29.09.2023
153

Поточний середній ремонт примикання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С171974 /М-03/ – Терешки – Микільське – //М-03/ – Машівка – Карлівка/ на ділянці км 0+000 до автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський (на м. Ростов-на-Дону) на ділянці км 345+465 з встановленням світлофорного об’єкту Полтавська область. Коригування (код ДК 021:2015 –45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ:

Технічне завдання

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (технічна специфікація) на закупівлю послуг:

Поточний середній ремонт примикання автомобільної дороги загального користування місцевого значення С171974 /М-03/ – Терешки – Микільське – //М-03/ – Машівка – Карлівка/ на ділянці км 0+000 до автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський (на м. Ростов-на-Дону) на ділянці км 345+465 з встановленням світлофорного об’єкту Полтавська область. Коригування
(код ДК 021:2015 –45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Заплановані загальні по об'єкту заходи дозволяють зберегти екологічну рівновагу в районі розташування об’єкту, зменшують до мінімуму вплив негативних факторів, які діють на повітряне, водне середовище, ґрунти та інші компоненти навколишнього природного середовища при наданні послуг з поточного ремонту, експлуатації об'єкту. Учасник повинен під час надання послуг  застосовуватися заходи із захисту довкілля. У разі подання еквіваленту обладнання та матеріально-технічної технічної бази тощо, що вимагається Замовником в тендерній документації, учасник подає порівняльну характеристику запропонованого ним обладнання та матеріально-технічної бази, що підтверджує відповідність вимогам Замовника.

Послуги повинні надаватися у відповідності до проектної документації, діючих в Україні державних будівельних норм, стандартів і правил. При надані послуг повинні бути відсутні арешти на техніку та матеріально-технічну базу, яка буде залучатись до надання послуг. Якість матеріалів, виробів і конструкцій, що будуть застосовуватися в процесі надання послуг, повинна відповідати вимогам відповідних діючих норм і стандартів та проектної документації.

Примітка: При розрахунку договірної ціни необхідно обов’язково застосовувати діючі на даний час кошторисні норми.

ОБҐРУНТУВАННЯ РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ:

Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до  розпорядження  Полтавської обласної військової адміністрації від 11.08.2023 №552 «Про внесення змін до показників обласного бюджету Полтавської області на 2023 рік».

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено відповідно до розробленої  (відкоригованої) та затвердженої кошторисної документації, яка має експертну оцінку та становить 2 496 700,00 грн.

Посилання на систему ProZorro: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-09-25-013357-a

 

Детальна інформація: