13.07.2023
169

«Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О1723375 Чорнухи - Лубни на ділянці км 12+500 - км 17+736 Чорнухинського району Полтавської області». Коригування (код ДК 021:2015 –45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ:

Категорія складності об’єкту – клас наслідків СС2. Характер будівництва – капітальний ремонт.

Заплановані загальні по об'єкту заходи дозволяють зберегти екологічну рівновагу в районі розташування об’єкту, зменшують до мінімуму вплив негативних факторів, які діють на повітряне, водне середовище, ґрунти та інші компоненти навколишнього природного середовища при виконанні робіт з капітального ремонту, експлуатації об'єкту. Учасник повинен під час виконання робіт  застосовуватися заходи із захисту довкілля. У разі подання еквіваленту обладнання та матеріально-технічної технічної бази тощо, що вимагається Замовником в тендерній документації, учасник подає порівняльну характеристику запропонованого ним обладнання та матеріально-технічної бази, що підтверджує відповідність вимогам Замовника.

Роботи повинні виконуватися у відповідності до проектної документації, діючих в Україні державних будівельних норм, стандартів і правил. Учасник у складі своєї пропозиції повинен надати гарантійний лист, яким буде гарантувати відсутність арештів на техніку та матеріально-технічну базу, яка буде залучатись до виконання робіт. Якість матеріалів, виробів і конструкцій, що будуть застосовуватися в процесі будівництва повинна відповідати вимогам відповідних діючих норм і стандартів та проектної документації.

Примітка: При розрахунку договірної ціни необхідно обов’язково застосовувати діючі на даний час кошторисні норми.

ОБҐРУНТУВАННЯ РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ:

Розмір бюджетного призначення визначений відповідно Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою 3131090 у 2023 році, що затверджений начальником  Полтавської обласної військової адміністрації та погоджений Державним агентством  відновлення та розвитку інфраструктури України .

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено відповідно до розробленої  (відкоригованої) та затвердженої проектно-кошторисної документації, яка пройшла експертизу та становить 44 891 729,00 грн.

Посилання на систему ProZorro: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-07-06-012632-a

 

Детальна інформація: