Делегація з Чернігова вивчає досвід Полтавщини щодо організації роботи Агентства місцевих доріг

22.01.2021
786

Представники Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації вивчають досвід Полтавщини щодо створення та функціонування ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області». Зустріч з керівництвом Агентства відбулася сьогодні, 21 січня.

В ході зустрічі чернігівські колеги детально вивчили механізм створення підприємства та питання щодо організації його роботи за кожним з напрямків. Як зазначив начальник відділу експлуатаційного утримання доріг Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА Олександр Мисник, досвід Полтавщини цікавий тим, що вона є лідером серед інших ОДА за ефективністю та вчасним  виконанням об’єктів ремонту місцевих доріг: «Нас також цікавить досвід щодо отримання кредиту на ремонт місцевих доріг, який Полтавська область отримала першою серед інших, механізми проходження експертизи та тендерних процедур, а також питання організації роботи з експлуатаційного утримання» - зазначив Олександр Мисник. За словами представників делегації, в ході зустрічі вони отримали вичерпну інформацію щодо всіх питань.

Як зазначив директор підприємства Олексій Басан, Агентство завжди відкрите до співпраці та спілкування з колегами: «У роботі новоствореного підприємства завжди можуть виникати організаційні питання, які легше та ефективніше вирішувати разом з колегами. У нас спільна мета – робити якісні дороги, тому ми маємо завжди вчитися та ділитися власним досвідом» - зазначив Олексій Басан.  
 

Фото