Співпраця з органами місцевого самоврядування

27.09.2019
60

Для проведення робіт з утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення Полтавської області за кошти з місцевих бюджетів необхідно провести наступні дії.

Для сільських рад:

 1. Прийняти рішення сесії сільської ради про передачу субвенції з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах.
 2.  Направити відповідне рішення сесії сільської ради до фінансового управління районної державної адміністрації та департаменту фінансів обласної державної адміністрації
 3.  Укласти угоду з районною радою про передачу міжбюджетних трансферту з сільського бюджету до районного.
 4. Перерахувати кошти до районного бюджету
 5. Направити листа до Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» з роз’ясненням (скільки коштів, який ремонт та на яку дорогу направляється) з копією рішення сільської ради та копією платіжного доручення (засвідчує факт передачі коштів до районного бюджету)
 6. Районна рада приймає рішення сесії про передачу вищезазначених коштів до обласного бюджету.
 7. Районна рада укладає угоду з обласною радою про передачу міжбюджетних трансферту з сільського бюджету до обласного бюджету.
 8. Фінансове управління районної державної адміністрації направляє відповідні документи до департаменту фінансів Полтавської обласної державної адміністрації та передає кошти до обласного бюджету.

 

Для ОТГ та міст:

 1. Прийняти рішення сесії про передачу субвенції з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах.
 2. Направити відповідне рішення сесії сільської (селищної, міської) ради до департаменту фінансів обласної державної адміністрації.
 3. Укласти угоду з обласною радою про передачу міжбюджетних трансферту з місцевого бюджету до обласного.
 4. Перерахувати кошти до обласного бюджету.
 5. Направити листа до Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» з роз’ясненням (скільки коштів, який ремонт та на яку дорогу направляється) з копією рішення місцевої ради та копією платіжного доручення (засвідчує факт передачі коштів до обласного бюджету).