці із територіальними громадами Полтавщини.

Вже вийшли на фінальний етап і хочемо до кінця вересня завершити всі ремонтні роботи.

Станом на сьогодні 51 громада виділила кошти і визначили дороги, де вже виконали чи виконуємо дрібний ремонт.

Кожна з громад визначила ділянки та виділила кошти на ремонт. Ми ж долучились до фінансування та завершуємо ремонти. Протягом вересня будемо звітувати про результати співпраці в цьому році із територіальними громадами Полтавщини.

Білицька селищна громада
О1708101 Кобеляки - Білики - /М-22/
О1708107 Білики - Червоні Квіти
Заводська міська громада
О1712162 Млини - Піски
О1712169 Піски - Бодаква - Вирішальне
Машівська селищна громада
О1714199 Селещина - /Р-11/
С171403 /Машівка - Карлівка/ - Тимченківка
С171404 Базилівщина - Богданівка
Мачухівська сільська громада
О1716229 /М-22/ - Полузір’я-  Судівка
О1720291 /М-03/- Демидівка - Плоске - Стовбина Долина
С171964  Мачухи - Снопове
С171965 Кованчик - Байрак - Мачухи
Михайлівська сільська громада
О1714197 Селещина - Нехвороща - Лівобережна Сокілка - Світлогірське
О1714205 Михайлівка - Павлівка
Міст (км4+220 а/д місцевого значення  О1714206 Мала Нехвороща - Коновалівка - Ряське)
Новогалещинська сільська громада
О1703036 Глобине - Троїцьке - Манжелія - Піски - Козельщина
О1709128 Василівка - Нова Галещина - Пришиб
О 1711146 Запсілля - Бондарі - Нова Галещина - /М-22/
Опішнянська селищна громада
О1706082 Батьки - Заїченці - Попівка
Оржицька  сільська громада
О1717254 Денисівка - Золотухи - /Чорнобай-Оржиця-Лубни/
О1717243   Оржиця - Круподеринці - Яблуневе
Пирятинська міська громада
О1718261 /М-03/-Березова Рудка-Мартиновичі
О1718259 Пирятин - Високе - Каплинці
О1718266 /Р-60/-Дейманівка
С171814 //Р-60/-Білоцерківці/- Вишневе - Богдани
С171802 Пирятин - Замостище
Решетилівська міська громада
О1720293 Потічок-Пащенки-/Н-31/
О1720283 Решетилівка - М’якеньківка - Сухорабівка
О1720284 Решетилівка-Шрамки-Каленики
О1720287 /М-03/-Лиман Другий
О1720285 Решетилівка-Слюсарі-Шилівка
С172022 Колотії-/Решетилівка-Шилівка/
О1720286 Решетилівка - Лиман Перший - Стовбина Долина
О1720288 Молодиківщина - Покровське
О1720289 Покровське - Лучки - Федіївка
О1725355 Цьови -Тищенки - Молодиківщина - Піщане
О1720297 Малий Бакай - Сухорабівка
Котелевська селищна громада
О1710134 Котельва - Сидоряче - Пархомівка
С171003 Котельва - Михайлове
Терешківська сільська громада
О1719280 Портнівка - Козельщина - Мала Перещепина - Галущина Гребля
С171974 /М-03/- Терешки - Микільське - /Машівка-Карлівка/
Гадяцька міська громада
О1702028 /Т-17-05/ - Білеченківка
О1702034 Гадяч - Миргород
Великобагачанська селищна громада
О1701013 /Т-17-19/ – Широка Долина – Якимове
О1701012 Семенівка – Степанівка
О1701008 Мар’янівка – Рокита – Остап’є
Пришибська сільська громада
міст на км1+800 а/д С170836 /Олександрія - Дабинівка - Порубаї/ - Криничне 
Глобинська міська громада
О1701378 Мостовівщина – Великі Кринки – Глобине
О1703036 Глобине-Троїцьке-Манжелія-Піски-Козельщина
О1703035 Глобине – Землянки – Великі Кринки
О1703037 Глобине – Шепелівка – Устимівка
Петрівсько-Роменська сільська громада
О1702030 Сергіївка – Петрівка-Роменська – Комишня
О1702031   /Сергіївка ‒ Комишня/ ‒ Ручки
Горішньоплавнівська міська громада
О1720382 Капустяни – Дяченки – Дмитрівка – Горішні Плавні
Ромоданівська селищна громада
О1713187 Новооріхівка-Шишаки-Лобкова Балка
О1713186 Новооріхівка - Зубенки
О1715209 Ромодан - /Р-42/
