14.04.2023
186

Закупівля послуги: Випробування дорожньо-будівельних матеріалів та виробів (код 71610000-7 Послуги з випробувань та аналізу складу і чистоти)

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ:

Учасник повинен здійснювати контроль та перевірку належної якості дорожніх робіт під час будівництва, реконструкції, капітального, поточного середнього ремонтів та експлуатаційного утримання автомобільних робіт. На всіх етапах дорожніх робіт Учасник зобов’язаний здійснювати відбір проб матеріалів: асфальтобетону, бетону, ЩПС, ґрунту, бітуму та інших будівельних матеріалів, для подальших випробувань у лабораторних умовах та здійснення випробувань виробів на місці їх розташування. Засоби вимірювальної техніки та допоміжне обладнання вимірювальної лабораторії Учасника повинні відповідати вимогам законодавства України.Учасник, в разі необхідності обов’язково повинен мати можливість виїзду на об’єкт впродовж 3 годин, про що надається гарантійний лист у складі тендерної пропозиції Учасника.

Назва вимірювань/випробувань

Протяжність/

кількість

1 Визначення фізико механічних властивостей асфальтобетонних сумішей 45 вимірів
2 Визначення фізико механічних властивостей асфальтобетону 280 вимірів
3 Визначення фізико механічних властивостей шару дорожнього одягу, влаштованого за технологією холодного ресайклінгу 15 вимірів
4 Визначення рівності шарів дорожнього одягу за міжнародним показником рівності IRI 45 км
5 Визначення коефіцієнту щеплення колеса з покриттям 45 км
6 Визначення світло повертання та яскравості дорожньої розмітки 70 км
7 Визначення фізико-механічних властивостей піщано-сольових сумішей 3 виміри
8 Визначення фізико механічних властивостей щебенево-піщаної суміші С-5 8 вимірів
9 Визначення фізико механічних властивостей щебенево-піщаної суміші С-7 25 вимірів
10 Випробування основ динамічним штампом 100 вимірів

* Перелік автомобільних доріг загального користування місцевого значення в Полтавській області затверджений Розпорядженням голови Полтавської облдержадміністрації від 08.11.2017р. № 763 «Про затвердження переліку автомобільних доріг місцевого значення загального користування в Полтавській області» (зі змінами).

ОБҐРУНТУВАННЯ РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ:

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі визначено згідно із положенням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки від 18.02.2020 №275.

Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до кошторису витрат на утримання ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» на 2023 рік та складає 2 500 000,00грн. 

Посилання на систему ProZorro: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-04-10-004309-a