Карта доріг

Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою 3131090 у 2019 році

Індекс
Найменування автомобільної дороги
Протяжність, км
Обласні автомобільні дороги
4851.3
1. Великобагачанський район
201.5
О 17 01 001
Велика Багачка – Гоголеве – Зіньків
19,6
О 17 01 003
Мар’янське – Гоголеве
8,6
О 17 01 004
Гоголеве – Матяшівка
8,3
О 17 25 348
Яреськи – Федунка – Огирівка
3,5
О 17 01 005
Коноплянка – Нове Остапове
19,6
О 17 01 006
/Коноплянка – Нове Остапове/ – Бірки
1,5
О 17 01 007
Красногорівка – Балаклія
7,7
О 17 01 008
Мар’янівка – Рокита – Остап’є
24,5
О 17 01 009
Говори – Федорівка – Манжелія
6,3
О 17 01 010
Попове – Корнієнки
3,8
О 17 01 011
Довгалівка – /М-03/
8,7
О 17 01 012
Семенівка – Степанівка
8,5
О 17 01 013
/Миргород - Велика Багачка - Байрак - Поділ/ – Широка Долина – Якимове
23,5
О 17 01 358
Велика Багачка – Красногорівка
13,0
О 17 25 363
Шишаки – Сагайдак – Поділ
3,7
О 17 01 378
Мостовівщина – Великі Кринки – Глобине
11,8
О 17 15 379
Миргород – Велика Багачка – Байрак – Поділ
28,9
2. Гадяцький район
223.4
О 17 02 014
Гадяч – Сватки – Синівка
19,5
О 17 02 015
Гадяч – Великі Будища
17,5
О 17 02 016
Межа обл. – Розбишівка – /Лохвиця - Гадяч - Охтирка - КПП "Велика Писарівка"/
9,0
О 17 02 017
/Межа обл – Розбишівка – /Лохвиця - Гадяч - Охтирка - КПП "Велика Писарівка"/ – Розбишівка
1,9
О 17 02 018
Гречанівка – Глибока Долина
10,4
О 17 02 019
Римарівка – Красна Лука
3,2
О 17 02 020
/Гадяч – Великі Будища/ – Ціпки
1,7
О 17 02 021
Хитці – Плішивець
17,2
О 17 02 022
Веприк – Бобрик – Педоричі
9,6
О 17 06 072
Зіньків – Удовиченки – Морозівщина
1,5
О 17 02 023
/Гадяч - Опішня/ – Вельбівка
1,1
О 17 02 024
/Гадяч - Опішня/ – Лютенька
17,9
О 17 02 025
/Гадяч - Опішня/ – Соснівка
3,7
О 17 02 026
Рашівка – Савинці – Великі Сорочинці
12,8
О 17 02 027
/Рашівка – Савинці – Великі Сорочинці/ – Лисівка
1,0
О 17 02 028
/Лохвиця - Гадяч - Охтирка - КПП "Велика Писарівка"/ – Біленченківка
2,9
О 17 02 029
Харківці – /Гадяч – Миргород/
5,0
О 17 02 030
Сергіївка – Петрівка-Роменська – Комишня
20,5
О 17 02 031
/Сергіївка – Комишня/ – Ручки
1,8
О 17 02 032
/Сергіївка – Комишня/ – Березова Лука
3,3
О 17 02 033
Середняки – Петрівка-Роменська
6,5
О 17 02 034
Гадяч – Миргород
25,1
О 17 02 366
Білопілля – Терни – Липова Долина – Гадяч
15,9
О 17 02 368
Гадяч – Опішня
14,4
3. Глобинський район
264.8
О 17 03 035
Глобине – Землянки – Великі Кринки
25,6
О 17 03 036
Глобине – Троїцьке – Манжелія – Піски – Козельщина
35,4
О 17 03 037
Глобине – Шепелівка – Устимівка
9,6
О 17 03 038
Глобине – Горби – Бугаївка
22,3
О 17 21 308
Оболонь – Іванівка – Проценки
1,0
О 17 03 039
/Н-08/ – Святилівка
5,3
О 17 03 040
/Н-08/ – Броварки
1,2
О 17 03 041
/Н-08/ – Пронозівка
3,6
О 17 03 042
/Н-08/ – Кирияківка – Опришки
17,0
О 17 03 043
Пироги – Ганнівка – Градизьк
11,4
О 17 03 044
Градизьк – Погреби – Майбородівка – Піщане
17,1
О 17 03 045
Великі Кринки – Петрівка
5,7
О 17 09 122
Козельщина – Хорішки – Великі Кринки
18,2
О 17 01 009
Говори – Федорівка – Манжелія
25,9
О 17 03 046
Великі Кринки – Весела Долина – Троїцьке
11,2
О 17 11 141
Кременчук – Манжелія
7,9
О 17 03 047
Пустовійтове – Обознівка – Майбородівка
10,9
О 17 22 377
Підʼїзд до м.Глобине
3,5
О 17 01 378
Мостовівщина - Великі Кринки - Глобине
32,0
4. Гребінківський район
165
О 17 04 048
Глобине – Землянки – Великі Кринки
4,0
О 17 04 049
Глобине – Троїцьке – Манжелія – Піски – Козельщина
17,5
О 17 04 050
Глобине – Шепелівка – Устимівка
12,7
О 17 04 051
Глобине – Горби – Бугаївка
16,8
О 17 04 052
Оболонь – Іванівка – Проценки
11,5
О 17 04 053
/Н-08/ – Святилівка
12,4
О 17 04 055
/Н-08/ – Броварки
2,7
О 17 04 056
/Н-08/ – Пронозівка
6,0
О 17 18 268
/Н-08/ – Кирияківка – Опришки
6,2
О 17 04 058
Пироги – Ганнівка – Градизьк
2,4
О 17 04 059
Градизьк – Погреби – Майбородівка – Піщане
4,3
О 17 04 060
Великі Кринки – Петрівка
10,0
О 17 04 061
Козельщина – Хорішки – Великі Кринки
3,6
О 17 04 062
Говори – Федорівка – Манжелія
4,6
О 17 04 063
Великі Кринки – Весела Долина – Троїцьке
3,6
О 17 04 359
Кременчук – Манжелія
9,0
О 17 04 057
Пустовійтове – Обознівка – Майбородівка
11,7
О 17 18 370
Підʼїзд до м.Глобине
10,8
О 17 04 380
Мостовівщина - Великі Кринки - Глобине
15,2
5. Диканський район
128
О 17 05 064
Диканька – Водяна Балка
13,2
О 17 05 065
Диканька – Михайлівка – Стасі
11,8
О 17 05 066
Диканька – Ландарі – /Диканька – Решетилівка/
19,4
О 17 25 350
Великий Перевіз – Балясне
7,9
О 17 25 353
Жоржівка – Орданівка
2,5
О 17 05 067
Орданівка – Василівка
11,2
О 17 05 068
/Диканька – Решетилівка/ – Велика Рудка – /Суми – Полтава/
19,8
О 17 05 069
Велика Рудка – Байрак – Долина
8,5
О 17 05 070
Діброва – /Диканька – Решетилівка/
1,2
О 17 05 071
Диканька – Решетилівка
32,5
6. Зіньківський район
266.6
О 17 06 072
Зіньків – Удовиченки – Морозівщина
16,2
О 17 06 073
Зіньків – Пірки
12,5
О 17 06 074
Зіньків – /Лохвиця - Гадяч - Охтирка - КПП "Велика Писарівка"/ межа області
14,3
О 17 06 075
Зіньків – Ступки – Довжик
15,1
О 17 06 076
Зіньків – Дейкалівка – Новоселівка
20,7
О 17 01 001
Велика Багачка – Гоголеве – Зіньків
30,9
О 17 06 078
Високе – Удовиченки
8,5
О 17 06 079
Кругле – Першотравневе
5,0
О 17 06 080
Проценки – /Зіньків – Ступки – Довжик/
2,4
О 17 06 081
Пишненки – Покровське – /Р-42/
24,8
О 17 06 082
Батьки – Заїченці – Попівка
9,4
О 17 06 083
Опішня – Малі Будища
1,6
О 17 06 084
Покровське – Човно-Федорівка – Волошкове
14,1
О 17 06 085
Ставкове – Шевченки – /Р-42/
7,6
О 17 06 086
Артелярщина – Будки
2,0
О 17 06 087
Бірки – Дейкалівка – Шилівка
15,5
О 17 06 088
Власівка – /Зіньків – Дейкалівка – Новоселівка/
2,0
О 17 06 089
Загрунівка – Воскобійники
8,0
О 17 06 090
Велика Павлівка – /Гадяч - Опішня/
2,0
О 17 06 091
Під'їзд до м. Зінькова
2,0
О 17 06 092
Галійка – Яцине-Окарі – Кирило-Ганнівка
5,4
О 17 02 368
Гадяч – Опішня
46,6
7. Карлівський район
156.9
О 17 07 093
Карлівка – Ланна
15,8
О 17 07 094
Карлівка – Федорівка – Новоселівка
17,5
О 17 07 095
Карлівка – Розумівка – Бабайкове
17,4
О 17 07 096
Карлівка – Лип’янка – Абрамівка
12,6
О 17 07 097
Голобородьківське – /Р-11/
2,0
О 17 07 098
Максимівка – Варварівка – Мартинівка
15,7
О 17 07 099
Мартинівка – Шевченкове – Високе
14,7
О 17 24 342
Вільхуватка – Білухівка – Попівка – /Р-11/
22,8
О 17 24 343
/М-03/ – Максимівка – Карлівка
20,2
О 17 07 100
Верхня Ланна – Федорівка
14,9
О 17 16 237
Пристанційне – Мала Перещепина – Кустолово-Суходілка – Лип’янка
1,5
О 17 19 372
/М-03/ – Машівка – Карлівка
1,8
8. Кобеляцький район
307.3
О 17 08 101
Кобеляки – Білики – /М-22/
21,9
О 17 08 102
Кобеляки – Просяниківка
26,5
О 17 08 103
Кобеляки – Золотарівка
7,7
О 17 08 104
Трояни – Марківка – Дрижина Гребля
11,0
О 17 08 105
/Н-31/ – Бутенки
2,0
О 17 08 106
/Кобеляки – Білики – /М-22/ – Жуки
1,4
О 17 08 107
Білики – Червоні Квіти
11,2
О 17 08 108
Чорбівка – Червоні Квіти – Суха Маячка
9,9
О 17 08 109
Кустолові Кущі – Іванівка – Бродщина
31,0
О 17 14 197
Селещина – Нехвороща – Лівобережна Сокілка – Світлогірське
46,7
О 17 08 110
/Селещина – Нехвороща – Лівобережна Сокілка – Світлогірське/ – Канави
7,8
О 17 08 111
/Селещина – Світлогірське/ – Василівка – Кам’янське
32,2
О 17 08 112
Шевченки – Дашківка – Рибалки
5,7
О 17 08 113
/Василівка – Кам’янське/ – Орлик
1,0
О 17 08 114
/Василівка – Кам’янське/ – Придніпрянське
2,0
О 17 08 115
/Селещина – Нехвороща – Лівобережна Сокілка – Світлогірське/ – Вільхуватка
4,3
О 17 11 150
Горішні Плавні – Салівка – Озера
16,8
О 17 11 147
Дмитрівка – Кобелячок – Кишеньки
25,6
О 17 08 116
Комендантівка – Вібли
21,1
О 17 08 117
Поводи – Лучки – /Селещина – Нехвороща – Лівобережна Сокілка – Світлогірське/
9,1
О 17 08 118
/Кобеляки – Просяниківка/ – Шенгури
3,5
О 17 08 119
/Кобеляки – Просяниківка/ – Лебедине – Сухе
8,9
9. Козельщинський район
200.8
О 17 09 120
Козельщина – Лутовинівка – Бреусівка – Мальці
21,2
О 17 09 121
Козельщина – Підгорівка
3,5
О 17 03 036
Глобине – Троїцьке – Манжелія – Піски – Козельщина
17,5
О 17 09 122
Козельщина – Хорішки – Великі Кринки
33,3
О 17 09 123
Говтва – Буняківка
4,6
О 17 09 124
Хорішки – Висока Вакулівка – Лутовинівка
29,0
О 17 09 125
Бригадирівка – Оленівка – Чорноглазівка
7,1
О 17 09 126
/М-22/ – Лозки – Пригарівка – Улинівка – Мальці
23,9
О 17 11 146
Запсілля – Бондарі – Нова Галещина – /М-22/
3,5
О 17 09 127
Верхня Мануйлівка – Дяченки
5,2
О 17 09 128
Василівка – Нова Галещина – Пришиб
14,7
О 17 09 129
/Козельщина – Лутовинівка – Мальці/ – Рибалки
2,8
О 17 09 130
/М-22 – Лозки – Пригарівка – Улинівка – Мальці/ – Пашківка
3,2
О 17 20 382
Капустяни – Дяченки – Дмитрівка – Горішні Плавні
31,3
10. Котелевський район
89.5
О 17 10 131
Котельва – Деревки – /Суми–Полтава/
11,0
О 17 10 132
Котельва – Більськ
10,3
О 17 10 134
Котельва – Сидоряче – Пархомівка
14,5
О 17 10 135
Велика Рублівка – Ковалеве – Маловидне
8,2
О 17 10 136
Микілка – //Н-12/ – Мала Рублівка – Рунівщина – /М-03//
2,6
О 17 10 137
//Н-12/ – Мала Рублівка – Рунівщина – /М-03// – Козлівщина
1,6
О 17 10 138
Велика Рублівка – Чутове
11,7
О 17 10 364
/Н-12/ – Краснокутськ - Богодухів
7,5
О 17 10 369
/Н-12/ – Мала Рублівка – Рунівщина – /М-03/
22,1
11. Кременчуцький район
202.9
О 17 11 139
/Н-08/ – Максимівка
3,7
О 17 03 044
Градизьк – Погреби – Майбородівка – Піщане
17,9
О 17 11 140
/Градизьк – Погреби – Піщане/ – Кременчук
1,7
О 17 03 047
Пустовійтове – Обознівка – Майбородівка
3,0
О 17 11 141
Кременчук – Манжелія
21,9
О 17 11 142
Демидівка – Омельник – Щербаки
17,9
О 17 11 143
/Кременчук – Манжелія/ – Рокитне
4,5
О 17 11 144
/Капустяни – Дмитрівка – Горішні Плавні/ – Запсілля
4,4
О 17 11 145
/Капустяни – Дмитрівка – Горішні Плавні/ – Дмитрівка
3,0
О 17 11 146
Запсілля – Бондарі – Нова Галещина – /М-22/
16,2
О 17 11 147
Дмитрівка – Кобелячок – Кишеньки
19,7
О 17 11 148
Пришиб – Кобелячок
6,5
О 17 09 128
Василівка – Нова Галещина – Пришиб
6,7
О 17 11 149
Кобелячок – Салівка
7,6
О 17 11 150
Горішні Плавні – Салівка – Озера
7,4
О 17 11 151
/Горішні Плавні – Салівка – Озера/ – Келеберда
3,5
О 17 11 152
/М-22/ – Потоки
1,8
О 17 11 153
Білецьківка – Маламівка
5,8
О 17 11 154
Під’їзд до м.Кременчук
1,7
О 17 11 155
Кременчук – Власівка
7,0
О 17 11 371
/М-22/ – Соснівка – Кременчук – Горішні Плавні
15,8
О 17 20 382
Капустяни – Дяченки – Дмитрівка – Горішні Плавні
25,2
12. Лохвицький район
174.5
О 17 12 156
Лохвиця – Яхники – Жабки
16,0
О 17 12 157
Лохвиця – Свиридівка
13,9
О 17 12 158
Лохвиця – Вирішальне – Лубни
27,8
О 17 12 159
Лохвиця – Безсали
8,5
О 17 12 160
Білогорілка – /Р-60/
6,1
О 17 12 161
Свиридівка – Лука – Юсківці
7,4
О 17 12 162
Млини – Піски
12,5
О 17 12 163
/Р-60/ – Гиряві Ісківці
4,5
О 17 12 164
/Лохвиця - Гадяч - Охтирка - КПП "Велика Писарівка"/ – Заводське
2,8
О 17 12 165
/Лохвиця - Гадяч - Охтирка - КПП "Велика Писарівка"/ – Токарі
2,0
О 17 12 166
Погарщина – /Лохвиця - Гадяч - Охтирка - КПП "Велика Писарівка"/
7,0
О 17 12 167
/Лохвиця - Вирішальне - Лубни/ – Риги
2,8
О 17 12 168
/Лохвиця - Вирішальне - Лубни/ – Васильки
4,9
О 17 12 169
Піски – Бодаква – Вирішальне
22,2
О 17 12 170
/Піски – Бодаква – Вирішальне/ – Корсунівка
2,8
О 17 12 171
/Р-60/ – Шумейкове – Дрюківщина
17,0
О 17 13 179
Лубни – Тишки – Ісківці
2,5
О 17 12 172
Сенча – Хитці – Снітин
6,6
О 17 12 173
Вирішальне – Залізняки – Комишня
3,3
О 17 12 373
Об’їзна дорога м.Лохвиці
3,9
13. Лубенський район
298.4
О 17 13 174
Духове – /М-03/
3,3
О 17 13 175
Біївці – Тарандинці – Вили
13,9
О 17 13 176
Вили – Воронинці
5,3
О 17 13 177
/М-03/ – Остапівка – Богодарівка
5,2
О 17 13 178
Новаки – /М-03/
3,0
О 17 13 179
Лубни – Тишки – Ісківці
36,3
О 17 13 180
/Лубни – Тишки – Ісківці/ – Ждани
3,1
О 17 13 181
/Лубни – Тишки – Ісківці/ – Окіп
2,0
О 17 12 158
Лохвиця – Вирішальне – Лубни
32,0
О 17 12 172
Сенча – Хитці – Снітин
14,0
О 17 13 182
Тишки – Висачки
5,6
О 17 13 183
Хорошки – Снітин – Вовчик
21,7
О 17 13 184
Березоточа – /Лохвиця - Вирішальне - Лубни/
5,0
О 17 13 185
/Р-42/ – Новооріхівка – Ромодан – Покровська Багачка
14,2
О 17 13 186
Новооріхівка – Зубенки
1,5
О 17 13 187
Новооріхівка – Шишаки – Лобкова Балка
1,5
О 17 13 188
/Р-42/ – Оріхівка
3,8
О 17 13 189
Войниха – Тернівщина – Оріхівка
18,0
О 17 13 190
Величківка – Шинківщина – Покровська Багачка
9,6
О 17 13 191
Шершнівка – /М-03/
8,4
О 17 13 192
Засулля – Войниха
6,3
О 17 13 193
Лубни – В’язівок – Мацківці – Лукім’я
17,5
О 17 13 194
П’ятигорці – В’язівок
10,3
О 17 13 195
Пулинці – Ісківці
5,8
О 17 13 196
//Н-08/ - Чорнобай - Хрестителеве - Оржиця - Лубни/ – Вищий Булатець – Лубни
6,8
О 17 17 251
/М-03/ – Лазірки – Райозеро
2,4
О 17 13 356
/М-03/ – Лубни
4,6
О 17 13 357
Лубни – Засулля – /М-03/
3,2
О 17 17 374
Марʼянівка – Оржиця – Лубни
19,5
О 17 23 375
Чорнухи – Лубни
14,6
14. Машівський район
165
О 17 14 197
Селещина – Нехвороща – Лівобережна Сокілка – Світлогірське
30,6
О 17 14 198
Козельщина – Новий Тагамлик – Селещина
12,0
О 17 19 280
Портнівка – Козельщина – Мала Перещепина – Галущина Гребля
3,0
О 17 16 237
Пристанційне – Мала Перещепина – Кустолово-Суходілка – Лип’янка
23,6
О 17 14 199
Селещина – /Р-11/
10,1
О 17 14 200
/Р-11/ – Старицьківка – Сонячне
11,5
О 17 14 201
/Р-11/ – Кошманівка
1,2
О 17 14 202
/Селещина – Р-11/ – Базилівщина
2,4
О 17 14 203
Григорівка – Сахнівщина
9,0
О 17 14 204
Машівка – Абрамівка
14,2
О 17 07 096
Карлівка – Лип’янка – Абрамівка
0,5
О 17 14 205
Михайлівка – Павлівка
10,3
О 17 14 206
Мала Нехвороща – Коновалівка – Ряське
14,3
О 17 19 372
/М-03/ – Машівка – Карлівка
22,3
15. Миргородський район
255.2
О 17 15 207
Миргород – Дібрівка – Клюшниківка
15,4
О 17 15 208
Миргород – Малі Сорочинці – Хомутець
12,9
О 17 15 209
Ромодан – /Р-42/
5,2
О 17 15 210
Шахворостівка – Трудолюб
3,6
О 17 01 001
Велика Багачка – Гоголеве – Зіньків
25,6
О 17 02 026
Рашівка – Савинці – Великі Сорочинці
17,2
О 17 02 030
Сергіївка – Петрівка-Роменська – Комишня
10,8
О 17 12 173
Вирішальне – Залізняки – Комишня
15,4
О 17 15 211
/Гадяч – Миргород/ – Попівка
2,7
О 17 15 212
Черкащани – Писарівка – /Вирішальне – Залізняки – Комишня/
5,9
О 17 15 213
/Гадяч – Миргород/ – Бакумівка – Зубівка
25,4
О 17 15 214
Великий Байрак – Декабристів – /Р-42/
6,9
О 17 15 215
/Гадяч – Миргород/ – Бакумівка – Зубівка/ – Зуївці
2,5
О 17 15 216
/Гадяч – Миргород/ – Бакумівка – Зубівка/ – Черевки
3,5
О 17 15 217
/Гадяч – Миргород/ – Бакумівка – Зубівка/ – Хомутець
1,0
О 17 15 077
Під’їзд до с.Семеренки
1,7
О 17 15 218
Великі Сорочинці – Ковалівка – Воскобійники – Михайлики
5,0
О 17 15 219
/Велика Багачка – Гоголеве – Зіньків/ – Солонці
2,0
О 17 15 220
/Р-42/ – Іванченки – Полив’яне
6,6
О 17 15 221
Білики – /Р-42/
2,1
О 17 15 222
Гаркушинці – /Миргород - Хорол/
1,9
О 17 15 223
/Р-42/ – Кибинці
4,6
О 17 15 224
Любівщина – Ярмаки – Петрівці
23,3
О 17 02 034
Гадяч – Миргород
34,2
О 17 15 376
Миргород – Хорол
13,1
О 17 15 379
Миргород – Велика Багачка – Байрак – Поділ
6,7
16. Новосанжарський район
253.2
О 17 16 225
Нові Санжари – Нехвороща
40,0
О 17 16 226
Свічкареве – Попове – Великий Кобелячок – Козуби
14,5
О 17 16 227
Малий Кобелячок – /М-22/
1,0
О 17 16 228
Супротивна Балка – Попове
5,0
О 17 20 294
Пащенки – Супротивна Балка – Лахни
14,8
О 17 20 291
/М-03/ – Демидівка – Плоске – Стовбина Долина
6,1
О 17 16 229
/М-22/ – Полузір’я – Судівка
13,8
О 17 16 230
/М-22/ – Старі Санжари
8,5
О 17 16 231
/М-22/ – Кунцеве
2,0
О 17 16 232
Руденківка – Мар’янівка – Богданівка
13,3
О 17 16 233
Клюсівка – /Нові Санжари – Нехвороща/
3,2
О 17 16 234
/Нові Санжари – Нехвороща/ – Зачепилівка
5,6
О 17 16 235
/Нові Санжари – Нехвороща/ – Великі Солониці
3,0
О 17 16 236
Великі Солонці – Галушина Гребля
3,2
О 17 16 237
Пристанційне – Мала Перещепина – Кустолово-Суходілка – Лип’янка
14,0
О 17 14 197
Селещина – Нехвороща – Лівобережна Сокілка – Світлогірське
24,7
О 17 19 280
Портнівка – Козельщина – Мала Перещепина – Галущина Гребля
23,7
О 17 16 238
/Мала Перещепина – Галущина Гребля/ – Кустолове
1,3
О 17 16 239
Крута Балка – Драбинівка – Вовківка
15,2
О 17 16 240
Галущина Гребля – Маячка
20,0
О 17 16 242
Лівенське – Маячка
1,2
О 17 20 286
Решетилівка – Лиман Перший – Стовбина Долина – Лелюхівка
17,8
О 17 08 108
Чорбівка – Червоні Квіти – Суха Маячка
1,3
17. Оржицький район
234.1
О 17 17 243
Оржиця – Круподеринці – Яблуневе
26,9
О 17 17 244
Оржиця – Чутівка – Мохнач
14,3
О 17 17 246
Оржиця – Чайківщина – Старий Іржавець
11,3
О 17 17 247
Яблуневе – Загребелля – Савинці
6,3
О 17 17 248
/Гребінка - Оржиця/ – Вишневе
2,3
О 17 17 249
Сазонівка – Савинці – Черевки
27,1
О 17 13 176
Вили – Воронинці
7,3
О 17 17 250
Золотухи – /Гребінка - Оржиця/
9,7
О 17 04 049
Гребінка – Рудка – Тимки – Загребелля
6,7
О 17 17 251
/М-03/ – Лазірки – Райозеро
7,7
О 17 17 252
Новооржицьке – Черевки
4,5
О 17 13 193
Лубни – В'язівок – Мацківці – Лукім’я
5,0
О 17 17 253
Старий Іржавець – Чутівка
8,6
О 17 17 254
Денисівка – Золотухи – //Н-08/ - Чорнобай - Хрестителеве - Оржиця - Лубни/
13,8
О 17 17 255
/Оржиця - Хорол/ – Великоселецьке
2,0
О 17 17 256
/Оржиця – Круподеринці – Яблуневе/ – Заріг
3,0
О 17 17 257
/Оржиця – Чутівка – Мохнач/ – Плехів
4,1
О 17 17 258
Чевельча – Сазонівка
9,7
О 17 17 361
Оржиця – Хорол
17,8
О 17 04 057
Гребінка – Оржиця
23,6
О 17 17 374
Марʼянівка – Оржиця – Лубни
22,4
18. Пирятинський район
102
О 17 18 259
Пирятин – Високе – Каплинці
13,7
О 17 18 261
/М-03/ – Березова Рудка – Мартиновичі
29,8
О 17 18 262
/М-03 – Березова Рудка – Мартиновичі/ – Грабарівка
3,0
О 17 18 263
/М-03 – Березова Рудка – Мартиновичі/ – Давидівка
1,8
О 17 18 264
Сасинівка – Меченки – /Р-67/
8,5
О 17 18 265
/Р-60/ – Білоцерківці
13,5
О 17 18 266
/Р-60/ – Дейманівка
4,5
О 17 04 051
Гребінка – Кулажинці – Смотрики – /М-03/
18,6
О 17 18 267
/М-03/ – Вікторія
1,5
О 17 18 268
Велика Круча – Сотницьке
2,5
О 17 18 269
Велика Круча – /М-03/
2,9
О 17 18 370
Пирятин – Гребінка
1,7
19. Полтавський район
166.7
О 17 19 269
Гутирівка – Пальчиківка – Келебердівка
4,5
О 17 19 270
Валок – Бугаївка – Циганське
23,8
О 17 05 069
Велика Рудка – Байрак – Долина
1,6
О 17 19 271
Полтава – Гожули – Чорноглазівка
13,3
О 17 19 272
/М-03/ – Супрунівка
0,6
О 17 19 273
/Суми – Полтава/ – Тахтаулове
3,0
О 17 19 274
/Суми – Полтава/ – Сем’янівка – Надержинщина
12,7
О 17 19 275
//Н-12/ - Мала Рублівка - Рунівщина - /М-03// – Нестеренки
2,5
О 17 19 276
Рунівщина – Флорівка – Нова Кочубеївка
9,7
О 17 19 277
Дудникове – Степне
5,9
О 17 19 278
Василівка – /М-03/
1,1
О 17 19 279
Терентіївка – Залізничне – Ковалівка – /М-03/
9,0
О 17 19 280
Портнівка – Козельщина – Мала Перещепина – Галущина Гребля
7,2
О 17 19 281
/Портнівка – Козельщина/ – Заворскло
2,0
О 17 19 282
Полтава – Великий Тростянець
6,5
О 17 20 292
Плоске – Калашники – Мачухи
12,2
О 17 19 360
Шили – Надержинщина – Полтава
11,4
О 17 10 369
/Н-12/ – Мала Рублівка – Рунівщина – /М-03/
25,7
О 17 19 372
/М-03/ – Машівка – Карлівка
14,0
20. Решетилівський район
197
О 17 20 283
Решетилівка – М’якеньківка – Сухорабівка
23,6
О 17 20 284
Решетилівка – Шрамки – Каленики
15,3
О 17 20 285
Решетилівка – Слюсарі – Шилівка
16,8
О 17 20 286
Решетилівка – Лиман Перший – Стовбина Долина – Лелюхівка
12,0
О 17 20 287
/М-03/ – Лиман Другий
10,0
О 17 20 288
Молодиківщина – Покровське
15,3
О 17 25 355
Цьови – Тищенки – Молодиківщина – Піщане
10,8
О 17 20 289
Покровське – Лучки – Федіївка
9,0
О 17 20 290
Покровське – Кукобівка – /М-03/
6,6
О 17 20 291
/М-03/ – Демидівка – Плоске – Стовбина Долина
13,4
О 17 20 292
Плоске – Калашники – Мачухи
3,7
О 17 20 293
Потічок – Пащенки – /Н-31/
11,5
О 17 20 294
Пащенки – Супротивна Балка – Лахни
3,0
О 17 20 296
Лобачі – Малий Бакай
7,0
О 17 20 297
Малий Бакай – Сухорабівка
16,0
О 17 05 071
Диканька – Решетилівка
18,2
О 17 20 382
Капустяни – Дяченки – Дмитрівка – Горішні Плавні
4,8
21. Семенівський район
186.3
О 17 21 298
Семенівка – Оболонь – Горошине
33,9
О 17 21 299
Семенівка – Богданівка – Худоліївка
25,6
О 17 21 300
Семенівка – Вереміївка
4,3
О 17 21 301
Семенівка – Веселий Поділ – Заїчинці – Миколаївка – Бригадирівка
25,8
О 17 21 302
Наріжжя – Оболонь
21,5
О 17 22 311
Єрківці – Березняки – Худоліївка – Новий Калкаїв
10,1
О 17 21 303
Василяки – Пузирі
3,5
О 17 21 304
Рокити – /Семенівка – Худоліївка/
4,0
О 17 21 305
Вереміївка – Бакумівка – Біляки
16,0
О 17 21 306
Очеретувате – /Хорол - Семенівка - Кременчук/
2,3
О 17 21 307
Оболонь – Степанівка – Греблі
25,6
О 17 21 308
Оболонь – Іванівка – Проценки
10,8
О 17 21 309
Погребняки – /Оболонь – Іванівка – Проценки/
2,9
22. Хорольський район
201
О 17 22 310
Хорол – Вишняки – /М-03/
5,6
О 17 22 311
Єрківці – Березняки – Худоліївка – Новий Калкаїв
20,5
О 17 22 312
Тарасівка – /М-03/
6,6
О 17 22 313
Березняки – Покровська Багачка
9,0
О 17 13 185
/Р-42/ – Новооріхівка – Ромодан – Покровська Багачка
3,8
О 17 13 190
Величківка – Шинківщина – Покровська Багачка
2,4
О 17 22 314
Ковтуни – /М-03/
1,1
О 17 22 315
/М-03/ – Ставки – Штомпелівка – Коломійцеве Озеро
3,8
О 17 13 187
Новооріхівка – Шишаки – Лобкова Балка
20,1
О 17 22 316
Зубенки – Новачиха
6,1
О 17 22 317
Шишаки – Староаврамівка
14,4
О 17 22 318
Староаврамівка – Новоаврамівка
2,8
О 17 22 319
/Миргород - Хорол/ – Грушине
6,0
О 17 22 320
/М-03/ – Ялосовецьке
6,9
О 17 21 301
Семенівка – Веселий Поділ – Заїченці – Миколаївка – Бригадирівка
8,9
О 17 22 321
Вишняки – Костюки – Бовбасівка
13,8
О 17 22 322
Трубайці – /Вишняки – Костюки – Бовбасівка/
1,6
О 17 22 323
/Оржиця - Хорол/ – Третякове – Андріївка – Козубівка
9,2
О 17 22 324
Андріївка – Новий Байрак – Куторжиха
7,2
О 17 22 325
/Оржиця - Хорол/ – Хильківка
2,0
О 17 17 361
Оржиця – Хорол
25,2
О 17 22 362
Хорол – Вишневе
8,0
О 17 15 376
Миргород – Хорол
16,0
23. Чорнухинський район
83.6
О 17 23 326
Чорнухи – Білоусівка – Синяківщина
19,6
О 17 23 327
Чорнухи – Гільці
8,7
О 17 23 328
Чорнухи – /Р-60/
3,5
О 17 23 329
Гільці – /Чорнухи – Білоусівка – Синяківщина/
2,8
О 17 23 330
Хейлівщина – /Р-60/
6,7
О 17 23 331
/Чорнухи - Лубни/ – Вороньки
3,2
О 17 23 332
/Р-60/ – Постав-Мука
9,0
О 17 23 333
Луговики – /Р-60/
4,3
О 17 23 334
/Р-60/ – Мокіївка
0,9
О 17 23 335
/Р-60/ – Курінька
4,8
О 17 23 375
Чорнухи – Лубни
20,1
24. Чутівський район
140
О 17 10 138
Велика Рублівка –Чутове
24,4
О 17 24 336
Чутове – Лозуватка
11,9
О 17 24 337
Скибівка – Филенкове
2,7
О 17 24 338
Іскрівка – Скороходове – Петрівка
20,2
О 17 24 339
Скороходово – Черняківка – Кочубеївка
8,5
О 17 19 276
Рунівщина – Флорівка – Нова Кочубеївка
12,5
О 17 24 340
Нова Кочубеївка – Петрівка – Новофедорівка
19,1
О 17 24 341
Чутове – Щасливе – Вільхуватка – Грякове
29,9
О 17 24 342
Вільхуватка – Білухівка – Попівка – /Р-11/
5,2
О 17 24 343
/М-03/ – Максимівка – Карлівка
5,6
25. Шишацький район
187.6
О 17 25 344
Шишаки – ст.Яреськи
20,4
О 17 25 345
Баранівка – /Р-42 - Шишаки/
4,8
О 17 25 346
Об’їзд смт Шишаки
4,8
О 17 15 218
Великі Сорочинці – Ковалівка – Воскобійники – Михайлики
19,5
О 17 25 347
Ковалівка – /Р-42/
7,3
О 17 25 348
Яреськи – Федунка – Огирівка
12,4
О 17 25 349
Покровське – Малий Перевіз – /Р-42/
4,0
О 17 25 350
Великий Перевіз – Балясне
17,8
О 17 25 351
/Р-42/ – Ковердина Балка – Самари
9,2
О 17 25 352
Самари – Жоржівка – Колодяжне
15,2
О 17 25 353
Жоржівка – Орданівка
8,3
О 17 25 354
Чернишівка – Гоголеве – Коляди
17,1
О 17 25 355
Цьови – Тищенки – Молодиківщина – Піщане
7,5
О 17 06 089
Загрунівка – Воскобійники
2,9
О 17 25 363
/Р-42/ – Шишаки – Сагайдак – Поділ
36,4
Районні автомобільні дороги
2969
1. Великобагачанський район
108.9
С170101
/Мар’янське - Гоголеве/ - Кульбашне
3,9
С170102
/Велика Багачка - Гоголеве/ - Дакалівка
1,0
С170103
Велика Багачка - Буряківщина
7,2
С170104
Велика Багачка - Середнє
2,2
С170105
Велика Багачка - Мала Решетилівка
3,4
С170106
Скибівщина - Кротівщина
5,2
С170107
Кротівщина - Лукаші
1,7
С172501
Шишаки - Лейків
1,0
С170109
Кротівщина - Балюки
3,4
С170110
Балюки - Якимове
4,0
С170111
Довгалівка - Гарнокут
3,7
С170112
Шепелі - Пилипенки
2,7
С170113
/Миргород - Велика Багачка - Байрак - Поділ/ - Гнідаші
1,3
С170114
Лугове - /М-03/
2,0
С170115
/М-03/ - Пушкареве
3,9
С170116
Багачка Перша - /М-03/
4,1
С170117
/Довгалівка - /М-03/ - Стефанівщина
1,5
С170118
/Довгалівка - /М-03/ - Саї
1,0
С170119
Сидорівщина - Морозівщина
3,2
С170120
/Красногрівка - Балаклія/ - Герусівка
1,0
С170121
/Коноплянка - Остап’є/ - Баланди
1,4
С170122
/Коноплянка - Остап’є/ - Вишняківка
1,5
С170123
Бірки - Стінки
1,5
С170124
/Красногорівка - Балаклія/ - Шипоші
3,5
С170125
Мостовівщина - Вишарі
4,4
С170126
Балаклія - Цикали
4,4
С170127
/Коноплянка - Остапове/ - Колосівка
4,3
С170128
/Коноплянка - Остапове/ - Уханівка
2,0
С170129
/Коноплянка - Остапове/ - Запсілля
3,0
С170130
Кравченки - Остап’є
6,4
С170131
/Кравченки - Остап’є/ - Олефіри
1,4
С170132
Говори - Малинщина
4,3
С170133
/Мар’янівка - Рокита - Остап’є/ - Володимирівка
1,1
С170134
Радивонівка - Іванівка
4,6
С170135
Мар’янівка - Радивонівка
5,0
С170136
/М-03/ - Семенівка
2,7
2. Гадяцький район
170.2
С170201
Вирішальне - /Лохвиця - Гадяч - Охтирка - КПП "Велика Писарівка"/
2,0
С170202
Степове - /Лохвиця - Гадяч - Охтирка - КПП "Велика Писарівка"/
1,7
С171217
Погарщина - Качанове - ст.Венеславівка
15,8
С170203
/Погарщина - Качанове - ст.Венеславівка/ - Дачне
1,0
С170204
Розбишівка - Крамарщина
6,2
С170205
/Розбишівка - Рамарщина/ - Веселе
2,1
С170206
Лободине - Осняги - Харківці
8,5
С170207
/Лободине - Осняги - Харківці/ - Чернече
1,5
С170208
/Лободине - Осняги - Харківці/ - Вечірчине
0,7
С170209
/Гадяч - Липова Долина/ - Пирятинщина
1,8
С170210
/Гадяч - Липова Долина/ - Бухалове
1,1
С170211
Гречанівка - Миколаївка
1,2
С170212
Цимбалове - Римарівка
6,0
С170213
/Цимбалове - Римарівка/ - Змажене
0,2
С170214
Шевченкове - Сватки
6,9
С170215
Берізки - Сватки
6,2
С170216
Сватки - Бірки
2,0
С170217
/Гадяч - Сватки - Синівка/ - Максимівка
1,2
С170218
Плішивець - Бакути
7,9
С170219
/Хитці - Плішивець/ - Броварки
1,0
С170220
Госпіталь ІВВВ - /Лохвиця - Гадяч - Охтирка - КПП "Велика Писарівка"/
2,3
С170221
Шадурка - Могилатів
4,5
С170222
/Лохвиця - Гадяч - Охтирка - КПП "Велика Писарівка"/ - Велике
1,0
С170223
Веприк - Тепле
6,9
С170224
Тепле - Мельникове
2,9
С170225
Тепле - Лютенька
14,4
С170226
/Гадяч - Опішня - Лютенька/ - Запсільське
1,1
С170227
Гадяч - Малі Будища
3,4
С170228
Лисівка - Млини
2,0
С170229
/Рашівка - Савинці - Великі Сорочинці/ - Перевіз
4,0
С170230
/Рашівка - Савинці - Великі Сорочинці/ - Глибоке
8,4
С170231
/Рашівка - Савинці - Великі Сорочинці/ - Солдатове
0,4
С170232
/Рашівка - Савинці - Великі Сорочинці/ - Кругле Озеро
0,3
С170233
Рашівка - Новий Виселок
6,1
С170234
Гадяч - Степаненки
1,2
С170235
Білеченківка - Писарівщина
2,8
С170236
Донцівщина - Сари
4,3
С170237
/Донцівщина - Сари/ - Київське
2,3
С170238
Рудиків - Білеченківка
4,6
С170239
Бутовичеське - Круглик - Кияшківське
5,6
С170240
Петрівка-Роменська – Загребелля
1,2
С170241
Березова Лука - Мелешки
5,3
С170242
/Лохвиця - Гадяч - Охтирка - КПП "Велика Писарівка"/ - Ветхалівка - Коновалове - Середняки
9,2
С170243
/Лободине - Осняги - Харківці/ - Петроселівка
1,0
3. Глобинський район
104.8
С170301
/Н-08/ - Струтунівка
1,0
С170302
Мозоліівка - Пронозівка
4,4
С170303
Новоселівка - Коломицівка
10,0
С170304
Битакове Озеро - Опришки
3,8
С170305
Бориси - Пироги
4,6
С170306
Ст.Глобине - Старий Хутір
3,0
С170307
Глобине - Черевані - Шепелівка
6,5
С170308
Радалівка - Малинівка
8,0
С170309
Демченкове - /Мостовівщина - Великі Кринки - Глобине/
5,0
С170310
Зубані - Романівка
3,7
С170311
Ковнірівщина - /Мостовівщина - Великі Кринки - Глобине/
4,5
С170312
Петрівка - Турбаї
7,0
С170313
Федорівка - Лубенщина
2,6
С170314
Федорівка - Попівка
7,4
С170315
/Козельщина - Хорошки - Великі Кринки/ - Майданівка
1,0
С170316
/Козельщина - Хорошки - Великі Кринки/ - Глушкове
1,8
С170317
Куп’євате - Манилівське
4,7
С170318
/Говори - Федорівка - Манжелія/ - Вітки
5,0
С170319
/Глобине - Фрунзівка - Манжелія/ - Сиротенки
1,6
С170320
/Говори - Федорівка - Манжелія/ - Луки
3,0
С170321
Обознівка - Багни
3,4
С170322
Обознівка - Зарічне
1,8
С170323
/Пустовійтове - Обознівка - Майбородівка/ - Новий Виселок
1,6
С170324
/Глобине - Фрунзівка - Манжелія/ - Балабушині Верби
3,2
С170325
/Глобине - Фрунзівка - Манжелія/ - Махнівка
2,7
С170326
/Н-08/ - Мозоліївка
3,5
4. Гребінківський район
42.3
С170401
Скочак - Бесідівщина
4,0
С170402
Сотницьке - Почаївка
4,5
С170403
Високе - Сімаки - Павлівщина
6,9
С170404
Світанок - Відрадне
4,5
С170405
/Гребінка - Рудка - Тимки - Загребелля/ - Рудка
1,9
С170406
Михайлівка - Стукалівка
5,0
С170407
Григорівка - Писарщина
3,8
С170408
Сербівка - Саівка
5,0
С170409
Сербівка - Грушківка
2,5
С170410
Польове - Слободо-Петрівка
3,6
С170411
Оржиця - /Свічківка - Гребінка/
0,6
5. Диканський район
96.9
С170501
Тополівка - Чернещина - /Великий Перевіз - Балясне/
10,4
С170502
Андренки - /Великий Перевіз - Балясне/
2,4
С170503
Горбатівка - /Орданівка - Василівка/
1,7
С170504
Миколаївка - Петро-Давидівка - Жадани
8,4
С170505
/Миколаївка - Петро-Давидівка - Жадани/ - Хоменки
2,2
С170506
Єлизаветівка - Марченки - /Диканька - Решетилівка/
4,5
С170507
Трояни - Василівка
3,0
С170508
Горянщина - Водяна Балка
2,8
С170509
Водяна Балка - Онацьки
1,6
С170510
/Суми - Полтава/ - Олефірщина
2,0
С170511
Великі Будища - Писарівщина
7,6
С170512
/Суми - Полтава/ - Чернечий Яр
0,5
С170513
/Суми - Полтава/ - Проні
1,0
С170514
Стасі - Гавронці
2,2
С170515
Камянка - /Стасі - Гавронці/
1,0
С170516
Велика Рудка - /Суми - Полтава/
8,8
С170517
Судівка - (/Диканька - Решетилівка/ - Велика Рудка - /Суми - Полтава/)
2,4
С170518
Лани - /Велика Рудка - Байрак - Долина/
3,1
С170519
Федорівка - (/Диканька - Решетилівка/ - Велика Рудка - /Суми - Полтава/)
3,2
С170520
Байрак - Одарюківка
3,9
С170521
Байрак - Петренки
3,9
С170522
Сохацька Балка - (/Диканька - Решетилівка/ - Велика Рудка - /Суми - Полтава/)
2,4
С170523
Климівка - /Диканька - Решетилівка/
3,0
С170524
Міжгір’я - /Диканька - Решетилівка/
3,0
С170525
Дячкове - /Диканька - Решетилівка/
1,4
С170526
Дейнеківка - Діброва - Дячкове
7,9
С170527
Сивці - /Великий Перевіз - Балясне/
1,3
С171973
Петрівка - Гавронці
1,3
6. Зіньківський район
147.1
С170601
/Зіньків - Удовиченки - Морозівщина/ - Матяші
1,6
С170602
/Високе - Удовиченки/ - Косяки
0,9
С170603
Левченки - Зайці
3,5
С170604
/Зіньків - Пірки/ - Слиньківщина
2,2
С170605
/Кругле - Першотравневе/ - Храпачів Яр
2,3
С170606
Першотравневе - Шенгаріївка
3,5
С170607
Зіньків - Велика Пожарня
7,6
С170608
/Зіньків - Велика Пожарня/ - Дубівка
0,8
С170609
/Зіньків - Велика Пожарня/ - Хмарівка
0,6
С170610
/Зіньків - Велика Пожарня/ - Гусаки
0,6
С170611
/Зіньків - Ступки - Довжик/ - Пилипенки
2,0
С170612
Проценки - Дуб’яги
2,5
С170613
Довжик - Стара Михайлівка
3,0
С170614
/Гадяч - Опішня/ - Манилівка
2,4
С170615
Шилівка - Княжна Слобода
4,5
С170616
/Шилівка - Княжна Слобода/ - Отрадівка
2,5
С170617
/Шилівка - Княжна Слобода/ - Довбнівка
1,1
С170618
Пишненки - Саранчівка - Холодівщина
6,4
С170619
/Пишненки - Саранчівка - Холодівщина/ - Тимченки
2,2
С170620
Батьки - Драни
1,6
С170621
Батьки - Лазки
2,8
С170622
/Гадяч - Опішня/ - Корлюкове - Батьки
6,5
С170623
/Гадяч - Опішня/ - Заїченці
3,0
С170624
/Гадяч - Опішня/ - Устименки
1,2
С170625
Глинське - Малі Будища
4,6
С170626
Опішня - Міські Млини - Карабазівка
5,9
С170627
Вільховее - Васьки
3,6
С170628
/Н-12/ - Діброва - /Н-12/
3,0
С170629
/Гадяч - Опішня/ - Кірякове
4,6
С170630
/Р-42/ - Деряги
1,0
С170631
/Р-42/ - Бухалівка
1,5
С170632
/Р-42/ - Пругли
0,6
С170633
/Гадяч - Опішня/ - Бабанське
2,7
С170634
Яцине-Окарі - Романи
1,5
С170635
/Р-42/ - Михайлівка
1,8
С170636
/Пишненки - Покровське - Р-42/ - Арсенівка
2,0
С170637
/Покровське - Човно-Федорівка - Волошкове/ - Мисики
1,2
С170638
/Покровське – Човно-Федорівка - Волошкове/ - Кольченки
2,0
С170639
/Гадяч - Опішня/ - Шкурпели - Покровське
5,1
С170640
Лагоди - Артелярщина
4,4
С170641
/Гадяч - Опішня/ - Хрипки
1,8
С170642
Іщенківка - Підозірка
2,2
С170643
/Зіньків - Новоселівка/ - Гришки - Цвітове - Сулими
7,0
С170644
/Зіньків - Новоселівка/ - Дуб’янщина
2,0
С170646
Зіньків - Переліски
2,8
С170647
Горобії - Соколівщина
2,6
С170648
Федорівка - Велика Павлівка
2,3
С170649
/Гадяч - Опішня/ - Чорняки
1,5
С170650
/Велика Багачка - Гоголеве - Зіньків/ - Дадакалівка
4,7
С170651
/Велика Багачка - Гоголеве - Зіньків/ - Довжок
6,1
С170652
/Велика Багачка - Гоголеве - Зіньків/ - Троянівка
3,3
7. Карлівський район
110.5
С170701
Тагамлицьке - /Р-11/
3,1
С170702
/Максимівка - Карлівка/ - Короленківка
2,5
С170703
/Максимівка - Володимирівка/ - Павловщина
1,8
С170704
/Максимівка - Карлівка/ - Володимирівка
13,8
С170705
/Вільховатка - Білухівка - Попівка - Р-11/ - Знаменка
2,3
С170706
/Максимівка - Карлівка/ - Михайлівське - Голобородьківське
8,3
С170707
Білухівка - Мартинівка
7,3
С170708
/Мартинівка - Шевченкове - Високе/ - Вакулиха
2,4
С170709
/Мартинівка - Шевченкове - Високе/ - Красне
1,0
С170710
Мартинівка - Мар’янівка - /Р-11/
8,8
С170711
Верхня Ланна - Холодне Плесо
3,4
С170712
Чалівка - Ланна - Львівське
18,9
С170713
Розумівка - Львівське - Педашка
18,7
С170714
/Карлівка - Розумівка - Бабайкове/ - Федорівка
3,9
С170715
/Карлівка - Розумівка -Бабайкове/ - Лип’янка
4,0
С170716
/Карлівка - Лип’янка - Абрамівка/ - Ясне
2,4
С170717
/Карлівка - Лип’янка - Абрамівка/ - Іванівка
1,0
С170718
Максимівка - Володимирівка
6,9
8. Кобеляцький район
138.3
С170801
Трояни - Дзюбанівка - Оленівка
1,5
С170802
Вітрова Балка - Зелене - /М-22/
3,5
С170803
/Трояни - Марківка - Дрижина Гребля/ - Комунар
1,5
С170804
Шапки - Бутенки
4,9
С170805
/М-22/ - А Б З
1,0
С170806
Бутенки - Вишневе
5,3
С170807
Бережнівка - Колодяжне
3,8
С170808
Рубани - Жуки
2,2
С170809
Білики - Мирне
3,1
С170810
Галагурівка - Мідянівка
2,3
С170811
Кунівка - Колісниківка
4,8
С170812
Кунівка - Яблунівка
2,1
С170813
Жирки - Кустолові Кущі
3,8
С170814
/Білики - Червоні Квіти/ - Прогрес
2,3
С170815
Чорбівка - Комарівка
5,6
С170816
/Чорбівка - Червоні Квіти - Суха Маячка/ - Степове
2,0
С170817
Кустолові Кущі - Іванівка Бродщина/ - Червоне
1,7
С170818
/Селещина - Нехвороща - Світлогірське/ - Водолагівка
1,5
С170819
/Селещина - Нехвороща - Світлогірське/ - Лісне
2,0
С170820
/Н-31/ - Грицаївка
1,0
С170821
Бродщина - Миколаївка
2,2
С170822
/Василівка - Камʼянське/ - Гаймарівка
2,0
С170823
Василівка - Лесинки
5,6
С170824
Василівка - Бринзи - Сінне
8,7
С170825
Литвини - Мартинівка
2,0
С170826
/Селещина - Нехвороща - Лівобережна Сокілка - Світлогірське/ - Проскури
2,0
С170827
Дашківка - Ревущине
8,7
С170828
/Дашківка - Ревущине/ - Твердохліби
1,5
С170829
/Василівка - Камʼянське/ - Орликівський к-р
1,0
С170830
Світлогірське - Тахтаєвський кар’єр
7,8
С170831
/Дмитрівка - Кобелячок - Кишеньки/ - Брачківка
0,5
С170832
/Горішні Плавні - Салівка - Озера/ - Солошине
2,6
С170833
/Горішні Плавні - Салівка - Озера/ - Черемушки
1,3
С170834
Пилипенки - Озера
6,5
С170835
Олександрія - Дабинівка - Порубаї
5,0
С170836
/Олександрія - Дабинівка - Порубаї/ - Криничне
3,8
С170837
Прощуради - Морози
3,5
С170838
/Кобеляки - Просяниківка/ - Правобережна Сокілка
4,5
С170839
/Селещина - Нехвороща - Лівобережна Сокілка - Світлогірське/ - Панське
1,6
С170840
/Селещина - Нехвороща - Лівобережна Сокілка - Світлогірське/ - Соснівка
2,0
С170841
/Селещина - Нехвороща - Лівобережна Сокілка - Світлогірське/ - Гайове
2,0
С170842
Гарбузівка - Перегонівка
5,3
С170843
/Кобеляки - Просяниківка/ - Чкалове
2,3
9.  Козельщинський район
117.7
С170901
Говтва - Плавні
3,8
С170902
Приліпка - Глибока Долина
4,0
С170903
/Козельщина - Хорішки - Великі Кринки/ - Загребелля
2,5
С170904
Хорішки - Вільне - В’язівка
6,2
С170905
/Хорішки - Вільне - В’язівка/ - Юрки
0,9
С170906
Верхня Мануйлівка - Нижня Мануйлівка
2,6
С170907
/Хорішки - Висока Вакулівка - Лутовинівка/ - Юрівка
0,9
С170908
/Капустяни - Дяченки - Дмитрівка - Горішні Плавні/ - Юрочки - Костівка
4,5
С170909
Дяченки - Харченки
2,0
С170910
/Глобине - Троїцьке - Манжелія - Піски - Козельщина/ - Цибівка
1,4
С170912
/Капустяни - Дяченки - Дмитрівка - Горішні Плавні/ - Книшівка
2,0
С170913
/Капустяни - Дяченки - Дмитрівка - Горішні Плавні/ - Бутенки
2,0
С170914
/Капустяни - Дяченки - Дмитрівка - Горішні Плавні/ - Вишняки - Трудовик
3,2
С170915
Під’їзд до с.Лутовинівського ХПП
3,0
С170916
/Глобине - Троїцьке - Манжелія - Піски - Козельщина/ - Зоряне
2,0
С170917
Василівка - Олександрівка
2,0
С170918
Козельщина - Павлівка
5,1
С170919
Омельниче - Квіти
3,0
С170920
Лутовинівка - Задовга
5,2
С170801
Трояни - Дзюбанівка - Оленівка
6,9
С170921
Майорщина - Кащівка
4,2
С170922
Рибалки - Нова Українка
7,0
С170923
Бреусівка - Олександрівка Друга - Хмарине
9,3
С170924
Пригарівка - Бреусівка
4,5
С170925
Андрійки - Пригарівка
6,4
С170926
Пашківка - Калашники
7,4
С170927
Пашківка - Ольгівка
3,0
С170928
Пашківка - Бутоярівка
4,1
С170929
/М-22/ - Верхня Жужманівка
2,2
С170930
/М-22/ - Нижня Жужманівка
1,1
С170931
/М-22/ - Шевченки - Малики
5,3
10. Котелевський район
100.2
С171001
Котельва - Млинки
4,3
С171002
Камінне - /Суми - Полтава/
10,3
С171003
Котельва - Михайлове
14,0
С171004
Котельва - Михайлівка Перша
9,0
С171005
Під’їзд до с.Деревки
4,1
С171006
Сидоряче - Михайлівка Перша
10,5
С171007
//Н-12/ - Краснокутськ - Богодухів/ - Мар’їне
1,0
С171008
/Суми - Полтава/ - Дем’янівка - Мала Рублівка
6,0
С171009
Ковалеве - Стадниця
2,1
С171010
Микілка - Шевченкове
3,6
С171011
//Н-12/ - Мала Рублівка - Рунівщина - /М-03// - Зайці
8,3
С171012
Гетьманка - //Н-12/ - Мала Рублівка - Рунівщина - /М-03//
2,3
С171013
Борівське - //Н-12/ - Мала Рублівка - Рунівщина - /М-03//
2,5
С171014
Милорадове - Ковжижа
2,0
С171015
Лабурівка - Глобівка - Зайці Другі
9,8
С171016
Касяни - //Н-12/ - Мала Рублівка - Рунівщина - /М-03//
2,0
С171017
Підварівка - Діброва - //Н-12/ - Мала Рублівка - Рунівщина - /М-03//
8,4
11. Кременчуцький район
138
С171101
Панівка - Рокитне - Донівка - Недогарки
7,8
С171102
/Панівка - Рокитне - Донівка - Недогарки/ - Пащенівка
1,4
С171103
Ялинці - Кіндратівка
5,8
С171104
/Кременчук - Власівка/ - Самусіївка
2,1
С171105
Піщане - Кривуші
5,6
С171106
Коржівка - Гориславці
3,8
С171107
/Хорол - Семенівка - Кременчук/ - Олефірівка
1,0
С171108
Майбородівка - Мирне
2,3
С171109
Майбородівка - Пустовіти
6,3
С171110
Радочини - Пустовіти - /Кременчук - Манжелія/
11,8
С171111
Щербухи - Демидівка
6,0
С171112
Найденівка - Радочини
3,8
С171113
Яремівка - Радочини
1,2
С171114
Демидівка - Гуньки
3,0
С171115
/Кременчук - Манжелія/ - Омельник
2,7
С171116
/Кременчук - Манжелія/ - Демидівка
2,7
С171117
Литвиненки - Рокитне - /М-22/
9,7
С171118
Рокитне - Богодисти
0,8
С171119
Рокитне - Бабки
1,2
С171120
Степівка - Різники
2,3
С171121
Бондарі - Білани
2,7
С171122
/Запсілля - Бондарі - Нова Галещина - /М-22/ - Заруддя
2,4
С171123
/Запсілля - Бондарі - Нова Галещина - М-22/ - Ревівка
1,0
С171124
Кузьменки - Кириленки
2,0
С171125
Базалуки - /М-22/
0,9
С171126
Кобелячок - Малики
4,4
С171127
/Кобелячок - Салівка/ - Кобелячок
2,0
С171128
Пришиб - Роботівка
4,0
С171129
Горішні Плавні - Редути
3,4
С171130
Салівка - Петрашівка
3,0
С171131
Салівка - Карпівка
1,8
С171132
Придніпрянське - //М-22/ - Соснівка - Кременчук - Горішні Плавні/
2,5
С171133
Чикалівка - /Н-08/
4,3
С171134
Кам’яні Потоки - Чикалівка
6,0
С171135
/Н-08/ - Ройове
1,2
С171136
Чечелеве - /М-22/
1,4
С171137
Підгірне - /М-22/
1,8
С171138
Білецьківка - Бурти
6,5
С171139
Новоселівка - Стара Білецьківка
3,9
С171140
Підۥїзд до с.Неліпи
1,5
12. Лохвицький район
191.9
С171201
Нове - Жабки
4,0
С171202
Жабки - Бербениці
6,5
С171203
Романиха - Яхники
9,5
С171204
/Романиха - Яхники/ - Шмиглі
2,4
С171205
/Лохвиця - Яхники - Жабки/ - Дереківщина
1,8
С171206
/Лохвиця - Свиридівка/ - Степуки
2,5
С171207
/Лохвиця - Свиридівка/ - Ячники
0,5
С171208
Білогорілка - Лука
4,2
С171209
/Білогорілка - Лука/ - Ручки
2,2
С171210
/Білогорілка - Р-60/ - Воля
2,2
С171211
Гиряві Ісківці - Старий Хутір
21,6
С171212
Зірка - Веселе
1,9
С171213
Вишневе - /Лохвиця - Гадяч - Охтирка - КПП "Велика Писарівка"/
2,2
С171214
Руда - /Лохвиця - Гадяч - Охтирка - КПП "Велика Писарівка"/
1,9
С171215
/Гиряві Ісківці-Старий Хутір/ - Слобідка
1,3
С171216
Дібрівне - Погарщина
4,5
С171217
Погарщина - Качанове-ст.Венеславівка
2,1
С171218
Гамаліівка - Долинка
1,9
С171219
/Лохвиця - Гадяч - Охтирка - КПП "Велика Писарівка"/ - Пучківщина
0,5
С171220
Шевченки - Яремівщина
6,0
С171221
Піски - Нижня Будаківка - Панченки
13,2
С171222
Бодаква - Нижня Будаківка
11,0
С171223
Нижня Будаківка - Дідів Яр
2,0
С171224
/Бодаква - Нижня Будаківка/ - Забодаква
2,0
С171225
/Піски - Бодаква - Вирішальне/ - Хрулі
1,8
С171226
/Піски - Бодаква - Вирішальне/ - Саранчине
2,1
С171227
/Піски - Бодаква - Вирішальне/ - Вовківське
2,0
С171228
Часниківка - Вирішальне
7,2
С171229
/Лохвиця - Вирішальне - Лубни/ - Шкадрети
1,7
С171230
/Лохвиця - Вирішальне - Лубни/ - Рудка
1,3
С171231
/Сенча - Хитці - Сніжине/ - Лучка
2,9
С171232
Васильки - Христанівка
2,8
С171233
Лохвиця - Гаївщина
7,5
С171234
/Р-60/ - Криниця
1,1
С171235
Пестичевське - Риги
6,6
С171236
/Р-60/ - Шумейкове - Дрюківщина/ - Яблунівка
2,6
С171237
Ісківці - Скоробагатьки
4,0
С171238
Ісківці - Овдіївка
5,0
С171239
Красне - Дрюківщина
2,4
С171240
/Р-60/ - Архипівка
0,6
С171241
/Лохвиця - Безсали/ - Западинці
1,1
С171242
Бербениці - Безсали
16,3
С171243
/Бербениці - Безсали/ - Червона Слобідка
5,0
С171244
/Бербениці - Безсали/ - Вишеньки
1,0
С171245
/Бербаниці - Безсали/ - Сокириха
3,5
С171246
Мехедівка - Озерне
4,5
С172307
Гільці - Богодарівка - Мехедівка
1,0
13. Лубенський район
135.5
С171301
Гінці - /М-03/
7,8
С171302
Карпилівка - Гінці
3,5
С171303
Біівці - Горобії
4,7
С171304
Остапівка - Степури
3,4
С171305
Губське - /Біївці - Тарандинці - Вили/
3,3
С171306
Халепці - Калайдинці
2,6
С171307
Лушники - Хитці
8,6
С171308
/Чорнухи - Лубни/ - Хитці
4,0
С171309
Вільшанка - /М-03/
1,0
С171310
Тишки - Крутий Берег
3,3
С171311
Селюків - /Лубни - Тишки - Ісківці/
3,4
С171312
/Тишки - Висачки/ - Грибище
1,1
С171313
Ждани - Хитці
3,5
С171314
Ломаки - Хорошки
3,0
С171315
Чернече - /Хорошки - Вовчик/
2,2
С171316
Хорошки - Давиденки
5,4
С171317
Снітин - Броварки - Штомпелі
14,1
С171318
/Лохвиця - Вирішальне - Лубни/ - Червоні Пологи
8,0
С171319
Вовчик - Стадня
12,0
С171320
/Вовчик - Стадня/ - Вовча Долина
1,3
С171321
/Вовчик - Стадня/ - Крем’янка
1,0
С171322
/Лохвиця - Вирішальне - Лубни/ - Суха Солониця
4,0
С171323
/Р-42/ - Матяшівка
3,0
С171324
/Р-42/ - Тернівщина
0,6
С171325
/Войниха - Тернівщина - Оріхівка/ - Куп’єваха
2,8
С171326
Назарівка - /Шершнівка - /М-03/
1,0
С171327
/М-03/ - ст.Солоницька
2,4
С171328
Мацківці - Мацкова Лучка
3,0
С171329
Лубни - Кононівка - Чудновці
12,2
С171330
Нижній Булатець - Малий В’язівок
7,3
С171331
Під’їзд до пам’ятнику "Жертвам Голодомору 1932-33 рр"
2,0
14. Машівський район
67.9
С171401
/Козельщина - Новий Тагамлик - Селещина/ - Огуївка
1,6
С171402
Селещина - АБЗ
0,9
С171403
//М-03/ - Машівка - Карлівка/ - Тимченківка
5,7
С171404
Базилівщина - Богданівка
7,5
С171405
Сонячне - Рубанівка
2,9
С171406
/Р-11 - Старицьківка - Сонячне/ - Зоря
1,5
С171407
Григорівка - Петрівка
5,3
С171408
Машівка - Сахнівщина
4,4
С171409
//М-03/ - Машівка - Карлівка/ - Калинівка
1,6
С171410
Калинівка - Дмитрівка
3,0
С171411
/Селещина - Нехвороща - Світлогірське/ - Красногірка
4,2
С171412
Абрамівка - Нова Павлівка
6,2
С171413
/Селещина - Нехвороща - Світлогірське/ - Первомайське
2,3
С171414
Михайлівка - Любимівка
6,0
С171415
Павлівка - Грабівщина
4,2
С171416
/Селещина - Нехвороща - Світлогірське/ - Коновалівка
2,7
С171417
/Мала Нехвороща - Коновалівка - Ряске/ - Усть-Лип’янка
3,1
С171418
Свистунівка - Мала Нехвороща
4,8
15. Миргородський район
151.3
С171501
Ромодан - Шарківщина
5,3
С171502
/Р-42/ - Сотницьке
2,0
С171503
Глибоке - Стовбине
6,4
С171504
Дібрівка - Верховина
5,8
С171505
Штомпелі - ст.Дібровка - Гасенки
4,3
С171506
/Шахворостівка - Трудолюб/ - Малинівка
2,1
С171507
/Миргород - Дібрівка - Клюшниківка/ - Деркачі
1,0
С171508
Клюшниківка - Сохацьке - Травневе
8,0
С171509
Григорівка - Сохацьке
0,7
С171510
Безводівка - Черкащани
2,1
С171511
Передеріївка - Черкащани
7,5
С171512
/Передеріївка - Черкащани/ - Петрівка
3,3
С171513
Остапівка - Синьощоки
5,5
С171221
Піски - Нижня Будаківка - Панченки
8,0
С171515
/Піски - Нижня Будаківка - Панченки/ - Онацьке
1,5
С171516
Заводище - Лісове
2,7
С171517
/Вирішальне - Залізняки - Комишня/ - Шульги
2,0
С171518
Велика Грем’яча - Мала Грем’яча - Попівка
4,4
С171519
Булуки - Ступки
2,9
С171520
Радченкове - Бакумівка
3,3
С171521
Руда - /Р-42/
1,6
С171522
Цисеве - /Р-42/
1,2
С171523
Зелений Кут - Савинці - Олефірівка - межа Зіньківського району (на Зіньків)
16,8
С171524
Велика Обухівка - Панасівка
5,8
С171525
Солонці - Мареничі
5,0
С171526
/Р-42/-Іващенки-Полив’яне/ - Радченки
3,6
С171527
Іващенки - Милашенкове
2,2
С171528
/Р-42/ - Марченки - Лещенки
8,5
С171529
/Миргород - Велика Багачка - Байрак - Поділ/ - Вовнянка
2,2
С171530
Рибальське - /Миргород - Хорол/
1,3
С171531
Петрівці - Кузьменки
6,0
С171532
Осове - Мальці
8,2
С171533
Осове - Носенки
2,6
С171534
Осове - Ємці – Ярмаки
7,5
16. Новосанжарський район
108.5
С171601
Нові Санжари - Забрідки - /М-22/
6,2
С171602
Горобці - Великий Кобелячок
4,6
С171603
Пасічне - Супротивна Балка
6,0
С171604
Стовбина Долина - Коби
2,3
С171605
Бондури - /М-22/
2,2
С171606
Вісичі - /М-22/
2,0
С171607
/М-22/ - Ганжі - Старі Санжари
6,8
С171608
Кунцеве - Собківка
7,9
С171609
Балівка - Клюсівка
7,9
С171610
/Нові Санжари - Нехвороща/ - Дубина
2,0
С171611
Під’їзд до АБЗ
2,5
С171612
Під’їзд до ХПП
0,5
С171613
Пристанційне - Маньківка
7,0
С171614
Пологи-Низ - Великі Солонці
3,4
С171615
/Мала Перещепина - Галущина Гребля/ - Малі Солонці
1,2
С171616
/Пристанційне - Липянка/ - Лисівка
2,2
С171617
Мала Перещепина - Крута Балка
11,3
С171618
/Крута Балка - Драбинівка - Вовківка/ - Дудкин Гай
3,3
С171619
Драбинівка - Веселка
4,3
С171620
/Нові Санжари - Нехвороща/ - Довга Пустош
1,7
С171621
Світлівщина - Соколова Балка
9,3
С171622
Райдужне - Суха Маячка - Кочубеївка
9,9
С171623
Крута Балка - Вільний Степ
4,0
17. Оржицький район
61.4
С171701
Залужне - Пилиповичі
4,7
С171702
Денисівка - Чмихалове
1,5
С171703
Тимки - Вишневе
9,3
С171704
/Тимки - Вишневе/ - Нове
2,4
С171705
Під’їзд до ХПП
1,5
С171706
/М-03/ - Іванівка
2,0
С171707
Козаче - Приймівщина
3,6
С171708
/Гребінка - Оржиця/ - Хоружівка
1,1
С171709
/Сазонівка - Савенці - Черевки/ - Сліпорід
1,3
С171710
Черевки - Хорішки
4,2
С171711
Тарасенкове - //Н-08/ - Чорнобай - Хрестителеве - Оржиця - Лубни/
10,0
С171712
//Н-08/ - Чорнобай - Хрестителеве - Оржиця - Лубни/ - Полуніївка
4,1
С171713
Дмитрівка - Нижній Іржавець
5,2
С171714
/Мацківці - Лукім’я/ - Колодна
1,0
С171715
Великоселецьке - Малоселецьке
4,3
С171716
/Оржиця - Чутівка - Мохнач/ - Тарасівка
1,0
С171717
/О1717254/ - Маяківка
1,1
С171718
/Оржиця - Круподеренці - Яблуневе/ - Теремецьке
0,4
С171719
Чевельча - Климівка
2,7
18. Пирятинський район
70.3
С171801
Пирятин - Ївженки
2,4
С171802
Пирятин - Замостище
3,3
С171803
/Гребінка - Кулажинці - Смотрики - М-03/ - Архемівка
0,6
С171804
/М-03 - Березова Рудка - Мартиновичі/ - Мар’янське
2,0
С171805
/М-03 - Березова Рудка - Мартиновичі/ - Крячківка
1,0
С171806
Червоне - Сасинівка
5,6
С171807
/М-03/ - Олександрівка
0,5
С171808
/М-03/ - Рівне
3,5
С171809
/Р-67/ - Кроти
1,7
С171810
/Р-67/ - Гурбинці
3,3
С171811
/Р-67/ - Кейбалівка - Леляки
4,7
С171812
/Пирятин - Високе - Каплинці/ - Усівка
4,2
С171813
/Пирятин - Високе - Каплинці/ - Голобородька
2,0
С171814
/Р-60 - Білоцерківці/ - Вишневе - Богдани
7,3
С172301
/Р-60/ - Яцини
7,0
С171815
Прихідьки - /Р-60/
3,6
С171816
Дейманівка - Шкурати
8,3
С171817
/М-03/ - Повстин
5,2
С171818
Мала Круча - /М-03/
4,1
19. Полтавський район
235.3
С171901
Очканівка - Валок
4,3
С171902
/Очканівка - Валок/ - Каплунівка
2,0
С171903
/Валок - Багаївка - Циганське/ - Лозівка
1,3
С171904
Глухове - Бершацьке
3,0
С171905
/Валок - Бугаївка - Циганське/ - Трирогове
0,9
С171906
/Валок - Бугаївка - Циганське/ - Носівка
2,3
С171907
/Полтава - Гожули - Чорноглазівка/ - Зорівка
1,3
С171908
/Валок - Бугаївка - Циганське/ - Витівка
4,9
С171909
Гожули - Падалки
3,4
С171910
Лаврики - Абазівка
3,9
С171911
Супрунівка - Шостаки
1,0
С171912
Івашки - /М-03/
1,2
С171913
/М-03/ - Говтвянчик
1,0
С171914
Бричківка - /Суми - Полтава/
2,3
С171915
Жуки - Тахтаулове
1,8
С171916
Полтава - Сем’янівка - Петрівка - /Суми - Полтава/
8,7
С171917
Сем’янівка - Локішки
1,7
С171918
/Суми - Полтава - Надержинщина/ - Яцинова Слобідка
3,0
С171919
Яцинова Слобідка - Олепіри
1,2
С171920
//Н-12/ - Мала Рублівка - Рунівщина - /М-03// - Гонтарі
1,0
С171921
//Н-12/ - Мала Рублівка - Рунівщина - /М-03// - Мар’ївка - Васильці
5,5
С171922
//Н-12/ - Мала Рублівка - Рунівщина - /М-03// - Головки
1,7
С171923
//Н-12/ - Мала Рублівка - Рунівщина - /М-03// - Ступки
3,7
С171924
//Н-12/ - Мала Рублівка - Рунівщина - /М-03// - Сусідки
1,0
С171925
//Н-12/ - Мала Рублівка - Рунівщина - /М-03// - Березівка
2,5
С171926
Шили - //Н-12/ - Мала Рублівка - Рунівщина - /М-03//
0,6
С171927
Брунівка - /Шили - Надержинщина - Полтава/
0,6
С171928
(Рунівщина - Флорівка - Нова Кочубеївка/ - Петрашівка
1,0
С171929
Сягайли - Карнаухи
7,0
С171930
Божкове - /Шили - Надержинщина - Полтава/
5,0
С171931
Божківське - Новоселівка
8,0
С171932
/Терентівка-Ковалівка-М-03/ - Бочанівка
1,8
С171933
Вільховий Ріг - Черкасівка
6,0
С171934
Черкасівка - Бурти
6,0
С171935
Під’їзд до ХПП ст.Божкове
0,6
С171936
Ковалівка - музей ім.Макаренка
1,6
С171937
/М-03/ - Грабинівка
0,8
С171938
/О1719279/ - Їжаківка
0,9
С171939
/М-03/ - Верхоли
2,0
С171940
Андрушки - Макухівка
2,7
С171941
/М-03/ - Полтава
5,5
С171942
/М-03/ - Велике Ладижене
4,0
С171943
/М-03/ - Давидівка
1,4
С171944
//М-03/ - Машівка - Карлівка/ - Бузова Паськівка
1,5
С171945
//М-03/ - Машівка - Карлівка/- Курилехівка
4,0
С171946
//М-03/ - Машівка - Карлівка/ - Кашубівка
1,0
С171947
/Портнівка-Мала Перещепина/ - Минівка
2,5
С171948
/Портнівка - Мала Перещепина/ - Ватажкове
1,5
С171949
Микільське - Безручки
5,0
С171950
Зінці - Микільське
4,0
С171951
Лукищина - Заворскло