О1713185 /Р-42/- Новооріхівка - Ромодан - Покровська Багачка
С171501 Ромодан - Шарківщина
О1713190 Величківка - Шинківщина - Покровська Багачка
Зіньківська міська громада
О1706072 Зіньків - Удовиченки - Морозівщина
О1706075 Зіньків-Ступки-Довжик
О1706076 Зіньків - Дейкалівка - Новоселівка
О1701001 Велика Багачка-Гоголеве-Зіньків
О1706081 Пишненки-Покровське-/Р-42/
О1706087  Бірки-Дейкалівка-Шилівка
Чутівська селищна громада
О1710138 Велика Рублівка - Чутове
О1724336 Чутове - Лозуватка
О1724341 Чутове - Щасливе - Вільхуватка - Грякове
О1724343 /М-03/ - Максимівка - Карлівка
С172415 Черняківка - Нижні Рівні
С172418 Грякове - Нове Грякове
С172423 Сторожове - Зеленківка - Смородщина
С172427 Водяне - Кантеминівка
О1724339 Скороходово - Черняківка - Кочубеївка
Кам'янопотоківська сільська громада
О1711153 Білецьківка-Маламівка
С171138 Білецьківка-Бурти
Шишацька селищна громада
О1725344 Шишаки - ст.Яреськи
О1706089 Загрунівка-Воскобійники
О1725346 Об’їзд смт Шишаки
Щербанівська сільська громада 
О1719282 Полтава - Великий Тростянець
С171959 Великий Тростянець - Вищі Вільшани
Новоселівська громада
С171931 Божківське-Новоселівка
С171933 Вільховий Ріг - Черкасівка
О1719279 Терентіївка-Залізничне-Ковалівка-/М-03/
Комишнянська сільська громада
О1702030 Сергіївка-Петрівка Роменська-Комишня
О1702034 Гадяч-Миргород
С171508 Клюшниківка-Сохацьке-Травневе
О1715212 Черкащани - Писарівка - /Вирішальне -Залізняки -  Комишня/
Диканська селищна громада
О1705067 Орданівка-Василівка
О1705069 Велика Рудка-Байрак-Долина
О1705066 Диканька-Ландарі-О1705071
О1705065 Диканька-Михайлівка-Стасі
Білоцерківська сільська громада
О1701358 Велика Багачка - Красногорівка
О1701006 /Коноплянка - Нове Остапове/-Бірки
О1701007 Красногорівка - Балаклія
Кобеляцька міська громада
О1708119 /Кобеляки - Просяниківка/ - Лебедине - Сухе
О1708110 /Селещина - Нехвороща - Лівобережна Сокілка - Світлогірське/ - Канави
О1708109 Кустолові Кущі-Іванівка-Бродщина
О1714197 Селещина-Нехвороща-Лівобережна Сокілка-Світлогірське
Хорольська міська громада
О1717361 Оржиця-Хорол
О1715376 Миргород-Хорол
О1722310 Хорол-Вишняки-/М-03/
О1721301 Семенівка - Веселий Поділ - Заїченці - Миколаївка - Бригадирівка
Миргородська міська громада
О1715376 Миргород-Хорол
Нехворощанська сільська громада
О1714197 Селещина - Нехвороща - Лівобережна Сокілка - Світлогірське
Драбинівська сільська громада
О1716239 Крута Балка - Драбинівка - Вовківка
О1716240 Галущина Гребля - Маячка
Лубенська міська громада
О1713192 Засулля-Войниха
О1712158 Лохвиця-Вирішальне-Лубни
О1713179 Лубни-Тишки-Ісківці
О1713193 Лубни-В’язівок-Мацківці-Лукім’я
О1713194 П’ятигорці-В’язівок
О1713196 /Т-24-17/-Вищий Булатець-Лубни
О1713183 Хорошки-Снітин-Вовчик
Коломацька сільська громада
О1714200   /Р‒11/ ‒ Старицьківка ‒ Сонячне
Сергіївська сільська громада
О1702016   Межа обл. ‒ Розбишівка ‒ /Т‒17‒05/
Мартинівська сільська громада
О1724342 Вільхуватка-Білухівка-Попівка-/Р-11/
О1707098 Максимівка - Варварівка - Мартинівка
Великобудищанська сільська громада
С170223 Веприк-Тепле
Скороходівська сільська громада
О1724338 Іскрівка-Скороходове-Петрівка
О1710138 Велика Рублівка - Чутове
Омельницька сільська громада
С171110 Радочини ‒ Пустовіти ‒ /Кременчук ‒ Манжелія/
Сенчанська сільська громада
О1712169 Піски-Бодаква-Вирішальне
Великорублівська сільська громада
О1710135   Велика Рублівка ‒ Ковалеве ‒ Маловидне
О1710138   Велика Рублівка ‒ Чутове 

 

540

Більше 80% дорожніх робіт у 2021 році - роботи з капітальних ремонтів

Про проведення в 2021 році ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого значення
841

40 громад визначились із ремонтом місцевих доріг

40 із 60 громад вже виділили кошти на ремонт доріг
593

Триває капітальний ремонт дороги /Н-12/ - Мала Рублівка - Рунівщина - /М-03/

На ділянці дороги /Н-12/ - Мала Рублівка - Рунівщина - /М-03/ триває ремонт
732

Розпочався ремонт дороги на Макухівку

Дорогу на Макухівку почали ремонтувати
1243

В 30 громадах почали відновлювати дороги

Половина громад області вже долучилась до ремонту доріг
768

Агентство місцевих доріг придбало три мобільні вагові комплекси

Сьогодні Агентство місцевих доріг придбало три мобільні вагові комплекси.

Керівництво підприємства спільно із представниками Укртрансбезпеки ознайомились із роботою сучасних європейських комплексів для контролю ваги автотранспорту. 

«Найближчим часом спільно із Укртрансбезпекою організуємо роботу для контролю ваги автотранспорту на місцевих дорогах. Агентство місцевих доріг систематично вирішує це питання – вже побудували 6 майданчиків для мобільних вагових комплексів. На них будуть працювати спільні технічні групи із Укртрансбезпекою. Адже проблему збереження місцевих доріг не вирішити без постійного контролю за рухом великовантажного транспорту», - зазначив Олексій Басан, директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області».

1215

До уваги водіїв - зміна руху через ремонт мосту

З 21 червня буде перекрито рух на дорозі Чорнухи - Лубни
1782

21 громада вже долучилась до відновлення доріг

21 громада долучилась до співфінансування ремонту доріг
634

17-23 травня проведуть Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні

Тематика Тижня пройде під гаслом #StreetsForLife#Love30
902

Громади визначають дороги, де в цьому році зроблять ремонт

Співпраця із ОТГ приносить результати
558

Розпочато ремонт дороги Мостовівщина - Глобине

Розпочато ремонтні роботи на дорозі Мостовівщина - Великі Кринки - Глобине.

Підрядник провів фрезерування асфальтного покриття. На ділянці від Рокити до Зубанів почали асфальтування.

Нагадаємо, що цю дорогу розпочали ремонтувати в 2019 році і поступово оновлюють автошлях від траси М-03 Київ - Харків в бік Глобиного.

804

Відбувся інструктаж для підрядників щодо техумов виконання дрібного ремонту

Дрібний ремонт має бути виконаний якісно
603

Ремонт дороги Чорнухи – Лубни триває

На дорозі Чорнухи - Лубни уклали новий асфальт
572

Цього року ми посилюємо співпрацю з громадами, – Олексій Басан

Через брак коштів цьогоріч Агентство активно співпрацюватиме з громадами
931

Кошти на дрібний ремонт розподілені між громадами пропорційно протяжності доріг

Більшість громад готова спільно ремонтувати важливі дороги
591

Міст в Черкасівці капітально відремонтують

Міст через річку Коломак аварійний
549

Ремонт дороги Чернухи - Лубни завершать до кінця літа

По всій протяжності відремонтують дорогу Чорнухи - Лубни
1007

Більше 60% запланованих на 2021 рік доріг будуть відновлені капітальним ремонтом – Олексій Басан

Які дороги відремонтують в 2021 році в Полтавській області
566

Дорогу Чорнухи – Лубни розпочали ремонтувати

Дорогу Чорнухи - Лубни в цьому році повністю відремонтують
559

Продовжуємо розвивати систему вагового контролю на місцевих дорогах

Розбудовуємо систему контролю і допомагаємо поліції та Укртрансбезпеці для результативної роботи
1019

На місцевих дорогах Полтавщини з‘являться дорожні знаки з пластику

Нові знаки виготовлять із полімерів
697

Ремонтні роботи на дорозі М-03 Київ – Харків – Довжанський в межах Полтави не вплинули на роботу комунікацій «Полтававодоканалу»

Аварійний колектор потрібно відремонтувати із 2018 року
621

Дефекти на дорозі М-22 – Соснівка – Кременчук – Горішні Плавні ліквідують за кошти підрядника

Дефекти поблизу Горішніх Плавнів ліквідують за сприятливої погоди
636

Олексій Басан став спікером Форуму Управління місцевими дорогами

В Києві презентували алгоритм залучення додаткових коштів для ремонтів
634

Стартував будівельний сезон 2021

На трьох дорогах почали підготовчі роботи до ремонту
1080

49 Меморандумів про співпрацю підписано із громадами

49 Меморандумів про співпрацю підписано із громадами
770

Інтерактивний радар на Харківському шосе фіксував перевищення швидкості у 2,5 рази

Водії порушують швидкісний режим в Полтаві
646

Запровадили систему GPS-моніторингу за технікою

Техніку підрядників будуть контролювати завдяки геолокаційним модулям
1232

Підписано перший Меморандум про співпрацю із територіальною громадою

Результатом стало підписання першого Меморандуму про співпрацю
589

Прогнозується погіршення погодних умов

Прогнозують значне зниження температури повітря
628

Найбільші ремонти в 2020 році

127 км капітальним та середнім ремонтом
556

Просимо утриматися від поїздок

Просимо утриматися від поїздок, особливо на далекі відстані
924

Агентство місцевих доріг ділиться досвідом з колегами із Кропивницького

Керівництво державного підприємства «Агентство місцевих автомобільних доріг» із Кропивницького вивчили досвід Полтавської обласної державної адміністрації щодо створення та функціонування ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області». Зустріч з керівництвом Агентства відбулася сьогодні, 29 січня.

Колеги із Кропивницького поспілкувалися із керівниками всіх напрямків, дізналися про організацію роботи та структурні особливості діяльності АМД.

Як зазначив директор ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг» Анатолій Зорькін, досвід Полтавщини однозначно цікавий тим, що вона є лідером серед інших ОДА за ефективністю та вчасним  виконанням об’єктів ремонту місцевих доріг: «У нас однакові завдання і інструменти роботи, тому дуже цікаво як вирішують конкретні задачі наші колеги із Полтави. Також цікавить унікальний досвід щодо отримання кредиту на ремонт місцевих доріг, механізми проходження експертизи та тендерних процедур, а також питання організації роботи з експлуатаційного утримання. У нас на балансі 4300 км місцевих доріг, а ремонтувати в рік виходить близько 100 км. Звісно, що кредитування може допомогти відремонтувати значно більше доріг нашої області», - зазначив Анатолій Зорькін. За словами представників делегації, в ході зустрічі вони отримали вичерпну інформацію щодо всіх питань.

Як зазначив директор підприємства Олексій Басан, Агентство завжди відкрите до співпраці та спілкування з колегами: «За підсумками 2020 року Полтавська область стала першою серед інших областей за ефективністю ремонтів місцевих доріг. Першість у рейтингу ми отримали завдяки вдало організованому менеджменту та оперативним управлінським рішенням, що впроваджували протягом року. Ми завжди відкриті для спілкування та з радістю ділитимемось своїм досвідом роботи з колегами», - сказав Олексій Басан.

1058

Полтавська область стала першою в Україні за ефективністю ремонтів місцевих доріг

Полтавщина - найкраща в Україні по ефективності
786

Делегація з Чернігова вивчає досвід Полтавщини щодо організації роботи Агентства місцевих доріг

Колеги із Чернігова вивчали досвід роботи АМД
539

Інженери технагляду вивчили роботу лабораторії

Інженери Агентства місцевих доріг вивчали роботу лабораторії
483

Утримання доріг місцевого значення в Полтавській області здійснюється 225 одиницями техніки

225 одиниць техніки здійснюють утримання доріг місцевого значення
475

На місцевих дорогах області працювали 107 одиниць техніки

На місцевих дорогах області працюють підрядники
616

В 2020 році в рамках програми Велике будівництво відновлено три мости

В 2020 році три мости отримали капітальний ремонт
505

«В 2020 році АМД заощадило 100 млн грн за рахунок ефективного використання коштів» - Олексій Басан

100 млн грн або додаткові кілометри доріг для області
815

Утримання доріг: підсумки 2020 року

Звітуємо за роботу в 2020 році стосовно утримання доріг
655

Відкрили рух на мосту в Селещині

Капітальний ремонт мосту в Селещині завершили
580

АМД - один із лідерів рейтингу обсягів використання державного Дорожнього фонду

АМД - в топі рейтингу обсягів використання держ дор фонду
579

Цілодобово триває боротьба із ожеледицею

120 працівників підрядників задіяні в боротьбі із ожеледицею
610

Боротьба із ожеледицею триває

Підрядники дві доби працюють цілодобово
595

Відкрита для руху ділянка дороги /Н-12/- Мала Рублівка- Рунівщина - /М-03/

Відкрили для руху ділянку дороги /Н-12/- Мала Рублівка- Рунівщина - /М-03/ між селами Козлівщина та Нестеренки
583

Інформаційне панно «Полтава» встановили на Київському шосе

Встановили інформаційне панно «Полтава» на трасі Київ - Харків - Довжанський
677

До зими повністю підготувалися - Олексій Басан

До зими підрядники Агентства місцевих доріг підготувались
664

Вся техніка перевірена і готова до роботи в разі ускладнення погодних умов - Олексій Басан

Підприємство перейшло в режим цілодобового чергування служби
663

Розпочала роботу цілодобова гаряча лінія

Працює режим цілодобового чергування щодо питань усунення ускладнення проїзду в зимовий період
746

Рейтинг районів Полтавщини, які брали участь у співфінансуванні

Які райони брали участь у співфінансуванні ремонту місцевих доріг
587

Ремонти двох доріг завершимо найближчим часом

Ремонт двох доріг завершимо до кінця листопада
739

Триває капітальний ремонт дороги Чорнухи-Лубни

Капітальний ремонт дороги Чорнухи-Лубни продовжується
590

Зі святом дорожників та автомобілістів!

Вітаємо з професійним святом!
551

Відновлено 10 мостів на місцевих дорогах області

10 мостів відремонтували в 2020 році, ще три - ремонтуємо
630

Ремонт дороги біля Вирішального триває

Роками жителі Вирішального, що в Лохвицькому районі, чекали на ремонт
602

10 фактів про трасу Київ-Харків в межах Полтави

Цікаві факти про трасу Київ-Харків в межах Полтави
613

Голова ОДА підписав меморандум із Укрексімбанком щодо кредитування ремонту дороги Чорнухи - Лубни

Державний банк профінансує капітальний ремонт дороги Чорнухи-Лубни
671

Підприємство шукає юриста

Оголошуємо вакансію у тендерно-договірний відділ
993

З'явився рейтинг громад Полтавщини, які беруть участь у співфінансуванні ремонту доріг

Про алгоритм співпраці із місцевою владою і державою
802

Ремонт траси Київ-Харків в межах Полтави завершили

Ремонт Київського шосе заврешився
741

Другий об‘єкт Великого будівництва місцевих доріг завершили на Полтавщині

Цьогорічний ремонт дороги М03 - Машівка - Карлівка завершений
1414

Стартував ремонт дороги Нові Санжари - Нехвороща

Підрядник розпочав ремонт дороги Нові Санжари - Нехвороща
1029

Перший об’єкт «Великого будівництва» місцевих доріг на Полтавщині завершено

Завершили ремонт дороги Шили – Надержинщина – Полтава
761

На Київ-Харків встановили новий світлофор та інтерактивний радар

Агентство місцевих доріг Полтавської області продовжує розвивати систему безпеки дорожнього руху на Полтавщини. Цього разу презентували роботу сучасного світлофору на перехресті вулиці Харківське шосе із Кагамлика.

«Такі світлофори вже працюють в Києві та Харкові. В нашій області – вперше їх встановили саме в Полтаві. Вже практично місяць як успішно працює два таких пристрої. Розташовані на в’їзді та виїзді із Полтави - в бік Києва та Харкова. Це сучасне обладнання іноземного виробництва, яке зручне в обслуговуванні і працює згідно спеціалізованого програмного забезпечення», - розповів Олексій Басан, директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області».

Також на початку Харківського шосе при в’їзді в місто встановили інтерактивний радар.

«Це превентивне обладнання, яке попереджає водіїв та допомагає контролювати швидкість транспорту. Якщо водій перевищив дозволену швидкість – радар на екрані продемонструє незадоволений символ. Аналіз роботи такого ж радару в селі Мачухи показав високу результативність такого пристрою – водії дійсно стали контролювати швидкість руху. До поліції дані не надходять, але правоохоронні органи можуть дообладнати сертифікованими камерами таке обладнання», - підсумував директор підприємства.

792

Дорога Чорнухи - Лубни буде капітально відремонтована

Завдяки кредиту відремонтують дорогу Лубни-Чорнухи
680

Агентство місцевих доріг пропонує обрати ескіз для інформаційного знаку

Обрати знак запропонували жителям області шляхом голосування у соцмережах
653

Ділянку дороги Мостовівщина – Глобине завершують ремонтувати

Ремонт дороги Мостовівщина - Глобине на завершальній стадії
931

Продовжуємо ремонт дороги М-22 – Горішні Плавні

Триває ремонт дороги Кременчук - Горішні Плавні
685

Підрядник виконує ремонт мосту через Стару Ворсклу

Капітальний ремонт мосту на дорозі Котельва - Більськ триває
931

Ділянка дороги Кочубеївка – Чутове закрита для руху

Дорога із Чутове на Скороходове перекрита через ремонт мосту
1168

На дорозі Київ-Харків-Довжанський в межах Полтави оновлюють систему освітлення - Олексій Басан

В Полтаві оновлюють систему освітлення траси Київ-Харків
764

Ремонт дороги Пирятин - Гребінка триває

Підрядник завершив роботу на першій ділянці
802

Ремонт Київського шосе завершать до кінця серпня

В 2020 році Київське шосе завершать ремонтувати
1200

Ремонт дороги Гадяч - Опішня розпочато

Підрядник розпочав ремонт дороги Гадяч - Опішня
793

«Постійний контроль за великовантажним транспортом необхідний»: Олексій Басан

Понад 80% автомобільних доріг області потребують ремонту
675

До уваги водіїв - перекрито дорогу!

Перекрито під‘їзд до Сем‘янівки зі сторони автомобільної дороги Н-12
638

“Готовніть об’єкту Київ-Харків в межах Полтави – 50 відсотків”: Андрій Заїка

Керівництво Агентства місцевих доріг доповіло на колегії ОДА
718

Підрядник ремонтує Київське шосе

Ремонт дороги державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський в межах Полтави
943

Перший на Полтавщині інтерактивний радар запрацював у селі Мачухи

Інтерактивний радар встановили в Мачухах
688

На дорозі М-22-Соснівка-Кременчук-Горішні Плавні будують майданчик для вагового контролю

Біля Кременчука почали будувати майданчик для вагового контролю
769

Підрядники ліквідують дефекти дорожнього покриття на двох об’єктах за власні кошти

Дефекти дорожнього покритят ліквідують підрядники
644

Робоча зустріч для будівництва нової роботи

Робоча зустріч для будівництва дороги в Стасях
657

Розпочато розроблення проектів капітального ремонту мостів

Два мости будуть ремонтувати
1126

Депутати облради підтримали співпрацю із ЄБРР

Співпраця із Європейським банком реконструкції та розвитку виходить на новий рівень
627

Ремонтують дорогу Київ – Харків – Довжанський в межах міста Полтава

Велике будівництво триває
669

Ремонт дороги Лохвиця-Яхники-Жабки продовжується

В селі Жабки завершили ремонтувати дорогу
652

Велике будівництво триває

Київське шосе продовжують ремонтувати
1349

​​​​​​​Дорогу Лохвиця-Яхники-Жабки почали ремонтувати

В Лохвицькому районі почали ремонтувати дорогу, яка перемогла в рамках соціального експерименту
759

Безпека дорожнього руху як пріоритет роботи

Постійно дбаємо про безпеку дорожнього руху
735

Постійний контроль ремонтних робіт

Лабораторний контроль на кожному ремонті
1485

Підрядники ремонтуватимуть дороги по гарантії за власні кошти

На ремонт доргі підрядник дає гарантію на кілька років
636

На Полтавщині триває поточний дрібний ремонт

На роботах задіяні понад 120 одиниць техніки та 240 працівників підрядників
641

Міністр Олексій Чернишов оглянув ремонт на Київському шосе

Ремонт на Київському шосе проінспектував міністр
936

«На ремонт Київського шосе необхідно 4 місяці»: Олексій Басан

За 4 місяці Київське шосе буде відремонтоване
1151

На заощаджені кошти буде відремонтована дорога у Лохвицькому районі

Голосування за ремонт дороги звершилось
748

Київське шосе в цьому році відремонтують

Уряд виділив 95 млн грн на ремонт траси Київ - Харків в межах Полтави
852

Розпочалося голосування за додатковий ремонт

За "зимові" гроші зроблять додатковий ремонт дороги
634

Стартували роботи із дрібного поточного ремонту

Практично в кожному районі вже розпочали підготовчі роботи
2266

Заощаджені за теплу зиму кошти витратять на ремонт дороги

Дорогу визначать мешканці області шляхом відкритого голосування
955

Агентство місцевих доріг посилює контроль над якістю дрібного ремонту

Розпочинаємо робити поточний дрібний ремонт
715

Агентство місцевих доріг та підрядники працюють в штатному режимі

Робота під час карантину триває
605

Техніка ущільнює шари основи на дорозі Київ-Харків

Велике будівництво триває на Київському шосе
822

Дорогу Гадяч - Опішня планують ремонтувати

Дорога Гадяч-Опішня потрапила до Переліку ремонтів на 2020 рік
663

На Київському шосе укладають георештіку

Ремонт дороги Київ-Харків-Довжанський в межах Полтави триває.
548

Президенту презентовано проекти Великого будівництва

Президенту Володимиру Зеленському презентовано проекти Великого будівництва на Полтавщині
838

Продовжили ремонт Київського шосе в Полтаві

Агентство місцевих доріг продовжує ремонт автомобільної дороги державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський
1142

Агентство побудує три майданчики для вагового контролю

В кінці 2020 року в області буде 6 майданчиків для вагового контролю.
1270

В області капітально відремонтують 3 мости

В 2020 році обстежать 50 штучних споруд в області.
2463

В 2020 році буде відновлено понад 95 км доріг

З 1 березня розпочаті дорожні роботи в рамках Урядової програми “Велике будівництво”
774

На утримання доріг на Полтавщині витратять 259 млн грн

На утримання доріг області виділять 259 млн грн
675

Автомобільні дороги місцевого значення знаходяться в проїзному стані

На Полтавщині дороги місцевого значення знаходяться в проїзному стані
651

До уваги водіїв!

Погіршення погодних умов!
888

Презентували Програму розвитку доріг на 5 років

Відбулась презентація Програми розвитку доріг 2020-2024
638

В 2020 році завершать ремонт дороги Київ-Харків в межах Полтави

Київське шосе завершать ремонтувати в 2020 році
616

Погіршення погодних умов!

До уваги водіїв автомобільного транспорту
681

Брали участь в презентації планів роботи Укравтодору - «Дороги UA 2020»

В столиці відвідали презентацію планів роботи Укравтодору
656

Вивчали міжнародний досвід роботи інженерів

Інженери Egis провели консультацію
635

Підрядники працюють на території області

Дороги звільняють від снігу та ожеледі
670

Перевантажений автомобіль застряг в Лохвицькому районі

Автомобіль застряг у Лохвицькому району
667

Обмін досвідом і налагодження співпраці

Обмін досвідом і налагодження співпраці – такий результат робочої поїздки до ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області»
613

Делегація із Херсона вивчала досвід

Делегація із Херсонської обласної адміністрації завітала до Агентства місцевих доріг
714

На Харківському шосе відкрили смугу руху

Харківське шосе закінчили ремонтувати
586

Більше 40 одиниць техніки працює на дорогах області

Із 9.30 більше 42 одиниць техніки підрядників Агентства місцевих доріг працюють на території області.
688

Перекриття ділянки дороги на зимовий період

У зв'язку зі складними погодними умовами, з метою попередження аварійних ситуацій, прийнято рішення про перекриття руху на відрізку автодороги О1719274 /Cуми-Полтава/ - Сем'янівка - Надержинщина
721

Контроль якості як основний принцип роботи Агентства місцевих доріг

Контроль якості - один із основних принцпиві роботи АМД
621

Прозорість роботи Агентства місцевих доріг

Робота АМД ґрунтується на принципах прозорості.
936

Полтавська область увійшла в лідери серед регіонів

АМД продемонструвало якісну роботу
817

Працюємо в штатному режимі!

В АМД проводять слідчі дії співробіники СБУ
716

Керівництво області проінспектувало дві дороги

Керівництво області проінспектувало дві дороги
637

Дотримуватися Правил дорожнього руху – запорука безпеки!

Взимку значно збільшується гальмівний шлях - у 3-4 рази, залежно від ваги автомобіля, якості зчеплення із покриттям і зимової гуми. Тому в зимовий період водіям просто необхідно дотримуватися швидкості та дистанції руху!

Бережіть себе, своїх близьких та всіх учасників руху!

654

Інформація станом на 3 грудня

Інформація про чищення снігу в Полтавській області
739

Завершився ремонт в селищі Білики

Завершився ремонт Рукасівської гори в Біликах
982

Унікальна мобільна лабораторія перевірила якість робіт

Дорогу Шишаки-Сагайдак-Поділ перевірила мобільна лабораторія