Співпраця з органами місцевого самоврядування

01.03.2023
1515

Для проведення робіт з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Полтавської області за кошти місцевих бюджетів необхідно провести наступні дії: 

1. Прийняти рішення сесії місцевої ради про виділення коштів з місцевого бюджету у вигляді «Субвенції з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах» (код типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету 9730, код функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету 0180).

2. Визначитися з напрямами проведення ремонтів. При необхідності фахівці технагляду «Агентства місцевих доріг Полтавської області» готові надати кваліфіковану консультацію в частині визначення найбільш пріоритетних ділянок та визначити орієнтовну вартість ремонтних робіт.

3. Направити до Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» рішення місцевої ради з додатками №3 і №5 та витяг з помісячного розпису асигнувань загального фонду місцевого бюджету (на електронну пошту amdsubv@gmail.com).

4. Укласти договір про передачу міжбюджетного трансферту з Полтавською обласною радою з вказанням напрямків ремонту. Для цього звернутися до фахівців ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» (+38(0532) 641-338, amdsubv@gmail.com), які нададуть необхідні консультації. Підписаний головою місцевої ради договір разом з супровідним листом направити на адресу Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» для його підписання в Полтавській обласній раді.

5. На підставі укладеного договору перерахувати кошти в бюджет Полтавської обласної ради.

6. Після перерахунку коштів, повідомити ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» (+38(0532) 641-338, amdsubv@gmail.com) копією платіжного доручення, з відміткою казначейства про проведення платежу.

7. Отримавши повідомлення про перерахування коштів ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» видає план-завдання підрядним організаціям на виконання робіт у відповідності з укладеним договором.

Контакти:

Начальник відділу зовнішніх комунікацій та техніко-економічної співпраці:
Золотайко Руслан Сергійович
моб.тел.+38(099)175 54 29 роб.тел+38(0532) 641-338,
amdsubv@gmail.com

Провідний економіст відділу зовнішніх комунікацій та техніко-економічної співпраці:
Підгаєвська Мар'яна Михайлівна  
моб.тел.+38(050)032 25 53, роб.тел+38(0532) 641-338,
amdsubv@gmail.com

 

Фото