20.11.2023
111

Шини автомобільні (код ДК:021:2015-34350000-5 - Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності)

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ:
Технічне завдання
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (технічна специфікація) на закупівлю товару: 
Шини автомобільні (код ДК:021:2015-34350000-5 - Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності)

-    Предмет закупівлі повинен бути 2023 року виготовлення та таким, що не був в експлуатації,  про що учасник  надає лист-гарантію або документ підтверджуючий дату виготовлення запропонованого товару. 
-    Строк поставки: з моменту підписання договору до 08.12.2023 року.
-    Місце поставки: 36014, м. Полтава, вул. Капітана Володимира Кисельова, 1
-    Якість товару повинна відповідати вимогам відповідних діючих нормативних документів (ДСТУ, ГОСТ, ТУ).

2. Якщо в тексті тендерної документації є посилання на конкретну торгівельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід вважати, що таке посилання містить вираз «або еквівалент» та приймаються у тендерних пропозиціях учасника. У разі подачі еквіваленту товару, що запропонований Замовником в технічних вимогах, учасник подає порівняльну характеристику запропонованого ним товару, що визначена в технічному завданні, з відомостями щодо відповідності вимогам Замовника.
Характеристики запропонованого товару мають бути відповідними або кращими ніж у технічних вимогах Замовника. Не приймаються пропозиції на товар, який вироблений в країні(ах) до якої(их) застосовуються санкції (персональні, спеціальні, економічні та інші обмежувальні заходи).

ОБҐРУНТУВАННЯ РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ:

Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до кошторису на утримання Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» на 2023 рік, погоджений Департаментом будівництва, містобудування і архітектури, житлово - комунального господарства та енергетики Полтавської обласної державної адміністрації (облвійськадміністрації) та затверджений головою Полтавської обласної військової  адміністрації.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено згідно із положенням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки від 18.02.2020 №275 та  складає  87 434,70 грн. .

Посилання на систему ProZorro: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-11-13-014615-a

Детальна інформація: