Перелік
автомобільних доріг загального користування місцевого значення Полтавської області

 

Індекс Найменування автомобільної дороги Протяжність, км
ОБЛАСНІ АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ 4 851,3
1. Великобагачанський район
О 17 01 001 Велика Багачка – Гоголеве – Зіньків 19,6
О 17 01 003 Мар’янське – Гоголеве 8,6
О 17 01 004 Гоголеве – Матяшівка 8,3
О 17 25 348 Яреськи – Федунка – Огирівка 3,5
О 17 01 005 Коноплянка – Нове Остапове 19,6
О 17 01 006 /Коноплянка – Нове Остапове/ – Бірки 1,5
О 17 01 007 Красногорівка – Балаклія 7,7
О 17 01 008 Мар’янівка – Рокита – Остап’є 24,5
О 17 01 009 Говори – Федорівка – Манжелія 6,3
О 17 01 010 Попове – Корнієнки 3,8
О 17 01 011 Довгалівка – /М-03/ 8,7
О 17 01 012 Семенівка – Степанівка 8,5
О 17 01 013 /Миргород — Велика Багачка — Байрак — Поділ/ – Широка Долина – Якимове 23,5
О 17 01 358 Велика Багачка – Красногорівка              13,0
О 17 25 363 Шишаки – Сагайдак – Поділ 3,7
О 17 01 378 Мостовівщина – Великі  Кринки – Глобине 11,8
О 17 15 379 Миргород – Велика Багачка – Байрак – Поділ 28,9
                       РАЗОМ: 201,5
2. Гадяцький район
О 17 02 014 Гадяч – Сватки – Синівка 19,5
О 17 02 015 Гадяч – Великі Будища  17,5
О 17 02 016 Межа обл. – Розбишівка – /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ 9,0
О 17 02 017 /Межа обл – Розбишівка – /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ – Розбишівка 1,9
О 17 02 018 Гречанівка – Глибока Долина 10,4
О 17 02 019 Римарівка – Красна Лука 3,2
О 17 02 020 /Гадяч – Великі Будища/ – Ціпки 1,7
О 17 02 021 Хитці – Плішивець 17,2
О 17 02 022 Веприк – Бобрик – Педоричі 9,6
О 17 06 072 Зіньків – Удовиченки – Морозівщина 1,5
О 17 02 023 /Гадяч — Опішня/ – Вельбівка 1,1
О 17 02 024 /Гадяч — Опішня/ – Лютенька 17,9
О 17 02 025 /Гадяч — Опішня/ – Соснівка 3,7
О 17 02 026 Рашівка – Савинці – Великі Сорочинці 12,8
О 17 02 027 /Рашівка – Савинці – Великі Сорочинці/ – Лисівка 1,0
О 17 02 028 /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ – Біленченківка 2,9
О 17 02 029 Харківці – /Гадяч – Миргород/ 5,0
О 17 02 030 Сергіївка – Петрівка-Роменська – Комишня 20,5
О 17 02 031 /Сергіївка – Комишня/ – Ручки 1,8
О 17 02 032 /Сергіївка – Комишня/ – Березова Лука 3,3
О 17 02 033 Середняки – Петрівка-Роменська 6,5
О 17 02 034 Гадяч – Миргород 25,1
О 17 02 366 Білопілля – Терни – Липова Долина – Гадяч 15,9
О 17 02 368 Гадяч – Опішня 14,4
                 РАЗОМ: 223,4
3. Глобинський район
О 17 03 035 Глобине – Землянки – Великі Кринки 25,6
О 17 03 036 Глобине – Троїцьке – Манжелія – Піски – Козельщина 35,4
О 17 03 037 Глобине – Шепелівка – Устимівка 9,6
О 17 03 038 Глобине – Горби – Бугаївка                 22,3
О 17 21 308 Оболонь – Іванівка – Проценки 1,0
О 17 03 039 /Н-08/ – Святилівка 5,3
О 17 03 040 /Н-08/ – Броварки 1,2
О 17 03 041 /Н-08/ – Пронозівка 3,6
О 17 03 042 /Н-08/ – Кирияківка – Опришки 17,0
О 17 03 043 Пироги – Ганнівка – Градизьк 11,4
О 17 03 044 Градизьк – Погреби – Майбородівка – Піщане 17,1
О 17 03 045 Великі Кринки – Петрівка 5,7
О 17 09 122 Козельщина – Хорішки – Великі Кринки 18,2
О 17 01 009 Говори – Федорівка – Манжелія 25,9
О 17 03 046 Великі Кринки – Весела Долина – Троїцьке 11,2
О 17 11 141 Кременчук – Манжелія 7,9
О 17 03 047 Пустовійтове – Обознівка – Майбородівка 10,9
О 17 22 377 Підʼїзд до м.Глобине 3,5
О 17 01 378 Мостовівщина — Великі  Кринки — Глобине 32,0
                         РАЗОМ: 264,8
4. Гребінківський район
О 17 04 048 Гребінка – Тополеве 4,0
О 17 04 049 Гребінка – Рудка – Тимки – Загребелля 17,5
О 17 04 050 Гребінка – Овсюки 12,7
О 17 04 051 Гребінка – Кулажинці – Смотрики – /М-03/ 16,8
О 17 04 052 Олексіївка – Наталівка – Мар’янівка 11,5
О 17 04 053 Сліпорід – Іванівка – /Гребінка – Кулажинці – Смотрики/ 12,4
О 17 04 055 Степанівка – Сербинівка 2,7
О 17 04 056 Майорщина – Тарасівка 6,0
О 17 18 268 Велика Круча – Сотницьке 6,2
О 17 04 058 Овсюки – Рудка  2,4
О 17 04 059 Почаївка – Олександрівка 4,3
О 17 04 060 Загребелля – Григорівка 10,0
О 17 04 061 Григорівка – Стукалівка 3,6
О 17 04 062 Стукалівка – Овсюки 4,6
О 17 04 063 /Свічківка — Гребінка/ – Слободо-Петрівка 3,6
О 17 04 359 Бесідівщина – /М-03/ 9,0
О 17 04 057 Гребінка – Оржиця 11,7
О 17 18 370 Пирятин – Гребінка 10,8
О 17 04 380 Межа обл. – Сербинівка – Гребінка 15,2
                       РАЗОМ: 165,0
5. Диканський район
О 17 05 064 Диканька – Водяна Балка 13,2
О 17 05 065 Диканька – Михайлівка – Стасі 11,8
О 17 05 066 Диканька – Ландарі – /Диканька – Решетилівка/ 19,4
О 17 25 350 Великий Перевіз – Балясне 7,9
О 17 25 353 Жоржівка – Орданівка 2,5
О 17 05 067 Орданівка – Василівка 11,2
О 17 05 068 /Диканька – Решетилівка/ – Велика Рудка – /Суми – Полтава/ 19,8
О 17 05 069 Велика Рудка – Байрак – Долина 8,5
О 17 05 070 Діброва – /Диканька – Решетилівка/ 1,2
О 17 05 071 Диканька – Решетилівка 32,5
                       РАЗОМ: 128,0
6. Зіньківський район
О 17 06 072 Зіньків – Удовиченки – Морозівщина 16,2
О 17 06 073 Зіньків – Пірки 12,5
О 17 06 074 Зіньків – /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ межа області 14,3
О 17 06 075 Зіньків – Ступки – Довжик 15,1
О 17 06 076 Зіньків – Дейкалівка – Новоселівка 20,7
О 17 01 001 Велика Багачка – Гоголеве – Зіньків 30,9
О 17 06 078 Високе – Удовиченки 8,5
О 17 06 079 Кругле – Першотравневе 5,0
О 17 06 080 Проценки – /Зіньків – Ступки – Довжик/ 2,4
О 17 06 081 Пишненки – Покровське – /Р-42/ 24,8
О 17 06 082 Батьки – Заїченці – Попівка 9,4
О 17 06 083 Опішня – Малі Будища 1,6
О 17 06 084 Покровське – Човно-Федорівка – Волошкове 14,1
О 17 06 085 Ставкове – Шевченки – /Р-42/ 7,6
О 17 06 086 Артелярщина – Будки 2,0
О 17 06 087 Бірки – Дейкалівка – Шилівка 15,5
О 17 06 088 Власівка – /Зіньків – Дейкалівка – Новоселівка/ 2,0
О 17 06 089 Загрунівка – Воскобійники 8,0
О 17 06 090 Велика Павлівка – /Гадяч — Опішня/ 2,0
О 17 06 091 Під’їзд до м. Зінькова 2,0
О 17 06 092 Галійка – Яцине-Окарі – Кирило-Ганнівка 5,4
О 17 02 368 Гадяч – Опішня 46,6
                           РАЗОМ: 266,6
7. Карлівський район
О 17 07 093 Карлівка – Ланна  15,8
О 17 07 094 Карлівка – Федорівка – Новоселівка 17,5
О 17 07 095 Карлівка – Розумівка – Бабайкове 17,4
О 17 07 096 Карлівка – Лип’янка – Абрамівка 12,6
О 17 07 097 Голобородьківське – /Р-11/ 2,0
О 17 07 098 Максимівка – Варварівка – Мартинівка 15,7
О 17 07 099 Мартинівка – Шевченкове – Високе 14,7
О 17 24 342 Вільхуватка – Білухівка – Попівка – /Р-11/ 22,8
О 17 24 343 /М-03/ – Максимівка – Карлівка 20,2
О 17 07 100 Верхня Ланна – Федорівка 14,9
О 17 16 237 Пристанційне – Мала Перещепина – Кустолово-Суходілка – Лип’янка 1,5
О 17 19 372 /М-03/ – Машівка – Карлівка 1,8
            РАЗОМ: 156,9
8. Кобеляцький район
О 17 08 101 Кобеляки – Білики – /М-22/ 21,9
О 17 08 102 Кобеляки – Просяниківка 26,5
О 17 08 103 Кобеляки – Золотарівка 7,7
О 17 08 104 Трояни – Марківка – Дрижина Гребля 11,0
О 17 08 105 /Н-31/ – Бутенки 2,0
О 17 08 106 /Кобеляки – Білики – /М-22/ – Жуки 1,4
О 17 08 107 Білики – Червоні Квіти 11,2
О 17 08 108 Чорбівка – Червоні Квіти – Суха Маячка 9,9
О 17 08 109 Кустолові Кущі – Іванівка – Бродщина 31,0
О 17 14 197 Селещина – Нехвороща – Лівобережна Сокілка – Світлогірське                                    46,7
О 17 08 110 /Селещина – Нехвороща – Лівобережна Сокілка – Світлогірське/ – Канави 7,8
О 17 08 111 /Селещина – Світлогірське/ – Василівка – Кам’янське 32,2
О 17 08 112 Шевченки – Дашківка – Рибалки 5,7
О 17 08 113 /Василівка – Кам’янське/ – Орлик 1,0
О 17 08 114 /Василівка – Кам’янське/ – Придніпрянське 2,0
О 17 08 115 /Селещина – Нехвороща – Лівобережна Сокілка – Світлогірське/ – Вільхуватка 4,3
О 17 11 150 Горішні Плавні – Салівка – Озера 16,8
О 17 11 147 Дмитрівка – Кобелячок – Кишеньки 25,6
О 17 08 116 Комендантівка – Вібли 21,1
О 17 08 117 Поводи – Лучки – /Селещина – Нехвороща – Лівобережна Сокілка – Світлогірське/ 9,1
О 17 08 118 /Кобеляки – Просяниківка/ – Шенгури 3,5
О 17 08 119 /Кобеляки – Просяниківка/ – Лебедине – Сухе 8,9
                          РАЗОМ: 307,3
9.  Козельщинський район
О 17 09 120 Козельщина – Лутовинівка – Бреусівка – Мальці 21,2
О 17 09 121 Козельщина – Підгорівка 3,5
О 17 03 036 Глобине – Троїцьке – Манжелія – Піски – Козельщина 17,5
О 17 09 122 Козельщина – Хорішки – Великі Кринки 33,3
О 17 09 123 Говтва – Буняківка 4,6
О 17 09 124 Хорішки – Висока Вакулівка – Лутовинівка 29,0
О 17 09 125 Бригадирівка – Оленівка – Чорноглазівка 7,1
О 17 09 126 /М-22/ – Лозки – Пригарівка – Улинівка – Мальці 23,9
О 17 11 146 Запсілля – Бондарі – Нова Галещина – /М-22/ 3,5
О 17 09 127 Верхня Мануйлівка – Дяченки 5,2
О 17 09 128 Василівка – Нова Галещина – Пришиб 14,7
О 17 09 129 /Козельщина – Лутовинівка  – Мальці/ – Рибалки 2,8
О 17 09 130 /М-22 – Лозки – Пригарівка – Улинівка – Мальці/ – Пашківка 3,2
О 17 20 382 Капустяни – Дяченки – Дмитрівка – Горішні Плавні 31,3
                        РАЗОМ: 200,8
10. Котелевський район
О 17 10 131 Котельва – Деревки – /Суми–Полтава/ 11,0
О 17 10 132 Котельва – Більськ 10,3
О 17 10 134 Котельва – Сидоряче – Пархомівка 14,5
О 17 10 135 Велика Рублівка – Ковалеве – Маловидне 8,2
О 17 10 136 Микілка – //Н-12/ – Мала Рублівка – Рунівщина – /М-03// 2,6
О 17 10 137 //Н-12/ – Мала Рублівка – Рунівщина – /М-03// – Козлівщина 1,6
О 17 10 138 Велика Рублівка – Чутове 11,7
О 17 10 364 /Н-12/ – Краснокутськ — Богодухів 7,5
О 17 10 369 /Н-12/ – Мала Рублівка – Рунівщина – /М-03/ 22,1
                     РАЗОМ: 89,5
11. Кременчуцький район
О 17 11 139 /Н-08/ – Максимівка 3,7
О 17 03 044 Градизьк – Погреби – Майбородівка – Піщане 17,9
О 17 11 140 /Градизьк – Погреби – Піщане/ – Кременчук 1,7
О 17 03 047 Пустовійтове – Обознівка – Майбородівка 3,0
О 17 11 141 Кременчук – Манжелія 21,9
О 17 11 142 Демидівка – Омельник – Щербаки 17,9
О 17 11 143 /Кременчук – Манжелія/ – Рокитне 4,5
О 17 11 144 /Капустяни – Дмитрівка – Горішні Плавні/ – Запсілля 4,4
О 17 11 145 /Капустяни – Дмитрівка – Горішні Плавні/ – Дмитрівка 3,0
О 17 11 146 Запсілля – Бондарі – Нова Галещина – /М-22/ 16,2
О 17 11 147 Дмитрівка – Кобелячок – Кишеньки 19,7
О 17 11 148 Пришиб – Кобелячок 6,5
О 17 09 128 Василівка – Нова Галещина  – Пришиб 6,7
О 17 11 149 Кобелячок – Салівка 7,6
О 17 11 150 Горішні Плавні – Салівка – Озера 7,4
О 17 11 151 /Горішні Плавні – Салівка – Озера/ – Келеберда 3,5
О 17 11 152 /М-22/ – Потоки 1,8
О 17 11 153 Білецьківка – Маламівка 5,8
О 17 11 154 Під’їзд до м.Кременчук                  1,7
О 17 11 155 Кременчук – Власівка 7,0
О 17 11 371 /М-22/ – Соснівка – Кременчук – Горішні Плавні 15,8
О 17 20 382 Капустяни – Дяченки – Дмитрівка – Горішні Плавні 25,2
                           РАЗОМ: 202,9
12. Лохвицький район
О 17 12 156 Лохвиця – Яхники – Жабки 16,0
О 17 12 157 Лохвиця – Свиридівка 13,9
О 17 12 158 Лохвиця – Вирішальне – Лубни 27,8
О 17 12 159 Лохвиця – Безсали 8,5
О 17 12 160 Білогорілка – /Р-60/ 6,1
О 17 12 161 Свиридівка – Лука – Юсківці 7,4
О 17 12 162 Млини – Піски 12,5
О 17 12 163 /Р-60/ – Гиряві Ісківці 4,5
О 17 12 164 /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ – Заводське 2,8
О 17 12 165 /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ – Токарі 2,0
О 17 12 166 Погарщина – /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ 7,0
О 17 12 167 /Лохвиця — Вирішальне — Лубни/ – Риги 2,8
О 17 12 168 /Лохвиця — Вирішальне — Лубни/ – Васильки 4,9
О 17 12 169 Піски – Бодаква – Вирішальне 22,2
О 17 12 170 /Піски – Бодаква – Вирішальне/ – Корсунівка 2,8
О 17 12 171 /Р-60/ – Шумейкове – Дрюківщина 17,0
О 17 13 179 Лубни – Тишки – Ісківці 2,5
О 17 12 172 Сенча – Хитці – Снітин 6,6
О 17 12 173  Вирішальне – Залізняки – Комишня 3,3
О 17 12 373 Об’їзна дорога м.Лохвиці 3,9
                     РАЗОМ: 174,5
13. Лубенський район
О 17 13 174 Духове – /М-03/ 3,3
О 17 13 175 Біївці – Тарандинці – Вили 13,9
О 17 13 176 Вили – Воронинці 5,3
О 17 13 177 /М-03/ – Остапівка – Богодарівка 5,2
О 17 13 178 Новаки – /М-03/ 3,0
О 17 13 179 Лубни – Тишки – Ісківці 36,3
О 17 13 180 /Лубни – Тишки – Ісківці/ – Ждани 3,1
О 17 13 181 /Лубни – Тишки – Ісківці/ – Окіп 2,0
О 17 12 158 Лохвиця – Вирішальне – Лубни 32,0
О 17 12 172 Сенча – Хитці – Снітин 14,0
О 17 13 182 Тишки – Висачки 5,6
О 17 13 183 Хорошки – Снітин – Вовчик 21,7
О 17 13 184 Березоточа – /Лохвиця — Вирішальне — Лубни/ 5,0
О 17 13 185 /Р-42/ – Новооріхівка – Ромодан – Покровська Багачка 14,2
О 17 13 186 Новооріхівка – Зубенки 1,5
О 17 13 187 Новооріхівка – Шишаки – Лобкова Балка 1,5
О 17 13 188 /Р-42/ – Оріхівка 3,8
О 17 13 189 Войниха – Тернівщина – Оріхівка 18,0
О 17 13 190 Величківка – Шинківщина – Покровська Багачка 9,6
О 17 13 191 Шершнівка – /М-03/ 8,4
О 17 13 192 Засулля – Войниха 6,3
О 17 13 193 Лубни – В’язівок – Мацківці – Лукім’я 17,5
О 17 13 194 П’ятигорці – В’язівок 10,3
О 17 13 195 Пулинці – Ісківці 5,8
О 17 13 196 //Н-08/ — Чорнобай — Хрестителеве — Оржиця — Лубни/ – Вищий Булатець – Лубни 6,8
О 17 17 251 /М-03/ – Лазірки  – Райозеро         2,4
О 17 13 356 /М-03/ – Лубни                              4,6
О 17 13 357 Лубни – Засулля – /М-03/                        3,2
О 17 17 374 Марʼянівка – Оржиця – Лубни 19,5
О 17 23 375 Чорнухи – Лубни 14,6
                   РАЗОМ: 298,4
14. Машівський район
О 17 14 197 Селещина – Нехвороща – Лівобережна Сокілка – Світлогірське  30,6
О 17 14 198 Козельщина – Новий Тагамлик – Селещина 12,0
О 17 19 280 Портнівка – Козельщина – Мала Перещепина – Галущина Гребля 3,0
О 17 16 237 Пристанційне – Мала Перещепина – Кустолово-Суходілка – Лип’янка 23,6
О 17 14 199 Селещина – /Р-11/ 10,1
О 17 14 200 /Р-11/ – Старицьківка – Сонячне 11,5
О 17 14 201 /Р-11/ – Кошманівка 1,2
О 17 14 202 /Селещина – Р-11/ – Базилівщина 2,4
О 17 14 203 Григорівка – Сахнівщина 9,0
О 17 14 204 Машівка – Абрамівка 14,2
О 17 07 096 Карлівка – Лип’янка – Абрамівка 0,5
О 17 14 205 Михайлівка – Павлівка 10,3
О 17 14 206 Мала Нехвороща – Коновалівка – Ряське 14,3
О 17 19 372 /М-03/ – Машівка – Карлівка 22,3
                      РАЗОМ: 165,0
15. Миргородський район
О 17 15 207 Миргород – Дібрівка – Клюшниківка 15,4
О 17 15 208 Миргород – Малі Сорочинці – Хомутець 12,9
О 17 15 209 Ромодан – /Р-42/ 5,2
О 17 15 210 Шахворостівка – Трудолюб 3,6
О 17 01 001 Велика Багачка – Гоголеве – Зіньків 25,6
О 17 02 026 Рашівка – Савинці – Великі Сорочинці 17,2
О 17 02 030 Сергіївка – Петрівка-Роменська – Комишня 10,8
О 17 12 173  Вирішальне – Залізняки – Комишня 15,4
О 17 15 211 /Гадяч – Миргород/ – Попівка 2,7
О 17 15 212 Черкащани – Писарівка – /Вирішальне – Залізняки – Комишня/ 5,9
О 17 15 213 /Гадяч – Миргород/ – Бакумівка – Зубівка 25,4
О 17 15 214 Великий Байрак – Декабристів – /Р-42/ 6,9
О 17 15 215 /Гадяч – Миргород/ – Бакумівка – Зубівка/ – Зуївці 2,5
О 17 15 216 /Гадяч – Миргород/ – Бакумівка – Зубівка/ – Черевки 3,5
О 17 15 217 /Гадяч – Миргород/ – Бакумівка – Зубівка/ – Хомутець 1,0
О 17 15 077 Під’їзд до с.Семеренки 1,7
О 17 15 218 Великі Сорочинці – Ковалівка – Воскобійники – Михайлики 5,0
О 17 15 219 /Велика Багачка – Гоголеве – Зіньків/ – Солонці 2,0
О 17 15 220 /Р-42/ – Іванченки –  Полив’яне 6,6
О 17 15 221 Білики – /Р-42/ 2,1
О 17 15 222 Гаркушинці – /Миргород — Хорол/ 1,9
О 17 15 223 /Р-42/ – Кибинці 4,6
О 17 15 224 Любівщина – Ярмаки – Петрівці 23,3
О 17 02 034 Гадяч – Миргород  34,2
О 17 15 376 Миргород – Хорол 13,1
О 17 15 379 Миргород – Велика Багачка – Байрак – Поділ 6,7
                      РАЗОМ: 255,2
16. Новосанжарський район
О 17 16 225 Нові Санжари – Нехвороща 40,0
О 17 16 226 Свічкареве – Попове – Великий Кобелячок – Козуби 14,5
О 17 16 227 Малий Кобелячок – /М-22/ 1,0
О 17 16 228 Супротивна Балка – Попове 5,0
О 17 20 294 Пащенки – Супротивна Балка – Лахни 14,8
О 17 20 291 /М-03/ – Демидівка – Плоске – Стовбина Долина 6,1
О 17 16 229 /М-22/ – Полузір’я – Судівка 13,8
О 17 16 230 /М-22/ – Старі Санжари 8,5
О 17 16 231 /М-22/ – Кунцеве 2,0
О 17 16 232 Руденківка – Мар’янівка – Богданівка 13,3
О 17 16 233 Клюсівка – /Нові Санжари – Нехвороща/ 3,2
О 17 16 234 /Нові Санжари – Нехвороща/ – Зачепилівка 5,6
О 17 16 235 /Нові Санжари – Нехвороща/ – Великі Солониці 3,0
О 17 16 236 Великі Солонці – Галушина Гребля 3,2
О 17 16 237 Пристанційне – Мала Перещепина – Кустолово-Суходілка – Лип’янка 14,0
О 17 14 197 Селещина – Нехвороща – Лівобережна Сокілка – Світлогірське  24,7
О 17 19 280 Портнівка – Козельщина – Мала Перещепина –  Галущина Гребля 23,7
О 17 16 238 /Мала Перещепина – Галущина Гребля/ – Кустолове 1,3
О 17 16 239 Крута Балка – Драбинівка – Вовківка 15,2
О 17 16 240 Галущина Гребля – Маячка 20,0
О 17 16 242 Лівенське – Маячка 1,2
О 17 20 286 Решетилівка – Лиман Перший – Стовбина Долина – Лелюхівка 17,8
О 17 08 108 Чорбівка – Червоні Квіти – Суха Маячка 1,3
                       РАЗОМ: 253,2
17. Оржицький район
О 17 17 243 Оржиця – Круподеринці – Яблуневе 26,9
О 17 17 244 Оржиця – Чутівка – Мохнач 14,3
О 17 17 246 Оржиця – Чайківщина – Старий Іржавець 11,3
О 17 17 247 Яблуневе – Загребелля – Савинці 6,3
О 17 17 248 /Гребінка — Оржиця/ – Вишневе 2,3
О 17 17 249 Сазонівка – Савинці – Черевки 27,1
О 17 13 176 Вили – Воронинці 7,3
О 17 17 250 Золотухи – /Гребінка — Оржиця/ 9,7
О 17 04 049 Гребінка – Рудка – Тимки – Загребелля 6,7
О 17 17 251 /М-03/ – Лазірки  – Райозеро                 7,7
О 17 17 252 Новооржицьке – Черевки 4,5
О 17 13 193 Лубни – В’язівок – Мацківці – Лукім’я 5,0
О 17 17 253 Старий Іржавець – Чутівка 8,6
О 17 17 254 Денисівка – Золотухи – //Н-08/ — Чорнобай — Хрестителеве — Оржиця — Лубни/ 13,8
О 17 17 255 /Оржиця — Хорол/ – Великоселецьке 2,0
О 17 17 256 /Оржиця – Круподеринці – Яблуневе/ – Заріг 3,0
О 17 17 257 /Оржиця – Чутівка – Мохнач/ – Плехів 4,1
О 17 17 258 Чевельча – Сазонівка 9,7
О 17 17 361 Оржиця – Хорол 17,8
О 17 04 057 Гребінка – Оржиця 23,6
О 17 17 374 Марʼянівка – Оржиця – Лубни 22,4
                  РАЗОМ: 234,1
18. Пирятинський район
О 17 18 259 Пирятин – Високе – Каплинці 13,7
О 17 18 261 /М-03/ – Березова Рудка – Мартиновичі 29,8
О 17 18 262 /М-03 – Березова Рудка – Мартиновичі/ – Грабарівка 3,0
О 17 18 263 /М-03 – Березова Рудка – Мартиновичі/ – Давидівка 1,8
О 17 18 264 Сасинівка – Меченки – /Р-67/ 8,5
О 17 18 265 /Р-60/ – Білоцерківці 13,5
О 17 18 266 /Р-60/ – Дейманівка 4,5
О 17 04 051 Гребінка – Кулажинці – Смотрики – /М-03/   18,6
О 17 18 267 /М-03/ – Вікторія 1,5
О 17 18 268 Велика Круча – Сотницьке 2,5
О 17 18 269 Велика Круча – /М-03/ 2,9
О 17 18 370 Пирятин – Гребінка 1,7
                          РАЗОМ: 102,0
19. Полтавський район
О 17 19 269 Гутирівка – Пальчиківка – Келебердівка 4,5
О 17 19 270 Валок – Бугаївка – Циганське 23,8
О 17 05 069 Велика Рудка – Байрак – Долина 1,6
О 17 19 271 Полтава – Гожули – Чорноглазівка 13,3
О 17 19 272 /М-03/ – Супрунівка 0,6
О 17 19 273 /Суми – Полтава/ – Тахтаулове 3,0
О 17 19 274 /Суми – Полтава/ – Сем’янівка – Надержинщина 12,7
О 17 19 275 //Н-12/ — Мала Рублівка — Рунівщина — /М-03// – Нестеренки 2,5
О 17 19 276 Рунівщина – Флорівка – Нова Кочубеївка 9,7
О 17 19 277 Дудникове – Степне         5,9
О 17 19 278 Василівка – /М-03/ 1,1
О 17 19 279 Терентіївка – Залізничне – Ковалівка – /М-03/ 9,0
О 17 19 280 Портнівка – Козельщина – Мала Перещепина – Галущина Гребля 7,2
О 17 19 281 /Портнівка – Козельщина/ – Заворскло 2,0
О 17 19 282 Полтава – Великий Тростянець 6,5
О 17 20 292 Плоске – Калашники – Мачухи 12,2
О 17 19 360 Шили – Надержинщина – Полтава 11,4
О 17 10 369 /Н-12/ – Мала Рублівка – Рунівщина – /М-03/ 25,7
О 17 19 372 /М-03/ – Машівка – Карлівка 14,0
                  РАЗОМ: 166,7
20. Решетилівський район
О 17 20 283 Решетилівка – М’якеньківка – Сухорабівка 23,6
О 17 20 284 Решетилівка – Шрамки – Каленики 15,3
О 17 20 285 Решетилівка – Слюсарі – Шилівка 16,8
О 17 20 286 Решетилівка – Лиман Перший – Стовбина Долина – Лелюхівка 12,0
О 17 20 287 /М-03/ – Лиман Другий 10,0
О 17 20 288 Молодиківщина – Покровське 15,3
О 17 25 355 Цьови – Тищенки – Молодиківщина – Піщане 10,8
О 17 20 289 Покровське – Лучки – Федіївка 9,0
О 17 20 290 Покровське – Кукобівка – /М-03/ 6,6
О 17 20 291 /М-03/ – Демидівка – Плоске – Стовбина Долина 13,4
О 17 20 292 Плоске – Калашники – Мачухи 3,7
О 17 20 293 Потічок – Пащенки – /Н-31/ 11,5
О 17 20 294 Пащенки – Супротивна Балка – Лахни 3,0
О 17 20 296 Лобачі – Малий Бакай 7,0
О 17 20 297 Малий Бакай – Сухорабівка 16,0
О 17 05 071 Диканька – Решетилівка 18,2
О 17 20 382 Капустяни – Дяченки – Дмитрівка – Горішні Плавні 4,8
                         РАЗОМ: 197,0
21. Семенівський район
О 17 21 298 Семенівка – Оболонь – Горошине 33,9
О 17 21 299 Семенівка – Богданівка – Худоліївка 25,6
О 17 21 300 Семенівка – Вереміївка 4,3
О 17 21 301 Семенівка – Веселий Поділ – Заїчинці – Миколаївка – Бригадирівка 25,8
О 17 21 302 Наріжжя – Оболонь 21,5
О 17 22 311 Єрківці – Березняки – Худоліївка – Новий Калкаїв 10,1
О 17 21 303 Василяки – Пузирі 3,5
О 17 21 304 Рокити – /Семенівка – Худоліївка/ 4,0
О 17 21 305 Вереміївка – Бакумівка – Біляки 16,0
О 17 21 306 Очеретувате – /Хорол — Семенівка — Кременчук/ 2,3
О 17 21 307 Оболонь – Степанівка – Греблі 25,6
О 17 21 308 Оболонь – Іванівка – Проценки 10,8
О 17 21 309 Погребняки – /Оболонь – Іванівка – Проценки/ 2,9
                  РАЗОМ: 186,3
22. Хорольський район
О 17 22 310 Хорол – Вишняки – /М-03/ 5,6
О 17 22 311 Єрківці – Березняки – Худоліївка – Новий Калкаїв 20,5
О 17 22 312 Тарасівка – /М-03/ 6,6
О 17 22 313 Березняки – Покровська Багачка 9,0
О 17 13 185 /Р-42/ – Новооріхівка – Ромодан – Покровська Багачка 3,8
О 17 13 190 Величківка – Шинківщина – Покровська Багачка 2,4
О 17 22 314 Ковтуни – /М-03/   1,1
О 17 22 315 /М-03/ – Ставки – Штомпелівка – Коломійцеве Озеро 3,8
О 17 13 187 Новооріхівка – Шишаки – Лобкова Балка 20,1
О 17 22 316 Зубенки – Новачиха 6,1
О 17 22 317 Шишаки – Староаврамівка 14,4
О 17 22 318 Староаврамівка – Новоаврамівка 2,8
О 17 22 319 /Миргород — Хорол/ – Грушине 6,0
О 17 22 320 /М-03/ – Ялосовецьке 6,9
О 17 21 301 Семенівка – Веселий Поділ – Заїченці – Миколаївка – Бригадирівка 8,9
О 17 22 321 Вишняки – Костюки – Бовбасівка 13,8
О 17 22 322 Трубайці – /Вишняки – Костюки – Бовбасівка/ 1,6
О 17 22 323 /Оржиця — Хорол/ – Третякове – Андріївка – Козубівка 9,2
О 17 22 324 Андріївка – Новий Байрак – Куторжиха 7,2
О 17 22 325 /Оржиця — Хорол/ – Хильківка 2,0
О 17 17 361 Оржиця – Хорол 25,2
О 17 22 362 Хорол – Вишневе 8,0
О 17 15 376 Миргород – Хорол 16,0
                      РАЗОМ: 201,0
23. Чорнухинський район
О 17 23 326 Чорнухи – Білоусівка – Синяківщина 19,6
О 17 23 327 Чорнухи – Гільці 8,7
О 17 23 328 Чорнухи – /Р-60/ 3,5
О 17 23 329 Гільці – /Чорнухи – Білоусівка – Синяківщина/ 2,8
О 17 23 330 Хейлівщина – /Р-60/ 6,7
О 17 23 331 /Чорнухи — Лубни/ – Вороньки 3,2
О 17 23 332 /Р-60/ – Постав-Мука 9,0
О 17 23 333 Луговики – /Р-60/ 4,3
О 17 23 334 /Р-60/ – Мокіївка 0,9
О 17 23 335 /Р-60/ – Курінька 4,8
О 17 23 375 Чорнухи – Лубни  20,1
                           РАЗОМ: 83,6
24. Чутівський район
О 17 10 138 Велика Рублівка –Чутове 24,4
О 17 24 336 Чутове – Лозуватка 11,9
О 17 24 337 Скибівка – Филенкове 2,7
О 17 24 338 Іскрівка – Скороходове – Петрівка 20,2
О 17 24 339 Скороходово – Черняківка – Кочубеївка 8,5
О 17 19 276 Рунівщина – Флорівка – Нова Кочубеївка 12,5
О 17 24 340 Нова Кочубеївка – Петрівка – Новофедорівка 19,1
О 17 24 341 Чутове – Щасливе – Вільхуватка – Грякове 29,9
О 17 24 342 Вільхуватка – Білухівка – Попівка – /Р-11/ 5,2
О 17 24 343 /М-03/ – Максимівка – Карлівка 5,6
                         РАЗОМ: 140,0
25. Шишацький район
О 17 25 344 Шишаки – ст.Яреськи 20,4
О 17 25 345 Баранівка – /Р-42 — Шишаки/ 4,8
О 17 25 346 Об’їзд смт Шишаки 4,8
О 17 15 218 Великі Сорочинці – Ковалівка – Воскобійники – Михайлики 19,5
О 17 25 347 Ковалівка – /Р-42/ 7,3
О 17 25 348 Яреськи – Федунка – Огирівка 12,4
О 17 25 349 Покровське – Малий Перевіз – /Р-42/ 4,0
О 17 25 350 Великий Перевіз – Балясне 17,8
О 17 25 351 /Р-42/ – Ковердина Балка – Самари 9,2
О 17 25 352 Самари – Жоржівка – Колодяжне 15,2
О 17 25 353 Жоржівка – Орданівка  8,3
О 17 25 354 Чернишівка – Гоголеве – Коляди 17,1
О 17 25 355 Цьови – Тищенки – Молодиківщина – Піщане 7,5
О 17 06 089 Загрунівка – Воскобійники 2,9
О 17 25 363 /Р-42/ – Шишаки – Сагайдак – Поділ 36,4
                         РАЗОМ: 187,6
Загальна протяжність
обласних автомобільних доріг
4 851,3
РАЙОННІ АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ 2 969,0
1. Великобагачанський район
С170101 /Мар’янське — Гоголеве/ — Кульбашне 3,9
С170102 /Велика Багачка — Гоголеве/ — Дакалівка 1,0
С170103 Велика Багачка — Буряківщина 7,2
С170104 Велика Багачка — Середнє 2,2
С170105 Велика Багачка — Мала Решетилівка 3,4
С170106 Скибівщина — Кротівщина 5,2
С170107 Кротівщина — Лукаші 1,7
С172501 Шишаки — Лейків 1,0
С170109 Кротівщина — Балюки 3,4
С170110 Балюки — Якимове 4,0
С170111 Довгалівка — Гарнокут 3,7
С170112 Шепелі — Пилипенки 2,7
С170113 /Миргород — Велика Багачка — Байрак — Поділ/ — Гнідаші 1,3
С170114 Лугове — /М-03/ 2,0
С170115 /М-03/ — Пушкареве 3,9
С170116 Багачка Перша — /М-03/ 4,1
С170117 /Довгалівка — /М-03/ — Стефанівщина 1,5
С170118 /Довгалівка — /М-03/ — Саї 1,0
С170119 Сидорівщина — Морозівщина 3,2
С170120 /Красногрівка — Балаклія/ — Герусівка 1,0
С170121 /Коноплянка — Остап’є/ — Баланди 1,4
С170122 /Коноплянка — Остап’є/ — Вишняківка 1,5
С170123 Бірки — Стінки 1,5
С170124 /Красногорівка — Балаклія/ — Шипоші 3,5
С170125 Мостовівщина — Вишарі 4,4
С170126 Балаклія — Цикали 4,4
С170127 /Коноплянка — Остапове/ — Колосівка 4,3
С170128 /Коноплянка — Остапове/ — Уханівка 2,0
С170129 /Коноплянка — Остапове/ — Запсілля 3,0
С170130 Кравченки — Остап’є 6,4
С170131 /Кравченки — Остап’є/ — Олефіри 1,4
С170132 Говори — Малинщина 4,3
С170133 /Мар҆янівка — Рокита — Остап’є/ — Володимирівка 1,1
С170134 Радивонівка — Іванівка 4,6
С170135 Мар҆янівка — Радивонівка 5,0
С170136 /М-03/ — Семенівка 2,7
                        РАЗОМ: 108,9
2. Гадяцький район
С170201 Вирішальне — /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ 2,0
С170202 Степове — /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ 1,7
С171217 Погарщина — Качанове — ст.Венеславівка 15,8
С170203 /Погарщина — Качанове — ст.Венеславівка/ — Дачне 1,0
С170204 Розбишівка — Крамарщина 6,2
С170205 /Розбишівка — Рамарщина/ — Веселе 2,1
С170206 Лободине — Осняги — Харківці 8,5
С170207 /Лободине — Осняги — Харківці/ —  Чернече 1,5
С170208 /Лободине — Осняги — Харківці/ —  Вечірчине 0,7
С170209 /Гадяч — Липова Долина/ — Пирятинщина 1,8
С170210 /Гадяч — Липова Долина/ — Бухалове 1,1
С170211 Гречанівка — Миколаївка 1,2
С170212 Цимбалове — Римарівка 6,0
С170213 /Цимбалове — Римарівка/ — Змажене 0,2
С170214 Шевченкове — Сватки 6,9
С170215 Берізки — Сватки 6,2
С170216 Сватки — Бірки 2,0
С170217 /Гадяч — Сватки — Синівка/ — Максимівка 1,2
С170218 Плішивець — Бакути 7,9
С170219 /Хитці — Плішивець/ — Броварки 1,0
С170220 Госпіталь ІВВВ — /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ 2,3
С170221 Шадурка — Могилатів 4,5
С170222 /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ — Велике 1,0
С170223 Веприк — Тепле 6,9
С170224 Тепле — Мельникове 2,9
С170225 Тепле — Лютенька 14,4
С170226 /Гадяч — Опішня — Лютенька/ — Запсільське 1,1
С170227 Гадяч — Малі Будища 3,4
С170228 Лисівка — Млини 2,0
С170229 /Рашівка — Савинці — Великі Сорочинці/ — Перевіз 4,0
С170230 /Рашівка — Савинці — Великі Сорочинці/ — Глибоке 8,4
С170231 /Рашівка — Савинці — Великі Сорочинці/ — Солдатове 0,4
С170232 /Рашівка — Савинці — Великі Сорочинці/ — Кругле Озеро 0,3
С170233 Рашівка — Новий Виселок 6,1
С170234 Гадяч — Степаненки 1,2
С170235 Білеченківка — Писарівщина 2,8
С170236 Донцівщина — Сари 4,3
С170237 /Донцівщина — Сари/ — Київське 2,3
С170238 Рудиків — Білеченківка 4,6
С170239 Бутовичеське — Круглик — Кияшківське 5,6
С170240 Петрівка-Роменська   – Загребелля 1,2
С170241 Березова Лука — Мелешки 5,3
С170242 /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ — Ветхалівка — Коновалове — Середняки 9,2
С170243 /Лободине — Осняги — Харківці/ —  Петроселівка 1,0
                       РАЗОМ: 170,2
3. Глобинський район
С170301 /Н-08/ — Струтунівка 1,0
С170302 Мозоліівка — Пронозівка 4,4
С170303 Новоселівка — Коломицівка 10,0
С170304 Битакове Озеро — Опришки 3,8
С170305 Бориси — Пироги 4,6
С170306 Ст.Глобине — Старий Хутір 3,0
С170307 Глобине — Черевані — Шепелівка 6,5
С170308 Радалівка — Малинівка 8,0
С170309 Демченкове — /Мостовівщина — Великі Кринки — Глобине/ 5,0
С170310 Зубані — Романівка 3,7
С170311 Ковнірівщина — /Мостовівщина — Великі Кринки — Глобине/ 4,5
С170312 Петрівка — Турбаї 7,0
С170313 Федорівка — Лубенщина 2,6
С170314 Федорівка — Попівка 7,4
С170315 /Козельщина — Хорошки — Великі Кринки/ — Майданівка 1,0
С170316 /Козельщина — Хорошки — Великі Кринки/ — Глушкове 1,8
С170317 Куп’євате — Манилівське 4,7
С170318 /Говори — Федорівка — Манжелія/ — Вітки 5,0
С170319 /Глобине — Фрунзівка — Манжелія/ — Сиротенки 1,6
С170320 /Говори — Федорівка — Манжелія/ — Луки 3,0
С170321 Обознівка — Багни 3,4
С170322 Обознівка — Зарічне 1,8
С170323 /Пустовійтове — Обознівка — Майбородівка/ — Новий Виселок 1,6
С170324 /Глобине — Фрунзівка — Манжелія/ — Балабушині Верби 3,2
С170325 /Глобине — Фрунзівка — Манжелія/ — Махнівка 2,7
С170326 /Н-08/ — Мозоліївка 3,5
                РАЗОМ: 104,8
4. Гребінківський район
С170401 Скочак — Бесідівщина 4,0
С170402 Сотницьке — Почаївка 4,5
С170403 Високе — Сімаки — Павлівщина 6,9
С170404 Світанок — Відрадне 4,5
С170405 /Гребінка — Рудка — Тимки — Загребелля/ — Рудка 1,9
С170406 Михайлівка — Стукалівка 5,0
С170407 Григорівка — Писарщина 3,8
С170408 Сербівка — Саівка 5,0
С170409 Сербівка — Грушківка 2,5
С170410 Польове — Слободо-Петрівка 3,6
С170411 Оржиця — /Свічківка — Гребінка/ 0,6
                РАЗОМ: 42,3
5. Диканський район
С170501 Тополівка — Чернещина — /Великий Перевіз — Балясне/ 10,4
С170502 Андренки — /Великий Перевіз — Балясне/ 2,4
С170503 Горбатівка — /Орданівка — Василівка/ 1,7
С170504 Миколаївка — Петро-Давидівка — Жадани 8,4
С170505 /Миколаївка — Петро-Давидівка — Жадани/ — Хоменки 2,2
С170506 Єлизаветівка — Марченки — /Диканька — Решетилівка/ 4,5
С170507 Трояни — Василівка 3,0
С170508 Горянщина — Водяна Балка 2,8
С170509 Водяна Балка — Онацьки 1,6
С170510 /Суми — Полтава/ — Олефірщина 2,0
С170511 Великі Будища — Писарівщина 7,6
С170512 /Суми — Полтава/ — Чернечий Яр 0,5
С170513 /Суми — Полтава/ — Проні 1,0
С170514 Стасі — Гавронці 2,2
С170515 Камянка — /Стасі — Гавронці/ 1,0
С170516 Велика Рудка — /Суми — Полтава/ 8,8
С170517 Судівка — (/Диканька — Решетилівка/ — Велика Рудка — /Суми — Полтава/) 2,4
С170518 Лани — /Велика Рудка — Байрак — Долина/ 3,1
С170519 Федорівка — (/Диканька — Решетилівка/ — Велика Рудка — /Суми — Полтава/) 3,2
С170520 Байрак — Одарюківка 3,9
С170521 Байрак — Петренки 3,9
С170522 Сохацька Балка — (/Диканька — Решетилівка/ — Велика Рудка — /Суми — Полтава/) 2,4
С170523 Климівка — /Диканька — Решетилівка/ 3,0
С170524 Міжгір’я — /Диканька — Решетилівка/ 3,0
С170525 Дячкове — /Диканька — Решетилівка/ 1,4
С170526 Дейнеківка — Діброва — Дячкове 7,9
С170527 Сивці — /Великий Перевіз — Балясне/ 1,3
С171973 Петрівка — Гавронці 1,3
                   РАЗОМ: 96,9
6. Зіньківський район
С170601 /Зіньків — Удовиченки — Морозівщина/ — Матяші 1,6
С170602 /Високе — Удовиченки/ — Косяки 0,9
С170603 Левченки — Зайці 3,5
С170604 /Зіньків — Пірки/ — Слиньківщина 2,2
С170605 /Кругле — Першотравневе/ — Храпачів Яр 2,3
С170606 Першотравневе — Шенгаріївка 3,5
С170607 Зіньків — Велика Пожарня 7,6
С170608 /Зіньків — Велика Пожарня/ — Дубівка 0,8
С170609 /Зіньків — Велика Пожарня/ — Хмарівка 0,6
С170610 /Зіньків — Велика Пожарня/ — Гусаки 0,6
С170611 /Зіньків — Ступки — Довжик/ — Пилипенки 2,0
С170612 Проценки — Дуб’яги 2,5
С170613 Довжик — Стара Михайлівка 3,0
С170614 /Гадяч — Опішня/ — Манилівка 2,4
С170615 Шилівка — Княжна Слобода 4,5
С170616 /Шилівка — Княжна Слобода/ — Отрадівка 2,5
С170617 /Шилівка — Княжна Слобода/ — Довбнівка 1,1
С170618 Пишненки — Саранчівка — Холодівщина 6,4
С170619 /Пишненки — Саранчівка — Холодівщина/ — Тимченки 2,2
С170620 Батьки — Драни 1,6
С170621 Батьки — Лазки 2,8
С170622 /Гадяч — Опішня/ — Корлюкове — Батьки 6,5
С170623 /Гадяч — Опішня/ — Заїченці 3,0
С170624 /Гадяч — Опішня/ — Устименки 1,2
С170625 Глинське — Малі Будища 4,6
С170626 Опішня — Міські Млини — Карабазівка 5,9
С170627 Вільховее — Васьки 3,6
С170628 /Н-12/ — Діброва — /Н-12/ 3,0
С170629 /Гадяч — Опішня/ — Кірякове 4,6
С170630 /Р-42/ — Деряги 1,0
С170631 /Р-42/ — Бухалівка 1,5
С170632 /Р-42/ — Пругли 0,6
С170633 /Гадяч — Опішня/ — Бабанське 2,7
С170634 Яцине-Окарі — Романи 1,5
С170635 /Р-42/ — Михайлівка 1,8
С170636 /Пишненки — Покровське — Р-42/ — Арсенівка 2,0
С170637 /Покровське — Човно-Федорівка —  Волошкове/ — Мисики 1,2
С170638 /Покровське – Човно-Федорівка — Волошкове/ — Кольченки 2,0
С170639 /Гадяч — Опішня/ — Шкурпели — Покровське 5,1
С170640 Лагоди — Артелярщина 4,4
С170641 /Гадяч — Опішня/ — Хрипки 1,8
С170642 Іщенківка — Підозірка 2,2
С170643 /Зіньків — Новоселівка/ — Гришки — Цвітове — Сулими 7,0
С170644 /Зіньків — Новоселівка/ — Дуб’янщина 2,0
С170646 Зіньків — Переліски 2,8
С170647 Горобії — Соколівщина 2,6
С170648 Федорівка — Велика Павлівка 2,3
С170649 /Гадяч — Опішня/ — Чорняки 1,5
С170650 /Велика Багачка — Гоголеве — Зіньків/ — Дадакалівка 4,7
С170651 /Велика Багачка — Гоголеве — Зіньків/ — Довжок 6,1
С170652 /Велика Багачка — Гоголеве — Зіньків/ — Троянівка 3,3
                    РАЗОМ: 147,1
7. Карлівський район
С170701 Тагамлицьке — /Р-11/ 3,1
С170702 /Максимівка — Карлівка/ — Короленківка 2,5
С170703 /Максимівка — Володимирівка/ — Павловщина 1,8
С170704 /Максимівка — Карлівка/ — Володимирівка 13,8
С170705 /Вільховатка — Білухівка — Попівка — Р-11/ — Знаменка 2,3
С170706 /Максимівка — Карлівка/ — Михайлівське — Голобородьківське 8,3
С170707 Білухівка — Мартинівка 7,3
С170708 /Мартинівка — Шевченкове — Високе/ — Вакулиха 2,4
С170709 /Мартинівка — Шевченкове —  Високе/ — Красне 1,0
С170710 Мартинівка — Мар’янівка — /Р-11/ 8,8
С170711 Верхня Ланна — Холодне Плесо 3,4
С170712 Чалівка — Ланна — Львівське 18,9
С170713 Розумівка — Львівське — Педашка 18,7
С170714 /Карлівка — Розумівка — Бабайкове/ — Федорівка 3,9
С170715 /Карлівка — Розумівка -Бабайкове/ — Лип’янка 4,0
С170716 /Карлівка — Лип’янка — Абрамівка/ — Ясне 2,4
С170717 /Карлівка — Лип’янка — Абрамівка/ — Іванівка 1,0
С170718 Максимівка — Володимирівка 6,9
                  РАЗОМ: 110,5
8. Кобеляцький район
С170801 Трояни — Дзюбанівка — Оленівка 1,5
С170802 Вітрова Балка — Зелене — /М-22/ 3,5
С170803 /Трояни — Марківка — Дрижина Гребля/ — Комунар 1,5
С170804 Шапки — Бутенки 4,9
С170805 /М-22/ — А Б З 1,0
С170806 Бутенки — Вишневе 5,3
С170807 Бережнівка — Колодяжне 3,8
С170808 Рубани — Жуки 2,2
С170809 Білики — Мирне 3,1
С170810 Галагурівка — Мідянівка 2,3
С170811 Кунівка — Колісниківка 4,8
С170812 Кунівка — Яблунівка 2,1
С170813 Жирки — Кустолові Кущі 3,8
С170814 /Білики — Червоні Квіти/ — Прогрес 2,3
С170815 Чорбівка — Комарівка 5,6
С170816 /Чорбівка — Червоні Квіти — Суха Маячка/ — Степове 2,0
С170817 Кустолові Кущі — Іванівка Бродщина/ — Червоне 1,7
С170818 /Селещина — Нехвороща — Світлогірське/ — Водолагівка 1,5
С170819 /Селещина — Нехвороща — Світлогірське/ — Лісне 2,0
С170820 /Н-31/ — Грицаївка 1,0
С170821 Бродщина — Миколаївка 2,2
С170822 /Василівка — Камʼянське/ — Гаймарівка 2,0
С170823 Василівка — Лесинки 5,6
С170824 Василівка — Бринзи — Сінне 8,7
С170825 Литвини — Мартинівка 2,0
С170826 /Селещина — Нехвороща — Лівобережна Сокілка — Світлогірське/ — Проскури 2,0
С170827 Дашківка — Ревущине 8,7
С170828 /Дашківка — Ревущине/ — Твердохліби 1,5
С170829 /Василівка — Камʼянське/ — Орликівський к-р 1,0
С170830 Світлогірське — Тахтаєвський кар’єр 7,8
С170831 /Дмитрівка — Кобелячок — Кишеньки/ — Брачківка 0,5
С170832 /Горішні Плавні — Салівка — Озера/ — Солошине 2,6
С170833 /Горішні Плавні — Салівка — Озера/ — Черемушки 1,3
С170834 Пилипенки — Озера 6,5
С170835 Олександрія — Дабинівка — Порубаї 5,0
С170836 /Олександрія — Дабинівка — Порубаї/ — Криничне 3,8
С170837 Прощуради — Морози 3,5
С170838 /Кобеляки — Просяниківка/ — Правобережна Сокілка 4,5
С170839 /Селещина — Нехвороща — Лівобережна Сокілка — Світлогірське/ — Панське 1,6
С170840 /Селещина — Нехвороща — Лівобережна Сокілка — Світлогірське/ — Соснівка 2,0
С170841 /Селещина — Нехвороща — Лівобережна Сокілка — Світлогірське/ — Гайове 2,0
С170842 Гарбузівка — Перегонівка 5,3
С170843 /Кобеляки — Просяниківка/ — Чкалове 2,3
                        РАЗОМ: 138,3
9.  Козельщинський район
С170901 Говтва — Плавні 3,8
С170902 Приліпка — Глибока Долина 4,0
С170903 /Козельщина — Хорішки — Великі Кринки/ — Загребелля 2,5
С170904 Хорішки — Вільне — В’язівка 6,2
С170905 /Хорішки — Вільне — В’язівка/ — Юрки 0,9
С170906 Верхня Мануйлівка — Нижня Мануйлівка 2,6
С170907 /Хорішки — Висока Вакулівка — Лутовинівка/ — Юрівка 0,9
С170908 /Капустяни — Дяченки — Дмитрівка — Горішні Плавні/ — Юрочки — Костівка 4,5
С170909 Дяченки — Харченки 2,0
С170910 /Глобине — Троїцьке — Манжелія — Піски — Козельщина/ — Цибівка 1,4
С170912 /Капустяни — Дяченки — Дмитрівка — Горішні Плавні/ — Книшівка 2,0
С170913 /Капустяни — Дяченки — Дмитрівка — Горішні Плавні/ — Бутенки 2,0
С170914 /Капустяни — Дяченки — Дмитрівка — Горішні Плавні/ — Вишняки — Трудовик 3,2
С170915 Під’їзд до с.Лутовинівського ХПП 3,0
С170916 /Глобине — Троїцьке — Манжелія — Піски — Козельщина/ — Зоряне 2,0
С170917 Василівка — Олександрівка 2,0
С170918 Козельщина — Павлівка 5,1
С170919 Омельниче — Квіти 3,0
С170920 Лутовинівка — Задовга 5,2
С170801 Трояни — Дзюбанівка — Оленівка 6,9
С170921 Майорщина — Кащівка 4,2
С170922 Рибалки — Нова Українка 7,0
С170923 Бреусівка — Олександрівка Друга — Хмарине 9,3
С170924 Пригарівка — Бреусівка 4,5
С170925 Андрійки — Пригарівка 6,4
С170926 Пашківка — Калашники 7,4
С170927 Пашківка — Ольгівка 3,0
С170928 Пашківка — Бутоярівка 4,1
С170929 /М-22/ — Верхня Жужманівка 2,2
С170930 /М-22/ — Нижня Жужманівка 1,1
С170931 /М-22/ — Шевченки — Малики 5,3
                   РАЗОМ: 117,7
10. Котелевський район
С171001 Котельва — Млинки 4,3
С171002 Камінне — /Суми — Полтава/ 10,3
С171003 Котельва — Михайлове 14,0
С171004 Котельва — Михайлівка Перша 9,0
С171005 Під’їзд  до с.Деревки 4,1
С171006 Сидоряче — Михайлівка Перша 10,5
С171007 //Н-12/ — Краснокутськ — Богодухів/ — Мар’їне 1,0
С171008 /Суми — Полтава/ — Дем’янівка — Мала Рублівка 6,0
С171009 Ковалеве — Стадниця 2,1
С171010 Микілка — Шевченкове 3,6
С171011 //Н-12/ — Мала Рублівка — Рунівщина — /М-03// — Зайці 8,3
С171012 Гетьманка — //Н-12/ — Мала Рублівка — Рунівщина — /М-03// 2,3
С171013 Борівське — //Н-12/ — Мала Рублівка — Рунівщина — /М-03// 2,5
С171014 Милорадове — Ковжижа 2,0
С171015 Лабурівка — Глобівка — Зайці Другі 9,8
С171016 Касяни — //Н-12/ — Мала Рублівка — Рунівщина — /М-03// 2,0
С171017 Підварівка — Діброва — //Н-12/ — Мала Рублівка — Рунівщина — /М-03// 8,4
                           РАЗОМ: 100,2
11. Кременчуцький район
С171101 Панівка — Рокитне — Донівка — Недогарки 7,8
С171102 /Панівка — Рокитне — Донівка — Недогарки/ — Пащенівка 1,4
С171103 Ялинці — Кіндратівка 5,8
С171104 /Кременчук — Власівка/ — Самусіївка 2,1
С171105 Піщане — Кривуші 5,6
С171106 Коржівка — Гориславці 3,8
С171107 /Хорол — Семенівка — Кременчук/ — Олефірівка 1,0
С171108 Майбородівка — Мирне  2,3
С171109 Майбородівка — Пустовіти 6,3
С171110 Радочини — Пустовіти — /Кременчук — Манжелія/ 11,8
С171111 Щербухи — Демидівка 6,0
С171112 Найденівка — Радочини 3,8
С171113 Яремівка — Радочини 1,2
С171114 Демидівка — Гуньки 3,0
С171115 /Кременчук — Манжелія/ — Омельник 2,7
С171116 /Кременчук — Манжелія/ — Демидівка 2,7
С171117 Литвиненки — Рокитне — /М-22/ 9,7
С171118 Рокитне — Богодисти 0,8
С171119 Рокитне — Бабки 1,2
С171120 Степівка — Різники 2,3
С171121 Бондарі — Білани 2,7
С171122 /Запсілля — Бондарі — Нова Галещина — /М-22/ — Заруддя 2,4
С171123 /Запсілля — Бондарі — Нова Галещина — М-22/ — Ревівка 1,0
С171124 Кузьменки — Кириленки 2,0
С171125 Базалуки — /М-22/ 0,9
С171126 Кобелячок — Малики 4,4
С171127 /Кобелячок — Салівка/ — Кобелячок 2,0
С171128 Пришиб — Роботівка 4,0
С171129 Горішні Плавні — Редути 3,4
С171130 Салівка — Петрашівка 3,0
С171131 Салівка — Карпівка 1,8
С171132 Придніпрянське — //М-22/ — Соснівка — Кременчук — Горішні Плавні/ 2,5
С171133 Чикалівка — /Н-08/ 4,3
С171134 Кам’яні Потоки — Чикалівка 6,0
С171135 /Н-08/ — Ройове 1,2
С171136 Чечелеве — /М-22/ 1,4
С171137 Підгірне — /М-22/ 1,8
С171138 Білецьківка — Бурти 6,5
С171139 Новоселівка — Стара Білецьківка 3,9
С171140 Підۥїзд до с.Неліпи 1,5
                   РАЗОМ: 138,0
12. Лохвицький район
С171201 Нове — Жабки 4,0
С171202 Жабки — Бербениці 6,5
С171203 Романиха — Яхники 9,5
С171204 /Романиха — Яхники/ — Шмиглі 2,4
С171205 /Лохвиця — Яхники — Жабки/ — Дереківщина 1,8
С171206 /Лохвиця — Свиридівка/ — Степуки 2,5
С171207 /Лохвиця — Свиридівка/ — Ячники 0,5
С171208 Білогорілка — Лука 4,2
С171209 /Білогорілка — Лука/ — Ручки 2,2
С171210 /Білогорілка — Р-60/ — Воля 2,2
С171211 Гиряві Ісківці — Старий Хутір 21,6
С171212 Зірка — Веселе 1,9
С171213 Вишневе — /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ 2,2
С171214 Руда — /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ 1,9
С171215 /Гиряві Ісківці-Старий Хутір/ — Слобідка 1,3
С171216 Дібрівне — Погарщина 4,5
С171217 Погарщина — Качанове-ст.Венеславівка 2,1
С171218 Гамаліівка — Долинка 1,9
С171219 /Лохвиця — Гадяч — Охтирка — КПП «Велика Писарівка»/ — Пучківщина 0,5
С171220 Шевченки — Яремівщина 6,0
С171221 Піски — Нижня Будаківка — Панченки 13,2
С171222 Бодаква — Нижня Будаківка 11,0
С171223 Нижня Будаківка — Дідів Яр 2,0
С171224 /Бодаква — Нижня Будаківка/ — Забодаква 2,0
С171225 /Піски — Бодаква — Вирішальне/ — Хрулі 1,8
С171226 /Піски — Бодаква — Вирішальне/ — Саранчине 2,1
С171227 /Піски — Бодаква — Вирішальне/ — Вовківське 2,0
С171228 Часниківка — Вирішальне 7,2
С171229 /Лохвиця — Вирішальне — Лубни/ — Шкадрети 1,7
С171230 /Лохвиця — Вирішальне — Лубни/ — Рудка 1,3
С171231 /Сенча — Хитці — Сніжине/ — Лучка 2,9
С171232 Васильки — Христанівка 2,8
С171233 Лохвиця — Гаївщина 7,5
С171234 /Р-60/ — Криниця 1,1
С171235 Пестичевське — Риги 6,6
С171236 /Р-60/ — Шумейкове — Дрюківщина/ — Яблунівка 2,6
С171237 Ісківці — Скоробагатьки 4,0
С171238 Ісківці — Овдіївка 5,0
С171239 Красне — Дрюківщина 2,4
С171240 /Р-60/ — Архипівка 0,6
С171241 /Лохвиця — Безсали/ — Западинці 1,1
С171242 Бербениці — Безсали 16,3
С171243 /Бербениці — Безсали/ — Червона Слобідка 5,0
С171244 /Бербениці — Безсали/ — Вишеньки 1,0
С171245 /Бербаниці — Безсали/ — Сокириха 3,5
С171246 Мехедівка — Озерне 4,5
С172307 Гільці — Богодарівка — Мехедівка 1,0
              РАЗОМ: 191,9
13. Лубенський район
С171301 Гінці — /М-03/ 7,8
С171302 Карпилівка — Гінці 3,5
С171303 Біівці — Горобії 4,7
С171304 Остапівка — Степури 3,4
С171305 Губське — /Біївці — Тарандинці — Вили/ 3,3
С171306 Халепці — Калайдинці 2,6
С171307 Лушники — Хитці 8,6
С171308 /Чорнухи — Лубни/ — Хитці 4,0
С171309 Вільшанка — /М-03/ 1,0
С171310 Тишки — Крутий Берег 3,3
С171311 Селюків — /Лубни — Тишки — Ісківці/ 3,4
С171312 /Тишки — Висачки/ — Грибище 1,1
С171313 Ждани — Хитці 3,5
С171314 Ломаки — Хорошки 3,0
С171315 Чернече — /Хорошки — Вовчик/ 2,2
С171316 Хорошки — Давиденки 5,4
С171317 Снітин — Броварки — Штомпелі 14,1
С171318 /Лохвиця — Вирішальне — Лубни/ — Червоні Пологи 8,0
С171319 Вовчик — Стадня 12,0
С171320 /Вовчик — Стадня/ — Вовча Долина 1,3
С171321 /Вовчик — Стадня/ — Крем’янка 1,0
С171322 /Лохвиця — Вирішальне — Лубни/ — Суха Солониця 4,0
С171323 /Р-42/ — Матяшівка 3,0
С171324 /Р-42/ — Тернівщина 0,6
С171325 /Войниха — Тернівщина — Оріхівка/ — Куп’єваха 2,8
С171326 Назарівка — /Шершнівка — /М-03/ 1,0
С171327 /М-03/ — ст.Солоницька 2,4
С171328 Мацківці — Мацкова Лучка 3,0
С171329 Лубни — Кононівка — Чудновці 12,2
С171330 Нижній Булатець — Малий В’язівок 7,3
С171331 Під’їзд до пам’ятнику «Жертвам Голодомору 1932-33 рр» 2,0
                  РАЗОМ: 135,5
14. Машівський район
С171401 /Козельщина — Новий Тагамлик — Селещина/ — Огуївка 1,6
С171402 Селещина — АБЗ 0,9
С171403 //М-03/ — Машівка — Карлівка/ — Тимченківка 5,7
С171404 Базилівщина — Богданівка 7,5
С171405 Сонячне — Рубанівка 2,9
С171406 /Р-11 — Старицьківка — Сонячне/ — Зоря 1,5
С171407 Григорівка — Петрівка 5,3
С171408 Машівка — Сахнівщина 4,4
С171409 //М-03/ — Машівка — Карлівка/ — Калинівка 1,6
С171410 Калинівка — Дмитрівка 3,0
С171411 /Селещина — Нехвороща — Світлогірське/ — Красногірка 4,2
С171412 Абрамівка — Нова Павлівка 6,2
С171413 /Селещина — Нехвороща — Світлогірське/ — Первомайське 2,3
С171414 Михайлівка — Любимівка 6,0
С171415 Павлівка — Грабівщина 4,2
С171416 /Селещина — Нехвороща — Світлогірське/ — Коновалівка 2,7
С171417 /Мала Нехвороща — Коновалівка — Ряске/ — Усть-Лип’янка 3,1
С171418 Свистунівка — Мала Нехвороща 4,8
                    РАЗОМ: 67,9
15. Миргородський район
С171501 Ромодан — Шарківщина 5,3
С171502 /Р-42/ — Сотницьке 2,0
С171503 Глибоке — Стовбине 6,4
С171504 Дібрівка — Верховина 5,8
С171505 Штомпелі — ст.Дібровка — Гасенки 4,3
С171506 /Шахворостівка — Трудолюб/ — Малинівка 2,1
С171507 /Миргород — Дібрівка — Клюшниківка/ — Деркачі 1,0
С171508 Клюшниківка — Сохацьке — Травневе 8,0
С171509 Григорівка — Сохацьке 0,7
С171510 Безводівка — Черкащани 2,1
С171511 Передеріївка — Черкащани 7,5
С171512 /Передеріївка — Черкащани/ — Петрівка 3,3
С171513 Остапівка — Синьощоки 5,5
С171221 Піски — Нижня Будаківка — Панченки 8,0
С171515 /Піски — Нижня Будаківка — Панченки/ — Онацьке 1,5
С171516 Заводище — Лісове 2,7
С171517 /Вирішальне — Залізняки — Комишня/ — Шульги 2,0
С171518 Велика Грем’яча — Мала Грем’яча — Попівка 4,4
С171519 Булуки — Ступки 2,9
С171520 Радченкове — Бакумівка 3,3
С171521 Руда — /Р-42/ 1,6
С171522 Цисеве — /Р-42/ 1,2
С171523 Зелений Кут — Савинці — Олефірівка — межа Зіньківського району (на Зіньків) 16,8
С171524 Велика Обухівка — Панасівка 5,8
С171525 Солонці — Мареничі 5,0
С171526 /Р-42/-Іващенки-Полив’яне/ — