Filter

Новини

Шукати в новинах

з

по

Road

Відкрили відремонтовану дорогу Лубни – Оржиця – Хрестителеве

Керівництво Агентства спільно із керівництвом Лубенського і Оржицького районів — Сергієм Сіряченком і Мирославом Боговиком – відкрили відремонтовану дорогу Лубни – Оржиця – Хрестителеве.

Підрядник прозвітував про обсяг виконаних робіт, застосування сучасних технологій та про лабораторний контроль якості.

«45 км відремонтували трьома видами робіт – від ямкового ремонту, окремими картами із використанням холодного ресайклінгу до суцільних ділянок оновленого модифікованого асфальтобетону товщиною від 6 см. Завершили роботи нанесенням розмітки і встановленням світлодіодних вставок для забезпечення додаткової безпеки руху на пішохідних переходах», — зазначив Олексій Басан, директор підприємства.

Також для збереження відремонтованих ділянок запланована побудова майданчику для вагового комплексу, адже перевантажений транспорт знищує місцеві дороги. Контроль будуть здійснювати фахівці Укртрансбезпеки.

Дорога не тільки поєднала два райцентри регіону, а й сполучила Полтавську область із Черкаською.

Road

Безпека руху – головний пріоритет!

Олексій Басан поділився досвідом організації заходів на дорогах місцевого значення в рамках Регіонального форуму з безпеки дорожнього руху.

«Тільки цього року встановлено 2296 дорожніх знаків, облаштовано 26 залізничних переїздів, нанесено дорожню розмітку на 197 км. Особливу увагу звернули на ділянки доріг, що розташовані поблизу соціально важливих об’єктів — зупинки громадського транспорту, школи, бібліотеки, органи влади та храми. Оновлено 196 пішохідних переходів — на 170 з яких встановлено світлодіодну вставку (ВРД). Також проводимо роботи із планування узбіччя, видалення дерев та кущів для необхідного огляду під час руху», — повідомив директор підприємства.

Під час презентації особливо жваву дискусію викликав досвід використання ВРД, який вже успішно запозичили в багатьох регіонах України. Окрему увагу учасники форуму приділили можливості співфінансування таких заходів із безпеки руху за кошти органів місцевого самоврядування і ОТГ.

Регіональний форум відвідали більше 150 учасників — приїхали делегації із Києва та Харкова, представники влади, освіти, галузевих міністерств, поліції, Укртрансбезпеки і рятувальників.

Road

Триває ремонт мосту через річку Мерла

Триває ремонт мосту через річку Мерла в Малій Рублівці Котелевського району.

Експлуатація споруди майже півстоліття далась взнаки – довелось не тільки ремонтувати і підсилювати елементи конструкції, а й замінювати найбільш аварійні балки.

Підрядник зазначив, що до кінця місяця має встигнути завершити всі роботи і відновити смугу асфальтобетону. Інженери Агентства контролюють дотримання проекту і перевіряють хід і стан робіт.

Експлуатація споруди майже півстоліття далась взнаки – довелось не тільки ремонтувати і підсилювати елементи конструкції, а й замінювати найбільш аварійні балки.

Підрядник зазначив, що до кінця місяця має встигнути завершити всі роботи і відновити смугу асфальтобетону.
Інженери Агентства контролюють дотримання проекту і перевіряють хід і стан робіт.

Road

Наближається до завершення ремонт траси

Наближається до завершення ремонт траси Лубни – Оржиця – Хрестителеве. Підрядник відремонтував 45 км важливої дороги, що поєднує Полтавську область із Черкаською, а також сполучає райцентр із міжнародною трасою Київ-Харків.

На окремих ділянках використали сучасні технології – холодний ресайклінг.

Інженери Агентства постійно контролюють хід і якість виконання робіт.

Завершальний етап ремонту – горизонтальна розмітка.

 

Road

Хочемо будувати бетоні дороги на Полтавщині!

Керівництво Агентства спільно із науковцями Харківського національного автомобільно-дорожнього університету і проектувальниками вивчали таку можливість на дорозі Н-12 — Мала Рублівка — Рунівщина — М-03.

На розгляд запропонували використати технологію укочуваного бетону, яка забезпечить міцність і довготривалість експлуатації автомобільної дороги.

Вивчаємо всі можливі варіанти відремонтувати цю ділянку, щоб зберегти її покриття від проїзду великовантажного транспорту.

Road

Фахівці Агентства вивчали проблеми ремонту і утримання мостів

Технології розвиваються і змінюються будівельні вимоги, тому фахівці Агентства постійно вдосконалюють свої знання!

Днями відвідали спеціалізований семінар в Одесі, на якому вивчали актуальні проблеми ремонту і утримання мостів.

На сьогодні маємо на балансі більше 500 мостів, які потребують ремонту. Тому триває постійний діалог із найкращими спеціалістами із мостобудування і вивчаємо сучасні проектні рішення для малих мостів і штучних споруд на місцевих дорогах.

Працюємо!

Road

Відкрили перший майданчик під ваговий комплекс

Для боротьби із перевантаженнями транспорту і збереженням дорожнього покриття Агентство за кошти Дорожнього фонду почало будувати майданчики під мобільний ваговий контроль.

 • Щоб зберегти від руйнування дороги Полтавщини і для ефективного контролю ваги автотранспорту побудуємо 7 майданчиків в різних куточках області. Це дозволить спеціалістам Укртрансбезпеки виявити порушників і накласти штрафи, — пояснив Олексій Басан, директор АМД.

На бетонній основі представники Укртрансбезпеки розмістять мобільний ваговий комплекс і матимуть змогу контролювати перевантаження транспорту на в’їзді в обласний центр.

Road

Триває ремонт доріг із поверхневою обробкою покриття

Агентство замовляє роботи з влаштування поверхневої обробки дорожнього покриття на основі бітумної емульсії. Такий вид робіт вперше за останні 10 років використовується на території Полтавської області.

Сучасні технології і європейське обладнання на основі ремонтного потягу із програмним контролем дозування дозволяють зберегти дорожнє покриття на тривалий термін.

Road

Директор Агентства: «Боротьба з «перегрузами» зробила нас мішенями для брудних технологій та чорного піару»

Агентство місцевих доріг Полтавської області створене рік тому. На баланс від Укравтодору перейшло майже 8000 км доріг місцевого значення, більшість з яких знаходились в аварійному стані! Тому нашим основним завданням стало приведення цих доріг до задовільного експлуатаційного стану.

Одним із ключових пріоритетів для Агентства є вирішення проблеми руйнування доріг через рух перевантажених автомобілів. Відповідно до п. 22.5 Правил дорожнього руху забороняється рух транспортних засобів з навантаженням на вісь понад 7 т або фактичною масою понад 24 т автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.

 • Скільки б ми не ремонтували старе і не будували нове дорожнє покриття, якщо по дорозі буть їздити вантажівки по 80-120 тонн, то доріг в області не буде вже через кілька років! — пояснив Олексій Басан, директор Агентства.
Фото 1. Незакінчений ремонт М-03 Київ-Харків-Довжанський (Харківське шосе)

Фото 1. Незакінчений ремонт М-03 Київ-Харків-Довжанський (Харківське шосе)

Картинка 1. Висновки ДП “ДерждорНДІ” щодо колійності

Картинка 1. Висновки ДП “ДерждорНДІ” щодо колійності

Агентством розроблена послідовна стратегія розбудови майданчиків для роботи вагових комплексів Укртрансбезпеки.

Картинка 2. Карта-схема ремонту доріг та розбудови майданчиків у 2019 році.

Картинка 2. Карта-схема ремонту доріг та розбудови майданчиків у 2019 році.

Найближчими днями заплановано відкриття нашого першого майданчику на вул. Зіньківській у м. Полтава, тому на наше підприємства здійснюється шалений тиск з використанням усіх можливих брудних технологій.

 • Встановлення мережі ваговий комплексів по всій області стане системним вирішенням проблеми руйнування дорожнього покриття. Це практика розвинутих країн! Їх можна сміливо назвати розумними інвестиціями, що дозволяють економити кошти на ремонтах дороги та розподіляти їх на капітальне відновлення, — додав Олексій Ігоревич.

Після того, як керівник Агентства презентував цю програму у Полтавській обласній раді, облдержадміністраціі та на місцевому телебаченні, розпочалась потужна хвиля дискредитації підприємства у ЗМІ та соціальних мережах! Виявилось, що аграрні, транспортні, нафтогазовидобувні та будівельні компанії не готові дотримуватись законів і дбати про збереження доріг.

Хочемо запевнити — наша позиція і стратегія щодо розбудови мережі майданчиків не зміниться! #хвж

 

Road

За місяць завершать ремонт М-22 – Соснівка – Кременчук – Горішні Плавні

На ремонт траси М-22 – Соснівка – Кременчук – Горішні Плавні проведено тендер на 33 млн грн. Відремонтують більше 15 км місцевої дороги.

«Вже укладено 10 тисяч кв.м. нового асфальтного покриття із запланованих 43. Практично така ж площа буде відремонтована струменевим методом. Всі роботи заплановано завершити за місяць», — пояснив Олексій Басан.

Підрядник використає два типи робіт —  фрезерування та покриття картами нового асфальтного покриття спільно із використанням струменевого методу ремонту автомобільних доріг.

Агентство вимагає, щоб підрядники очищали і планували узбіччя, зміцнюючи відфрезованим матеріалом. Після ремонту дорожники нанесуть нову горизонтальну розмітку.

Увага! Звертаємо увагу водіїв дотримуватися безпечної швидкості руху – тривають ремонтні роботи!

Road

Розробляємо із фахівцями Програму ремонту мостів

Агентство розробляє Програму ремонту мостів на найближчі роки.

Маємо на балансі більше 450 мостів, більше 80% яких знаходяться в аварійному стані і потребують ремонту. Тому постійно проводимо зустрічі і консультації із найкращими фахівцями в цій галузі стосовно проектних рішень для малих мостів і штучних споруд на місцевих дорогах.

Сьогодні була важлива нарада із керівництвом ТОВ «Віакон Україна», під час якої обговорено можливість залучити європейський досвід і сучасні технології у мостобудуванні для вирішення проблем в Полтавській області.

Road

Ремонт дороги Миргород – Хорол триває

Сезон ремонту доріг місцевого значення триває. На ремонт автошляху Миргород – Хорол проведено тендер на 11 млн грн.

Тільки після детального обговорення із підрядниками і представниками влади та громадою розпочався ремонт.

Важливу дорогу, що сполучає Миргород із трасою М-03 Київ-Харків-Довжанський, відремонтують двома типами робіт.

Перший – це фрезерування та покриття картами нового асфальтного покриття.

Другий – дрібний поточний ремонт та нанесення поверхневої обробки для подовження експлуатаційного терміну.

Відфрезований матеріал підрядник використовує для зміцнення узбіччя, яке попередньо очищене спецтехнікою. Після ремонту дорожники нанесуть нову горизонтальну розмітку.

 

Road

Про хід виконання ремонтних робіт

Під час апаратної наради в Полтавській облдержадміністрації Олексій Басан розповів про хід і стан виконання ремонтних робіт на дорогах місцевого значення.

Запланований ямковий ремонт в цьому році вже виконаний на 100%.

По 13 масштабних об’єктах поточного середнього ремонту роботи розпочалися, по решті – за рішенням Антимонопольного комітету України оголошені заново, триває подання пропозицій від учасників. Через це ремонтні роботи будуть розпочаті у вересні.

Road

Триває ремонт дороги Шишаки – Сагайдак – Поділ

Триває ремонт автомобільної дороги Шишаки — Сагайдак – Поділ. Після тендеру вартість робіт становить 63 млн грн.

Згідно проекту відремонтують 34 км двома типами робіт.

 • Перший – це фрезерування та покриття картами нового асфальтного покриття.
 • Другий – дрібний поточний ремонт та нанесення поверхневої обробки для подовження експлуатаційного терміну дорожнього одягу.

Відфрезерований матеріал використовують для зміцнення узбіччя, яке попередньо очищене спецтехнікою. Після ремонту дорожники нанесуть горизонтальну розмітку, пішохідні переходи і встановлять дорожні знаки.

Road

В Полтаві будують ваговий комплекс

Агентство місцевих доріг Полтавської області до середини серпня облаштує на вулиці Зіньківській майданчик під ваговий комплекс Укртрансбезпеки.

«Дороги ремонтуємо, але перевантажений транспорт руйнує нове дорожне покриття. Один із методів боротьби — облаштування майданчика для вагового комплексу. Міська влада Полтави дала погодження на розміщення такого комплексу на вул. Зіньківській, однак фінансувати відмовилась. Виконаємо роботи за кошти підприємства. Після будівництва на місці запрацює ваговий комплекс Укртрансбезпеки», — пояснив Олексій Басан, директор Агентства.

В 2019 році боротьби з перевантаженням автомобілів на дорогах Полтавщини планують побудувати щонайменше 5 майданчиків для облаштування габаритно-вагових комплексів.

«Максимальне навантаження згідно Правил дорожнього руху становить 24 тонни або 7 тонн на вісь. Однак більшість перевізників нехтують цими правилами. І не в нашій компетенції накладати певні санкції чи штрафи. Тому в свою чергу забезпечемо належним чином роботу Укртрансбезпеки та поліції», – сказав Олексій Басан.

 

Road

Технології забезпечують безпеку на дорозі

Вперше в Україні пішохідні переходи почали обладнувати невеличкими ліхтарями.

На Полтавщині пішохідні переходи почали обладнувати невеличкими ліхтарями, які приклеюють просто до асфальту. Удень прилади майже непомітні, а вночі ліхтарі починають миготіти, тим самим завчасно попереджають водіїв про пішохідний перехід. Як це працює, чи дорого коштує нова для України технологія та яке навантаження витримує — у сюжеті ТСН.

Агентство місцевих доріг Полтавської області запланували облаштувати світлодіодними вставками до 200 пішохідних преходів в 2019 році.

Road

Розмітка доріг — запорука безпеки руху

Триває ремонт автомобільних доріг в Полтавській області. Окремою і важливою справою залишається нанесення розмітки, адже це запорука безпеки всіх учасників руху.

Окрім розмежування смуг руху, підрядні організації дбають і про нанесення пішохідних переходів і облаштування їх світлодіодними вставками, які додатково допомагають привернути увагу водіїв до дотримання ПДР в темну пору доби. При роботі також враховуються звернення органів влади, місцевого самоврядування та громад, щоб максимально подбати про безпеку як пішоходів, так і водіїв та пасажирів всіх видів транспорту.

 

Road

Вперше в Україні пішохідні переходи обладнані світлодіодами

Агентство місцевих доріг Полтавської області вперше в Україні почало використовувати світлодіодні дорожні вставки для розмітки пішохідного переходу.

 • Використання таких сучасних приладів на місцевих дорогах забезпечує суттєве покращення безпеки руху, адже в темну пору доби водій легко може побачити перехід і зменшити швидкість. Вони не руйнуються від наїзду та встановлюються в рівень із покриттям, тому в зимовий період під час чищення доріг не будуть пошкоджені. Вже встановлено більше 60 комплексів на території Полтавщини. Їх розміщують біля шкіл, адміністративних будівель, зупинок громадського транспорту на дорогах із інтенсивних рухом, — розповів Владислав Чичкань, начальник відділу експлуатаційного утримання автомобільних доріг, штучних споруд, організації та безпеки дорожнього руху АМД.

Вставки розмічальні дорожні (ВРД) безперервно миготять вночі — працюють від сонячної батареї, що вдень заряджає вмонтований елемент живлення.

В 2019 році заплановано обладнати такими активними вставками мінімум 206 пішохідних переходи на місцевих дорогах Полтавщини.

Road

Вітаємо директора з Днем народження!

Колектив ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» щиро вітає директора Олексія Ігоревича Басана із Днем народження.

Зичимо міцного здоров’я і невичерпного джерела енергії. Дозвольте побажати Вам святкового настрою, творчої наснаги, сил і оптимізму, великого родинного щастя.

Прийміть вітання та теплі побажання! Щиро впевнені, що Ваш професіоналізм та життєвий досвід принесуть нові досягнення і перемоги.

Хай здійсняться Ваші мрії та сподівання!

З повагою!

Road

КОНКУРС НА ВАКАНСІЮ «ПОМІЧНИК ДИРЕКТОРА»

Державне підприємство «Агентство місцевих доріг» оголошує конкурс претендентів на вакансію

«Помічник директора».

* Що ми пропонуємо:

1. Заробітна плата від 10 000 — 12 000 грн в залежності від фахового рівня.
2. Офіційне працевлаштування.
3. П’ятиденний робочий тиждень.
4. Постійне навчання і підвищення професійних навичок.
5. Дружній колектив.

* Функціональні обов’язки:

1. Робота із документами і текстами
2. Здійснення оперативного зв’язку із державними і комерційними організаціями
3. Впевнене користування оргтехнікою
4. Ведення ділового листування, обробка кореспонденції
5. Допомога в підготовці офіційних заходів
6. Контроль якості підготовки, правильність складання і грамотність текстів, узгодження, затвердження документів,
7. Пунктуальність і відповідальність

Вимоги:

1. Вища освіта.
2. Грамотність.
3. Високі комунікаційні навики.
4. Знання діловодства і організації документообігу.
5. Вільне володіння текстовими редакторами і електронними таблицями.

* Якщо ви відповідальні, маєте амбітні плани і хочете постійно розвиватись, тоді надсилайте резюме із фотографією на адресу — hr.amdpo@gmail.com

Road

Конкурс на вакансію

Державне підприємство «Агентство місцевих доріг» оголошує конкурс на вакансію

«Заступник директора із експлуатаційного утримання автомобільних доріг».

Що ми пропонуємо:

 1. Заробітна плата від 20 000 грн.
 2. Офіційне працевлаштування.
 3. П’ятиденний робочий тиждень.
 4. Постійне навчання і підвищення професійного рівня.
 5. Дружній колектив.

Функціональні обов’язки:

 1. Високий кваліфікаційний рівень і вища фахова освіта (інженер в галузі будівництва доріг)
 2. Організованість, відповідальність, вміння працювати в постійних стресових умовах.
 3. Досвід роботи – від 5 років
 4. Планування роботи, розподіл обов’язків між працівниками, контроль виконання.
 5. Організація завдань підрядним організаціями
 6. Дотримання термінів календарного планування
 7. Вміння працювати в команді

Якщо ви відповідальні, маєте амбітні плани і хочете постійно розвиватись, тоді надсилайте резюме із фотографією на адресу —

hr.amdpo@gmail.com

Road

Інформація про роботу підприємства на сесії облради

На сесії Полтавської обласної ради директор Агентства місцевих доріг Олексій Басан проінформував про роботу підприємства та відповів на запитання.

Основна увага депутатів була приділена стану ремонтних робіт, запланованих в 2019 році. Також цікавилися процесом узгодження об’єктів майбутніх ремонтів в 2020 році.

Окрім поновлення дорожнього покриття автомобільних доріг, запитання стосувалися вирубки порослі і видалення карантинних рослин, нанесення розмітки, облаштування зупинок і освітлення.

Депутати обласної ради отримали вичерпні відповіді і були запрошені до співпраці в питанні ремонтування місцевих доріг Полтавської області.

Road

Актуально: видалення карантинних рослин і порослі на узбіччях

Під час постійної комісії Полтавської обласної ради з питань екології та раціонального природокористування представники Агентства місцевих доріг розповіли про плани стосовно видалення карантинних рослин і порослі на узбіччях.

Начальник відділу експлуатаційного утримання автомобільних доріг, штучних споруд, організації та безпеки дорожнього руху АМД Владислав Чичкань розповів про механізми співпраці із підрядниками на цей вид робіт.

Депутати облради отримали вичерпну відповідь стосовно проблеми незаконної вирубки цінних порід дерев біля автодоріг, адже по всім виявленим фактам працівники державного підприємства інформували правоохоронні органи і місцеву владу.

 

Під час комісії депутати особливу увагу звернули на напрацювання постійної співпраці балансоутримувачів доріг із поліцією, прокуратурою і екологічною інспекцією.

Road

Визначили основну проблему руйнування місцевих автодоріг

Директор Агентства місцевих доріг Олексій Басан на засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку визначив проблему руйнування місцевих автодоріг великовантажним транспортом як головну та звернув увагу на необхідності побудувати пункти вагового контролю.

Маємо надію, що депутати облради під час слухання інформації про діяльність Агентства місцевих доріг почують і підтримають цю важливу ініціативу на засіданні двадцять шостої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання, яке відбудеться 19 липня 2019 року.

Road

Проблема руйнування доріг спільна для всіх!

Державне підприємство «Агентство місцевих доріг» виступило ініціатором побудови майданчику для пункту габаритно-вагового контролю на вул. Зіньківській в Полтаві для ефективної роботи Укртрансбезпеки!

Заступник голови Полтавської міської ради з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко і директор ДП «Агентства місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан оглянули місце розташування майбутнього об’єкту.

У міста немає фінансових можливостей для такого будівництва, тому ДП облаштує майданчик за власні кошти!

Road

Спільно вирішуємо проблеми жителів Середняків

Керівництво ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» зустрілося із жителями села Середняки Петрівсько-Роменської об’єднаної територіальної громади Гадяцького району, щоб обговорити актуальні проблеми.

Спільно із головою громади Валентиною Бугайовою визначені найбільш проблемні ділянки місцевих автодоріг і обговорено напрямки співпраці стосовно ремонтних робіт. Зі слів місцевих жителів, до 2018 року дорогу Середняки — Петрівка-Роменська не ремонтували останні 20 років. Окремо озвучили проблему великовантажного транспорту, який постійно руйнує дорожнє покриття.

Директор ДП Олексій Басан рекомендував підряднику звернути увагу на зауваження місцевих жителів і виконати необхідні роботи по усуненню можливих недоліків. Також запропонував керівництву громади написати звернення, щоб завчасно запланувати ремонт на наступний рік.

Під час виїзду на автодорогу, яка сполучає село Середняки із трасою Гадяч-Лохвиця, були оглянуті кілька промоїн і руйнування асфальтного покриття. Після обговорення ситуації підрядник отримав завдання провести аварійний ремонт цієї ділянки.

Road

Звіт за півроку: інформуємо про виконання ремонтних робіт

Під час апаратної наради в Полтавській облдержадміністрації директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан розповів про хід виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах місцевого значення за півроку 2019.

Цього року на ремонти місцевих доріг передбачено фінансування у 802,9 млн грн., які розподілили наступним чином: 170 млн грн. – експлуатаційне утримання, 552,9 млн грн. – поточний середній ремонт, 80 млн грн. – капітальний ремонт.

За даними підприємства, ямковий ремонт планують завершити до 12 липня. Підрядні організації мають виконати ремонт на 163 тис. м2 дорожнього покриття на 97 об’єктах.

Найкраще виконали ремонтні роботи  підрядні організації у Полтавському, Гребінківському,  Котелевському,  Семенівському, Глобинському, Козельщинському,  Кобеляцькому, Пирятинському, Гадяцькому,  Новосанжарському, Лубенському  районах.

Найгірше – у Чорнухинському, Лохвицькому, Миргородському, Шишацькому, Диканському, Оржицькому районах.

З 8 по 21 травня Агентство місцевих доргі оголосило 21 публічну закупівлю на поточний середній ремонт. Нині  триває перекваліфікація і фіналізація тендерних процедур із визначення переможців. Початок ремонтних робіт запланований на липень.

Детальніше – список ремонтів в 2019 році.

Виконуються ремонтні роботи на автомобільній дорозі М-03 Київ – Харків – Довжанський в межах міста Полтави на двох ділянках (від перехресть із вулицями Європейської та Серьогіна та від межі міста Полтава по Харківському шосе до перехрестя із вулицею Кагамлика). На двох смугах вже завершено формування шару крупнозернистого асфальтобетону і відкрито рух транспорту. Після побудови зустрічної смуги сформують фінальний шар асфальтобетону по всій ширині проїзної частини.

У листопаді-грудні цього року заплановано презентувати розроблену ДП «ДерждорНДІ ім. М.П. Шульгіна» п’ятирічну програму розвитку місцевих доріг Полтавської області.

Road

Смуга М-03 Київ-Харків-Довжанський вже експлуатується

Новозбудована смуга автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський від межі міста Полтава по Харківському шосе до перехрестя із вулицею Кагамлика вже експлуатується.

Директор Агентства місцевих доріг Полтавської області Олексій Басан відкрив рух автотранспорту і зазначив, що після ремонту зустрічної смуги відбудеться формування фінального шару асфальтобетону на всю ширину проїзної частини.

Актуальним питанням залишається фінансування ремонту дороги Київ-Харків в межах Полтави. Якщо обласна влада виконала свої зобов’язання, то міська влада не поспішає виділяти потрібні кошти на роботи. Маємо надію, що така позиція не призведе до зупинки ремонту автотраси.

Нагадаємо, що зараз відбувається ремонт зустрічної смуги руху автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський від перехресть із вулицями Європейська і Серьогіна в межах Полтави. Дві новозбудовані полоси цієї ділянки вже експлуатуються і відкриті для транспорту.

Road

Кущова нарада в Пирятині допомогла вирішити актуальні питання

Керівництво Агентства місцевих доріг Полтавської області на чолі робочої групи відреагували на запрошення  і відпрацювали спільні дії по вирішенню актуальних проблем під час кущової наради в місті Пирятин.  Розповіли головам Пирятинської, Гребінківської і Оржицької райдержадміністрацій, а також головам територіальних громад Пирятинського району про плани на капітальний і поточний ремонти, а також прозвітували про ямковий ремонт.

Представники місцевої влади розповіли про питання, які їх найбільше турбують. Неодноразово порушували питання великовантажного транспорту, який постійно руйнує дорожнє покриття, наголошували про необхідність ремонту штучних споруд і мостів, а також звертали увагу стосовно можливості збільшення фінансування ремонтних робіт на автодорогах місцевого значення.

Road

Під час ремонту використали поверхневу обробку автодороги

Автодорога, що об’єднує Нові Санжари із Решетилівкою поблизу Лелюхівки в напрямку Судіївки, вперше за останні роки в Україні отримала нове покриття – поверхневу обробку.

Цей вид робіт дозволяє зберегти дорожнє полотно, закріплює поверхню асфальтобетону і покращує якість зчеплення автомобільних коліс із дорогою.

Фахівці Агентства місцевих доріг постійно контролюють результат проведених робіт.

Road

Увага! В спеку обмежено рух вантажного транспорту

Згідно з чинним законодавством, при температурі повітря більше ніж 28 градусів за Цельсієм, рух автомобільними дорогами загального користування місцевого значення забороняється для вантажних авто, фактична маса яких перевищує 24 тонни та навантаженням на вісь понад 7 тонн.

Обмеження не застосовуються для транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

За даними поліції, водії великовантажних транспортних засобів при перевищенні зазначеної денної температури мають здійснювати відстій на відведених стоянках до зниження температурних показників. За порушення пункту 22.5 Правил дорожнього руху передбачений статтею 132-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення штраф до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Нагадуємо, обмеження застосовують із 10 годин до 22 години при температурі повітря вище +28 по Цельсію, адже температура поверхні асфальтобетону сягає 43 вище нуля, що приводить до розм’якшення бітумів і відповідно втратою асфальтобетону необхідної міцності.

Road

Новий шар крупнозернистого асфальтобетону формують на автодорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський від межі міста Полтава по Харківському шосе до перехрестя із вулицею Кагамлика.

Директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Тимофей Голбан та директор Агентства місцевих доріг Полтавської області Олексій Басан перевірили хід і стан робіт.

За даними підрядника, за кілька днів рух транспорту перенаправлять на новозбудовану смугу.

Після побудови обох ділянок відбудеться формування фінального шару асфальтобетону на всю ширину автодороги.

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

Road

Нагадуємо про обмеження руху вантажівок у спеку

Згідно з чинним законодавством, при температурі повітря більше ніж 28 градусів за Цельсієм, рух автомобільними дорогами загального користування забороняється для вантажних авто, фактична маса яких перевищує 24 тонни та навантаженням на вісь понад 7 тонн.

За даними поліції, водії великовантажних транспортних засобів при перевищенні зазначеної денної температури мають здійснювати відстій на відведених стоянках до зниження температурних показників.

Road

Смугу автодороги М-03 Київ-Харків відкрили для руху

Новозбудована смуга автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський від перехресть із вулицями Європейська і Серьогіна в межах Полтави вже експлуатується і відкрита для транспорту.

Після побудови зустрічної смуги відбудеться формування фінального шару асфальтобетону на всю ширину проїжджої частини.

Нагадаємо, що дана ділянка траси не ремонтувалась більше 7 років.

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

Road

Увага! Обмеження руху!

У зв’язку із ремонтними роботами на ділянці автошляху Лубни — Тишки – Ісківці (від траси М-03 Київ-Харків-Довжанський до міста Лубни) буде обмежено рух автомобільного транспорту.

Обмеження триватимуть із 12 червня до 14 червня.

Просимо врахувати, що через ремонт мосту на р.Сула на даний час закритий рух автомобілів по автодорозі Лубни-Засулля.

Заїзд в місто Лубни буде відбуватися через транспортну розв’язку траси М-03 Київ-Харків-Довжанський і дороги Лубни-Чорнухи.

Схему проїзду додаємо.

 

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

Road

Транспортний рух пустять по новій дорозі

На ділянці М-03 Київ-Харків-Довжанський в межах міста Полтава (від перехресть із вулицями Європейської і Серьогіна) завершили формування шару крупнозернистого асфальту.

За даними підрядника, 13 червня транспортний рух переведуть на щойно побудовану  дорогу.

Директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської облдержадміністрації Тимофій Голбан перевірив стан та хід виконання робіт.

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

 

Road

Безпека дорожнього руху – пріоритет роботи

Керівництво ДП «Агентство місцевих доріг» Полтавської області відвідало апаратну нараду в Полтавській ОДА, де обговорили хід виконання Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2018-2020 роки.

За підготовленими даними заступника директора Владислава Чичканя, підприємство у співпраці з Головним управлінням Національної поліції в Полтавській області проводить системний облік дорожньо-транспортних пригод на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення.

Постійно аналізуються причини створення ДТП: кожна друга відбувається через зіткнення автомобілів та кожна третя – через перевищення швидкості.

Фото adm-pl.gov.ua

Тому при складанні проектів на капітальний ремонт автошляхів враховуються рішення для посилення безпеки дорожнього руху. Це і додаткове встановлення дорожніх знаків, видалення порослі на узбіччі, будівництво обмежувачів швидкості, додаткове нанесення дорожньої розмітки і встановлення металевого огородження.

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

Road

Нові знання і можливості для співпраці — результати відрядження до Києва

Керівництво ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» запросили в столицю на заходи Бізнес-днів FIDIC.

Під час двох змістовних і насичених днів Олексій Басан і Андрій Заїка мали змогу поспілкуватися із керівниками профільних міністерств, експертами проектних організацій та технічних консультантів. Стали учасниками обговорення тендерних процедур.

Із президентом Асоціації інженерів-консультантів України Яною Щигуровою окреслили можливі шляхи співпраці.

Також під час Бізнес-днів організатори додатково присвятили увагу технічному нагляду і технічному контролю виконання робіт згідно проекту і застосування сучасних технологій в складних процесах.

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

 

Road

Науковці контролюють якість виконання ремонту траси Київ-Харків

Частину ділянки траси М-03 Київ-Харків-Довжанський в межах Полтави підготували до наступного етапу – формування нового шару дорожнього покриття.

Науковці із державного підприємства «ДерждорНДІ» імені М.П.Шульгiна провели необхідні заміри. Тільки після перевірки якості робіт підряднику дають дозвіл від Агентства місцевих доріг в Полтавській області на виконання ремонтних робіт.

Контроль відбувся під час вимірювання куту нахилу дорожнього покриття і перевірки основи на міцність завдяки сучасному німецькому обладнанню. Науковці відхилень від вимог проекту не виявили.

«Якщо під час контролю фіксуються невідповідності з проектом, підрядник перероблятиме роботи своїм коштом. Агентство місцевих доріг в Полтавській області, як замовник, не буде платити, поки не будуть ліквідовані відхилення», – розповів Андрій Заїка, заступник директора з виробничих питань ДП «Агентство місцевих доріг».

Ремонт на цій ділянці виконує компанія «Ростдорстрой». За даними підрядника, залишилось зробити ще три шари дорожнього покриття.

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

Road

Колектив Агентства місцевих доріг подякували за якісну та оперативну роботу

Працівники Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» завжди сумлінно та відповідально виконують роботи з ремонту автомобільних доріг, адже це сприяє розвитку дорожньої інфраструктури країни.

Нещодавно працівники підприємства завершили  поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування О1711140 Градизк — Погреби — Піщане — Кременчук по вул. О.О. Вовка в селі Нова Знам’янка Кременчуцького району. За якісну та оперативну при проведенні поточного ремонту колективу державного підприємства вручили подяку від Новознам’янвського сільського голови І. М. Кобки.

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

Road

Представник Агентства місцевих доріг взяв участь у роботі круглого столу

25 жовтня у Полтаві провели круглий стіл «Перспективи використання цементобетону для будівництва та утримання доріг місцевого значення».

У заході взяли участь представники виконавчих органів Полтавської області, Асоціація «Украцемент», ДП «ДерждорНДІ», Національний транспортний університет, будівельна компанія ТОВ «Техноізобуд» та ДП «Агенство місцевих доріг Полтавської області». Учасники обговорили цементобетонні дороги в Україні, особливості планування та організації виконання дорожніх робіт на автомобільних дорогах місцевого значення, а також надійність цементобетонних покриттів автомобільних доріг. Державне підприємство  «Агенство місцевих доріг Полтавської області» представив заступник директора Владислав Чичкань.

Road

Працівники Агентства місцевих доріг Полтавської області відвідали міжнародний семінар зі стратегічного планування

Здобувати новий професійний досвід – важлива задача кожного фахівця. Співробітники Агентства місцевих доріг Полтавської області постійно відвідують профільні заходи. Зокрема, міжнародний семінар зі стратегічного планування та оцінки ефективності дорожньо-транспортних адміністрацій, який пройшов у Києві. Серед його учасників – заступники директора АМД Влад Чичкань та Анатолій Петлюх.

Співорганізатори заходу – Світова асоціація автомобільних магістралей (PIARC), Ініціатива з прозорості інфраструктури (CoST), Міністерство інфраструктури України та інші.

Під час семінару учасники обмінюються досвідом з планування, ефективного управління та створення інструментів для вимірювання ефективності роботи транспортних адміністрацій різних рівнів.

Road

Дорогу Кобеляки-Просяниківка відремонтовано

Державне підприємство «Агентстсво місцевих доріг Полтавської області» завершила ремонтні роботи автомобільної дороги О1708102 Кобеляки-Просяниківка Кобеляцького району Полтавської області (окремими ділянками), уклавши асфальтбетон.

Також розпочато ремонтні роботи мосту поблизу Нових Санжар на км3+937 автомобільної дороги О1716225 Нові Санжари — Нехвороща. Сьогодні проведено фрезерування асфальтобетонного покриття, відкрито деформаційні шви, які повністю відновлять із застосуванням мастики та нових металевих елементів і укладуть нове асфальтобетонне покриття.

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

Road

У Шишацкому районі завершили поточний ремонт однієї з доріг регіону

Підрядник Дорсервіс КПК завершив роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги О1725363 Шишаки – Сагайдак – Поділ Шишацького району, уклавши 90 тон асфальтбетону.

У свою чергу, на ділянці О 1702029 Харківці – Гадяч — Миргород  працівники ТОВ » Гадячшляхбуд» уклали 40 тон верхнього шару покриття асфальтобетону.

Слід відмітити, що Державним підприємством “Агентство місцевих доріг Полтавської області” в Чутівському районі Полтавської області на автомобільній дорозі О1724340 Нова Кочубеївка-Петрівка-Новофедорівка проведено ремонті роботи, та дорога вже знаходиться в задовільному експлуатаційному стані.

Слідкуйте за новинами на офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

Road

У 9 районах Полтавської області ведуться ремонтні роботи

Станом на 11 жовтня 2018 року уклали близько 200 тон асфальту на семи окремих ділянках Полтавського регіону. Зокрема, нині тривають поточні середні роботи на автодорозі О1714198 Козельщина-Новий Тагамлик-Селещина у Машівському районі, який виконує ТОВ «ДРСУ Полтава».

Окрім укладки асфальту та асфальтбетону також ведуться підготовчі роботи, улаштування вирівнюючого шару щебенем, фрезерування та улаштування узбіч із щебеневої маси.

Слід відмітити, що дорогу О1714197 Селещина-Нехвороща-Лівобережна Сокілка-Світлогірське проінспектували голова Полтавської ОДА Валерій Головко (Valeriy Golovko), керівник Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ ПОДА Тимофей Голбан та директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан.

Road

Ремонт полтавської ділянки дороги Київ – Харків – Довжанський

Багато користувачів автомобільних доріг скаржаться на стан покриття автомобільної дороги М-03 Київ – Харків — Довжанський, що проходить Полтавою та співпадає з вулицями Київського та Харківського шосе.

Довгий час не вдавалося знайти господаря ділянки цієї дороги. А за дорученням Полтавської облдержадміністрації Державне підприємство «Агентство місцевих доріг Полтавської області» взяло на себе відповідальність за її ремонт. Для цього отримано дозвіл на проведення відповідних робіт у  Полтавській міській раді.

Підприємством оголошено відкриті торги на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-03 Київ – Харків – Довжанський на ділянці км336+873-км340+961 по вул. Київське шосе і вул. Харківське шосе в межах м. Полтава (окремими ділянками). Реалізація цього проекту планується разом з Полтавською міською радою на умовах співфінансування.

До кінця року планується провести підготовчі роботи, а саме підсилення основи дорожнього одягу, а навесні завершити весь комплекс робіт.

Road

На ремонт автошляхів місцевого значення використали 59% виділених коштів: інфографіка

Полтавська область зміцнює позиції з освоєння коштів Дорожнього фонду на ремонт автошляхів місцевого значення. Станом на 30 вересня Державне підприємство «Агентство місцевих доріг Полтавської області» використали вже 59% виділених грошей.

Підрядники не збавляють темпів, аби й надалі оперативно ремонтувати місцеві шляхи та своєчасно використати наявні кошти.

Інфографіка Міністерство інфраструктури України.

Road

Дорогу Мала Рублівка-Рунівщина проінспектовано: планується аварійний ямковий ремонт

Дороги місцевого значення перейшли на баланс Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» у серпні 2018 року, зокрема частина автошляхів протяжністю близько 50 км.

Серед них і дорога О1710369 /Н-12/-Мала Рублівка-Рунівщина, що знаходиться у вкрай занедбаному стані. Сьогодні її проінспектували директор Департаменту будівництва ОДА Тимофей Голбан та керівник Агентства Олексій Басан. Наразі організація планує виконати тут аварійний ямковий ремонт.

Road

Верховна Рада виділила додаткові кошти на ремонти доріг Полтавщини

Керівник Полтавської ОДА Валерій Головко (Valeriy Golovko), а також очільник Департамент будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ ПОДА Тимофей Голбан та директор Агентства Олексій Басан сьогодні побували на засіданні бюджетного комітету Верховної Ради.

І повертаються з Києва не з порожніми руками. А з коштами, які парламентарії виділили на ремонти доріг Полтавщини. Гроші, отримані внаслідок «митного експерименту», підуть, у тому числі, й на доведення до ладу ділянки траси Київ-Харків в межах Полтави.

Дякуємо

Будь ласка, перейдіть за посиланням у висланому вам листі - так ми переконаємося, що підписалися саме ви

Замовити послугу