Повідомити про корупцію

Державне підприємство «Агентство місцевих доріг Полтавської області» співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції». Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Всі повідомлення розглядаються в порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції». Повідомлення може бути подано:

- листом з позначкою «Про корупцію» з використанням засобів поштового зв’язку на адресу Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» (36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1);
- у поштову скриньку для повідомлень про корупцію, розміщену в приміщенні адміністративної будівлі Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» (36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1);
- засобами електронного зв’язку на електронну поштову скриньку уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» korruption.amd@ukr.net (цілодобово);
- під час особистого прийому працівника уповноваженого підрозділу Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» за адресою: 36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1, у робочі дні з  понеділка по четвер із 08:00 до 17:15 та п’ятницю з 08:00 до 16:00 з перервою з 12:00 до 13:00.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України. НАЗК інформує про відмінності між заявником та викривачем корупційних правопорушень.