21.09.2023
148

Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О1701378 Мостовівщина – Великі Кринки – Глобине на ділянці км25+383 – км43+765 Кременчуцького району Полтавської області (окремими ділянками). (код ДК 021:2015 –45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ:

Технічне завдання

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (технічна специфікація) на закупівлю послуг:

"Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О1701378 Мостовівщина – Великі Кринки – Глобине на ділянці км25+383 – км43+765 Кременчуцького району Полтавської області (окремими ділянками)". Коригування (код ДК 021:2015 –45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Заплановані загальні по об'єкту заходи дозволяють зберегти екологічну рівновагу в районі розташування об’єкту, зменшують до мінімуму вплив негативних факторів, які діють на повітряне, водне середовище, ґрунти та інші компоненти навколишнього природного середовища при наданні послуг з поточного ремонту, експлуатації об'єкту. Учасник повинен під час надання послуг  застосовуватися заходи із захисту довкілля. У разі подання еквіваленту обладнання та матеріально-технічної технічної бази тощо, що вимагається Замовником в тендерній документації, учасник подає порівняльну характеристику запропонованого ним обладнання та матеріально-технічної бази, що підтверджує відповідність вимогам Замовника.

Послуги повинні надаватися у відповідності до проектної документації, діючих в Україні державних будівельних норм, стандартів і правил. При надані послуг повинні бути відсутні арешти на техніку та матеріально-технічну базу, яка буде залучатись до надання послуг. Якість матеріалів, виробів і конструкцій, що будуть застосовуватися в процесі надання послуг, повинна відповідати вимогам відповідних діючих норм і стандартів та проектної документації.

ОБҐРУНТУВАННЯ РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ:

Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою 3131090 у 2023 році, що затверджений начальником  Полтавської обласної військової адміністрації та погоджений Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України .

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено відповідно до розробленої  (відкоригованої) та затвердженої кошторисної документації, яка має експертну оцінку та становить 173 432 354,00 грн.

Посилання на систему ProZorro: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-09-15-011166-a

Детальна інформація: