Підрядники ремонтуватимуть дороги по гарантії за власні кошти

23.04.2020
1463

Дефекти дорожнього полотна на відремонтованій в 2018 році ділянці Кобеляки – Просяниківка підрядник усунить по гарантії за власний рахунок.

Про це сьогодні, 23 квітня, розповів директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан.

Як зазначив директор підприємства,  підрядна організація, яка виконувала поточний ремонт цієї ділянки у 2018 році, підтвердила готовність усунути дефекти за власний рахунок.

Також Олексій Басан розповів, що весняне обстеження місцевих доріг щодо виявлення дефектів на відремонтованих  у 2018-2019 роках ділянках наразі триває. За результатами обстеження інженери технічного нагляду Агентства склали 30 протоколів щодо усунення дефектів дорожнього покриття. 

«Кожен договір на капітальний чи поточний ремонт містить гарантійні зобовязання мінімум на 3 роки, тому підрядники розуміють відповідальність. Перевірки будемо проводити систематично, у разі відмови підрядника від усунення дефектів – звертамимемось до суду.  Це наша принципова позиція, компромісів щодо якості бути не може» - зазначив Олексій Басан.

Нагадаємо, Агентство місцевих доріг Полтавської області розпочало свою діяльність у 2018 році. На балансі підприємства 7800 км місцевих доріг.

Фото