51 громада визначились із ремонтом місцевих доріг

01.09.2021
125

Продовжуємо інформувати про результати співпраці із територіальними громадами Полтавщини.

Вже вийшли на фінальний етап і хочемо до кінця вересня завершити всі ремонтні роботи.

Станом на сьогодні 51 громада виділила кошти і визначили дороги, де вже виконали чи виконуємо дрібний ремонт.

Кожна з громад визначила ділянки та виділила кошти на ремонт. Ми ж долучились до фінансування та завершуємо ремонти. Протягом вересня будемо звітувати про результати співпраці в цьому році із територіальними громадами Полтавщини.

Білицька селищна громада
О1708101 Кобеляки - Білики - /М-22/
О1708107 Білики - Червоні Квіти
Заводська міська громада
О1712162 Млини - Піски
О1712169 Піски - Бодаква - Вирішальне
Машівська селищна громада
О1714199 Селещина - /Р-11/
С171403 /Машівка - Карлівка/ - Тимченківка
С171404 Базилівщина - Богданівка
Мачухівська сільська громада
О1716229 /М-22/ - Полузір’я-  Судівка
О1720291 /М-03/- Демидівка - Плоске - Стовбина Долина
С171964  Мачухи - Снопове
С171965 Кованчик - Байрак - Мачухи
Михайлівська сільська громада
О1714197 Селещина - Нехвороща - Лівобережна Сокілка - Світлогірське
О1714205 Михайлівка - Павлівка
Міст (км4+220 а/д місцевого значення  О1714206 Мала Нехвороща - Коновалівка - Ряське)
Новогалещинська сільська громада
О1703036 Глобине - Троїцьке - Манжелія - Піски - Козельщина
О1709128 Василівка - Нова Галещина - Пришиб
О 1711146 Запсілля - Бондарі - Нова Галещина - /М-22/
Опішнянська селищна громада
О1706082 Батьки - Заїченці - Попівка
Оржицька  сільська громада
О1717254 Денисівка - Золотухи - /Чорнобай-Оржиця-Лубни/
О1717243   Оржиця - Круподеринці - Яблуневе
Пирятинська міська громада
О1718261 /М-03/-Березова Рудка-Мартиновичі
О1718259 Пирятин - Високе - Каплинці
О1718266 /Р-60/-Дейманівка
С171814 //Р-60/-Білоцерківці/- Вишневе - Богдани
С171802 Пирятин - Замостище
Решетилівська міська громада
О1720293 Потічок-Пащенки-/Н-31/
О1720283 Решетилівка - М’якеньківка - Сухорабівка
О1720284 Решетилівка-Шрамки-Каленики
О1720287 /М-03/-Лиман Другий
О1720285 Решетилівка-Слюсарі-Шилівка
С172022 Колотії-/Решетилівка-Шилівка/
О1720286 Решетилівка - Лиман Перший - Стовбина Долина
О1720288 Молодиківщина - Покровське
О1720289 Покровське - Лучки - Федіївка
О1725355 Цьови -Тищенки - Молодиківщина - Піщане
О1720297 Малий Бакай - Сухорабівка
Котелевська селищна громада
О1710134 Котельва - Сидоряче - Пархомівка
С171003 Котельва - Михайлове
Терешківська сільська громада
О1719280 Портнівка - Козельщина - Мала Перещепина - Галущина Гребля
С171974 /М-03/- Терешки - Микільське - /Машівка-Карлівка/
Гадяцька міська громада
О1702028 /Т-17-05/ - Білеченківка
О1702034 Гадяч - Миргород
Великобагачанська селищна громада
О1701013 /Т-17-19/ – Широка Долина – Якимове
О1701012 Семенівка – Степанівка
О1701008 Мар’янівка – Рокита – Остап’є
Пришибська сільська громада
міст на км1+800 а/д С170836 /Олександрія - Дабинівка - Порубаї/ - Криничне 
Глобинська міська громада
О1701378 Мостовівщина – Великі Кринки – Глобине
О1703036 Глобине-Троїцьке-Манжелія-Піски-Козельщина
О1703035 Глобине – Землянки – Великі Кринки
О1703037 Глобине – Шепелівка – Устимівка
Петрівсько-Роменська сільська громада
О1702030 Сергіївка – Петрівка-Роменська – Комишня
О1702031   /Сергіївка ‒ Комишня/ ‒ Ручки
Горішньоплавнівська міська громада
О1720382 Капустяни – Дяченки – Дмитрівка – Горішні Плавні
Ромоданівська селищна громада
О1713187 Новооріхівка-Шишаки-Лобкова Балка
О1713186 Новооріхівка - Зубенки
О1715209 Ромодан - /Р-42/
О1713185 /Р-42/- Новооріхівка - Ромодан - Покровська Багачка
С171501 Ромодан - Шарківщина
О1713190 Величківка - Шинківщина - Покровська Багачка
Зіньківська міська громада
О1706072 Зіньків - Удовиченки - Морозівщина
О1706075 Зіньків-Ступки-Довжик
О1706076 Зіньків - Дейкалівка - Новоселівка
О1701001 Велика Багачка-Гоголеве-Зіньків
О1706081 Пишненки-Покровське-/Р-42/
О1706087  Бірки-Дейкалівка-Шилівка
Чутівська селищна громада
О1710138 Велика Рублівка - Чутове
О1724336 Чутове - Лозуватка
О1724341 Чутове - Щасливе - Вільхуватка - Грякове
О1724343 /М-03/ - Максимівка - Карлівка
С172415 Черняківка - Нижні Рівні
С172418 Грякове - Нове Грякове
С172423 Сторожове - Зеленківка - Смородщина
С172427 Водяне - Кантеминівка
О1724339 Скороходово - Черняківка - Кочубеївка
Кам'янопотоківська сільська громада
О1711153 Білецьківка-Маламівка
С171138 Білецьківка-Бурти
Шишацька селищна громада
О1725344 Шишаки - ст.Яреськи
О1706089 Загрунівка-Воскобійники
О1725346 Об’їзд смт Шишаки
Щербанівська сільська громада 
О1719282 Полтава - Великий Тростянець
С171959 Великий Тростянець - Вищі Вільшани
Новоселівська громада
С171931 Божківське-Новоселівка
С171933 Вільховий Ріг - Черкасівка
О1719279 Терентіївка-Залізничне-Ковалівка-/М-03/
Комишнянська сільська громада
О1702030 Сергіївка-Петрівка Роменська-Комишня
О1702034 Гадяч-Миргород
С171508 Клюшниківка-Сохацьке-Травневе
О1715212 Черкащани - Писарівка - /Вирішальне -Залізняки -  Комишня/
Диканська селищна громада
О1705067 Орданівка-Василівка
О1705069 Велика Рудка-Байрак-Долина
О1705066 Диканька-Ландарі-О1705071
О1705065 Диканька-Михайлівка-Стасі
Білоцерківська сільська громада
О1701358 Велика Багачка - Красногорівка
О1701006 /Коноплянка - Нове Остапове/-Бірки
О1701007 Красногорівка - Балаклія
Кобеляцька міська громада
О1708119 /Кобеляки - Просяниківка/ - Лебедине - Сухе
О1708110 /Селещина - Нехвороща - Лівобережна Сокілка - Світлогірське/ - Канави
О1708109 Кустолові Кущі-Іванівка-Бродщина
О1714197 Селещина-Нехвороща-Лівобережна Сокілка-Світлогірське
Хорольська міська громада
О1717361 Оржиця-Хорол
О1715376 Миргород-Хорол
О1722310 Хорол-Вишняки-/М-03/
О1721301 Семенівка - Веселий Поділ - Заїченці - Миколаївка - Бригадирівка
Миргородська міська громада
О1715376 Миргород-Хорол
Нехворощанська сільська громада
О1714197 Селещина - Нехвороща - Лівобережна Сокілка - Світлогірське
Драбинівська сільська громада
О1716239 Крута Балка - Драбинівка - Вовківка
О1716240 Галущина Гребля - Маячка
Лубенська міська громада
О1713192 Засулля-Войниха
О1712158 Лохвиця-Вирішальне-Лубни
О1713179 Лубни-Тишки-Ісківці
О1713193 Лубни-В’язівок-Мацківці-Лукім’я
О1713194 П’ятигорці-В’язівок
О1713196 /Т-24-17/-Вищий Булатець-Лубни
О1713183 Хорошки-Снітин-Вовчик
Коломацька сільська громада
О1714200   /Р‒11/ ‒ Старицьківка ‒ Сонячне
Сергіївська сільська громада
О1702016   Межа обл. ‒ Розбишівка ‒ /Т‒17‒05/
Мартинівська сільська громада
О1724342 Вільхуватка-Білухівка-Попівка-/Р-11/
О1707098 Максимівка - Варварівка - Мартинівка
Великобудищанська сільська громада
С170223 Веприк-Тепле
Скороходівська сільська громада
О1724338 Іскрівка-Скороходове-Петрівка
О1710138 Велика Рублівка - Чутове
Омельницька сільська громада
С171110 Радочини ‒ Пустовіти ‒ /Кременчук ‒ Манжелія/
Сенчанська сільська громада
О1712169 Піски-Бодаква-Вирішальне
Великорублівська сільська громада
О1710135   Велика Рублівка ‒ Ковалеве ‒ Маловидне
О1710138   Велика Рублівка ‒ Чутове 

 

Фото