Filter

Новини

Шукати в новинах

з

по

Road

Нагадуємо про обмеження руху вантажівок у спеку

Згідно з чинним законодавством, при температурі повітря більше ніж 28 градусів за Цельсієм, рух автомобільними дорогами загального користування забороняється для вантажних авто, фактична маса яких перевищує 24 тонни та навантаженням на вісь понад 7 тонн.

За даними поліції, водії великовантажних транспортних засобів при перевищенні зазначеної денної температури мають здійснювати відстій на відведених стоянках до зниження температурних показників.

Road

Смугу автодороги М-03 Київ-Харків відкрили для руху

Новозбудована смуга автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський від перехресть із вулицями Європейська і Серьогіна в межах Полтави вже експлуатується і відкрита для транспорту.

Після побудови зустрічної смуги відбудеться формування фінального шару асфальтобетону на всю ширину проїжджої частини.

Нагадаємо, що дана ділянка траси не ремонтувалась більше 7 років.

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

Road

Увага! Обмеження руху!

У зв’язку із ремонтними роботами на ділянці автошляху Лубни — Тишки – Ісківці (від траси М-03 Київ-Харків-Довжанський до міста Лубни) буде обмежено рух автомобільного транспорту.

Обмеження триватимуть із 12 червня до 14 червня.

Просимо врахувати, що через ремонт мосту на р.Сула на даний час закритий рух автомобілів по автодорозі Лубни-Засулля.

Заїзд в місто Лубни буде відбуватися через транспортну розв’язку траси М-03 Київ-Харків-Довжанський і дороги Лубни-Чорнухи.

Схему проїзду додаємо.

 

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

Road

Транспортний рух пустять по новій дорозі

На ділянці М-03 Київ-Харків-Довжанський в межах міста Полтава (від перехресть із вулицями Європейської і Серьогіна) завершили формування шару крупнозернистого асфальту.

За даними підрядника, 13 червня транспортний рух переведуть на щойно побудовану  дорогу.

Директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської облдержадміністрації Тимофій Голбан перевірив стан та хід виконання робіт.

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

 

Road

Безпека дорожнього руху – пріоритет роботи

Керівництво ДП «Агентство місцевих доріг» Полтавської області відвідало апаратну нараду в Полтавській ОДА, де обговорили хід виконання Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2018-2020 роки.

За підготовленими даними заступника директора Владислава Чичканя, підприємство у співпраці з Головним управлінням Національної поліції в Полтавській області проводить системний облік дорожньо-транспортних пригод на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення.

Постійно аналізуються причини створення ДТП: кожна друга відбувається через зіткнення автомобілів та кожна третя – через перевищення швидкості.

Фото adm-pl.gov.ua

Тому при складанні проектів на капітальний ремонт автошляхів враховуються рішення для посилення безпеки дорожнього руху. Це і додаткове встановлення дорожніх знаків, видалення порослі на узбіччі, будівництво обмежувачів швидкості, додаткове нанесення дорожньої розмітки і встановлення металевого огородження.

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

Road

Нові знання і можливості для співпраці — результати відрядження до Києва

Керівництво ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» запросили в столицю на заходи Бізнес-днів FIDIC.

Під час двох змістовних і насичених днів Олексій Басан і Андрій Заїка мали змогу поспілкуватися із керівниками профільних міністерств, експертами проектних організацій та технічних консультантів. Стали учасниками обговорення тендерних процедур.

Із президентом Асоціації інженерів-консультантів України Яною Щигуровою окреслили можливі шляхи співпраці.

Також під час Бізнес-днів організатори додатково присвятили увагу технічному нагляду і технічному контролю виконання робіт згідно проекту і застосування сучасних технологій в складних процесах.

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

 

Road

Науковці контролюють якість виконання ремонту траси Київ-Харків

Частину ділянки траси М-03 Київ-Харків-Довжанський в межах Полтави підготували до наступного етапу – формування нового шару дорожнього покриття.

Науковці із державного підприємства «ДерждорНДІ» імені М.П.Шульгiна провели необхідні заміри. Тільки після перевірки якості робіт підряднику дають дозвіл від Агентства місцевих доріг в Полтавській області на виконання ремонтних робіт.

Контроль відбувся під час вимірювання куту нахилу дорожнього покриття і перевірки основи на міцність завдяки сучасному німецькому обладнанню. Науковці відхилень від вимог проекту не виявили.

«Якщо під час контролю фіксуються невідповідності з проектом, підрядник перероблятиме роботи своїм коштом. Агентство місцевих доріг в Полтавській області, як замовник, не буде платити, поки не будуть ліквідовані відхилення», – розповів Андрій Заїка, заступник директора з виробничих питань ДП «Агентство місцевих доріг».

Ремонт на цій ділянці виконує компанія «Ростдорстрой». За даними підрядника, залишилось зробити ще три шари дорожнього покриття.

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

Road

Колектив Агентства місцевих доріг подякували за якісну та оперативну роботу

Працівники Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» завжди сумлінно та відповідально виконують роботи з ремонту автомобільних доріг, адже це сприяє розвитку дорожньої інфраструктури країни.

Нещодавно працівники підприємства завершили  поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування О1711140 Градизк — Погреби — Піщане — Кременчук по вул. О.О. Вовка в селі Нова Знам’янка Кременчуцького району. За якісну та оперативну при проведенні поточного ремонту колективу державного підприємства вручили подяку від Новознам’янвського сільського голови І. М. Кобки.

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

Road

Представник Агентства місцевих доріг взяв участь у роботі круглого столу

25 жовтня у Полтаві провели круглий стіл «Перспективи використання цементобетону для будівництва та утримання доріг місцевого значення».

У заході взяли участь представники виконавчих органів Полтавської області, Асоціація «Украцемент», ДП «ДерждорНДІ», Національний транспортний університет, будівельна компанія ТОВ «Техноізобуд» та ДП «Агенство місцевих доріг Полтавської області». Учасники обговорили цементобетонні дороги в Україні, особливості планування та організації виконання дорожніх робіт на автомобільних дорогах місцевого значення, а також надійність цементобетонних покриттів автомобільних доріг. Державне підприємство  «Агенство місцевих доріг Полтавської області» представив заступник директора Владислав Чичкань.

Road

Працівники Агентства місцевих доріг Полтавської області відвідали міжнародний семінар зі стратегічного планування

Здобувати новий професійний досвід – важлива задача кожного фахівця. Співробітники Агентства місцевих доріг Полтавської області постійно відвідують профільні заходи. Зокрема, міжнародний семінар зі стратегічного планування та оцінки ефективності дорожньо-транспортних адміністрацій, який пройшов у Києві. Серед його учасників – заступники директора АМД Влад Чичкань та Анатолій Петлюх.

Співорганізатори заходу – Світова асоціація автомобільних магістралей (PIARC), Ініціатива з прозорості інфраструктури (CoST), Міністерство інфраструктури України та інші.

Під час семінару учасники обмінюються досвідом з планування, ефективного управління та створення інструментів для вимірювання ефективності роботи транспортних адміністрацій різних рівнів.

Road

Дорогу Кобеляки-Просяниківка відремонтовано

Державне підприємство «Агентстсво місцевих доріг Полтавської області» завершила ремонтні роботи автомобільної дороги О1708102 Кобеляки-Просяниківка Кобеляцького району Полтавської області (окремими ділянками), уклавши асфальтбетон.

Також розпочато ремонтні роботи мосту поблизу Нових Санжар на км3+937 автомобільної дороги О1716225 Нові Санжари — Нехвороща. Сьогодні проведено фрезерування асфальтобетонного покриття, відкрито деформаційні шви, які повністю відновлять із застосуванням мастики та нових металевих елементів і укладуть нове асфальтобетонне покриття.

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

Road

У Шишацкому районі завершили поточний ремонт однієї з доріг регіону

Підрядник Дорсервіс КПК завершив роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги О1725363 Шишаки – Сагайдак – Поділ Шишацького району, уклавши 90 тон асфальтбетону.

У свою чергу, на ділянці О 1702029 Харківці – Гадяч — Миргород  працівники ТОВ » Гадячшляхбуд» уклали 40 тон верхнього шару покриття асфальтобетону.

Слід відмітити, що Державним підприємством “Агентство місцевих доріг Полтавської області” в Чутівському районі Полтавської області на автомобільній дорозі О1724340 Нова Кочубеївка-Петрівка-Новофедорівка проведено ремонті роботи, та дорога вже знаходиться в задовільному експлуатаційному стані.

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

Road

У 9 районах Полтавської області ведуться ремонтні роботи

Станом на 11 жовтня 2018 року уклали близько 200 тон асфальту на семи окремих ділянках Полтавського регіону. Зокрема, нині тривають поточні середні роботи на автодорозі О1714198 Козельщина-Новий Тагамлик-Селещина у Машівському районі, який виконує ТОВ «ДРСУ Полтава».

Окрім укладки асфальту та асфальтбетону також ведуться підготовчі роботи, улаштування вирівнюючого шару щебенем, фрезерування та улаштування узбіч із щебеневої маси.

Слід відмітити, що дорогу О1714197 Селещина-Нехвороща-Лівобережна Сокілка-Світлогірське проінспектували голова Полтавської ОДА Валерій Головко (Valeriy Golovko), керівник Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ ПОДА Тимофей Голбан та директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан.

Road

Ремонт полтавської ділянки дороги Київ – Харків – Довжанський

Багато користувачів автомобільних доріг скаржаться на стан покриття автомобільної дороги М-03 Київ – Харків — Довжанський, що проходить Полтавою та співпадає з вулицями Київського та Харківського шосе.

Довгий час не вдавалося знайти господаря ділянки цієї дороги. А за дорученням Полтавської облдержадміністрації Державне підприємство «Агентство місцевих доріг Полтавської області» взяло на себе відповідальність за її ремонт. Для цього отримано дозвіл на проведення відповідних робіт у  Полтавській міській раді.

Підприємством оголошено відкриті торги на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський на ділянці км336+873-км340+961 по вул. Київське шосе і вул. Харківське шосе в межах м. Полтава (окремими ділянками). Реалізація цього проекту планується разом з Полтавською міською радою на умовах співфінансування.

До кінця року планується провести підготовчі роботи, а саме підсилення основи дорожнього одягу, а навесні завершити весь комплекс робіт.

Road

На ремонт автошляхів місцевого значення використали 59% виділених коштів: інфографіка

Полтавська область зміцнює позиції з освоєння коштів Дорожнього фонду на ремонт автошляхів місцевого значення. Станом на 30 вересня Державне підприємство «Агентство місцевих доріг Полтавської області» використали вже 59% виділених грошей.

Підрядники не збавляють темпів, аби й надалі оперативно ремонтувати місцеві шляхи та своєчасно використати наявні кошти.

Інфографіка Міністерство інфраструктури України.

Road

Дорогу Мала Рублівка-Рунівщина проінспектовано: планується аварійний ямковий ремонт

Дороги місцевого значення перейшли на баланс Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» у серпні 2018 року, зокрема частина автошляхів протяжністю близько 50 км.

Серед них і дорога О1710369 /Н-12/-Мала Рублівка-Рунівщина, що знаходиться у вкрай занедбаному стані. Сьогодні її проінспектували директор Департаменту будівництва ОДА Тимофей Голбан та керівник Агентства Олексій Басан. Наразі організація планує виконати тут аварійний ямковий ремонт.

Road

Верховна Рада виділила додаткові кошти на ремонти доріг Полтавщини

Керівник Полтавської ОДА Валерій Головко (Valeriy Golovko), а також очільник Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ ПОДА Тимофей Голбан та директор Агентства Олексій Басан сьогодні побували на засіданні бюджетного комітету Верховної Ради.

І повертаються з Києва не з порожніми руками. А з коштами, які парламентарії виділили на ремонти доріг Полтавщини. Гроші, отримані внаслідок «митного експерименту», підуть, у тому числі, й на доведення до ладу ділянки траси Київ-Харків в межах Полтави.

Дякуємо

Будь ласка, перейдіть за посиланням у висланому вам листі - так ми переконаємося, що підписалися саме ви

Замовити послугу