04.04.2024
76

Бензин А-95, дизельне паливо (код ДК 021:2015 – 09130000-9 Нафта і дистиляти)

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ:

Технічне завдання

Інформація про необхідні технічні, якісні

та кількісні характеристики предмета закупівлі (технічна специфікація)

Таблиця № 1

№ з/п

Найменування товару

Одиниця виміру

Кількість

1.

Бензин А-95 (талони/картки номіналом 10 л; талони/картки номіналом 20 л)

літри

3 000

2.

Дизельне паливо (талони/картки номіналом 10 л; талони/картки номіналом 20 л)

літри

33 000

Учасник визначає ціну з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені.

1. Місце поставки талонів/карток: вул. Капітана Володимира Кісельова, 1, м. Полтава, 36014 (Державне підприємство «Агентство місцевих доріг Полтавської області»).

Передача Товару здійснюється на автозаправних станціях (далі -АЗС), шляхом заправки автомобілів Замовника при пред’явленні довіреними особами Замовника талонів/карток.

2. Строк поставки Товару – з моменту підписання договору до 31 грудня 2024 року.

Строк дії талонів/карток - протягом одного календарного року. Безкоштовна заміна талонів/карток у разі закінчення їх строку дії на наступний рік.

Закінчення дії укладеного Договору про закупівлю  не обмежує термін дії талонів/карток на Товар та не обмежує їх обмін на наступний рік і не є підставою для нездійснення такого обміну.

Учасник, у складі своєї пропозиції, повинен надати довідку про наявність не менше 6-ти АЗС у м. Полтава, одна з яких повинна бути на відстані не більше 5 км від місцезнаходження Замовника та наявність розгалуженої мережі АЗС у Полтавській області, а саме: не менше 25-ти АЗС.  Дана довідка обов’язково повинна містити графи, встановлені Таблицею № 2.

АЗС, зазначені у Таблиці № 2, повинні бути власними (з документальним підтвердженням права власності) та/або орендованими чи інше право користування (з відповідним документальним підтвердженням - договори з усіма додатками, що є їх невід’ємними частинами, тощо). 

Учасник повинен забезпечити заправку бензину А-95 та дизельного палива на кожній АЗС, яку він зазначає у Таблиці № 2.

Товар відпускається на АЗС при пред’явленні талонів/карток, згідно їх номіналу. Талони/картки мають бути із зазначенням виду (марки) пального та номіналу.

Учасник повинен гарантувати, що поставлені талони/картки будуть єдиного зразка для заправки автотранспорту на всіх АЗС, що пропонуються Замовнику, та надати у складі тендерної пропозиції відповідний зразок талону/картки.

Запропонований учасником Товар повинен відповідати:

Бензин  А-95 – Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, судових та котельних палив, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013р. № 927 або ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови», про що необхідно надати відповідне документальне підтвердження.

Дизельне паливо – Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, судових та котельних палив, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013р. № 927 або ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови», про що необхідно надати відповідне документальне підтвердження.

АЗС учасника повинні бути призначені для заправки автотранспортних засобів бензином А-95 (за талонами/картками)  та дизпаливом (за талонами/картками), відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами» від 20.12.1997 № 1442 (із змінами).

Відпуск Товару, що є предметом закупівлі, повинно здійснюватися з дотриманням вимог Інструкції про порядок приймання, транспортування, зберігання, відпуску та обліку нафти і нафтопродуктів на підприємствах і організаціях України, затвердженої наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства економіки України, Міністерства транспорту та зв'язку України, Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 20.05.2008 № 90281/171/578/155 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 02 вересня 2008 р. за № 805/15496).

Учасник - переможець під час поставки талонів/карток для підтвердження його якості, повинен надати копії належно оформленого паспорта якості та сертифікату відповідності на кожен вид палива.

Умови розрахунків: оплата за Товар здійснюється шляхом оплати за фактично отримані талони/картки, згідно видаткової накладної та рахунку-фактури. Покупець здійснює оплату в національній валюті України у безготівковій формі, шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця.

Розрахунки здійснюються з відтермінуванням платежу до 30 календарних днів.

 

Таблиця № 2

з/п

Район

Адреса

Режим роботи

Зазначення приналежності*

 

Документ, підтверджуючий приналежність

 

Відстань від адреси Замовника

1

2

3

4

5*

6*

7*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 - 5* якщо учасник є власником АЗС, зазначається «власна», в інших випадках – зазначається право користування АЗС (оренда, суборенда і т.п.);

- 6* зазначається вид, номер та дата підтверджуючого документу, відповідно до графи 5 Таблиці № 2.

- 7* зазначається лише для АЗС у м. Полтава.

*Примітка: під час виконання договору про закупівлю учасник повинен дотримуватися передбачених чинним законодавством України заходів із захисту довкілля, на підтвердження цього Учасник у складі своєї пропозиції надає гарантійний лист про це.

ОБҐРУНТУВАННЯ РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ:

Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до кошторису на утримання Державного

підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» на 2024 рік, погоджений Департаментом будівництва, містобудування і архітектури, житлово - комунального господарства та енергетики Полтавської обласної державної адміністрації (облвійськадміністрації) та затверджений головою Полтавської обласної військової  адміністрації.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено згідно із положенням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Мінекономіки від 18.02.2020 №275 та  складає 1 997 640,00 грн.

 

Посилання на систему ProZorro: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-03-28-009191-a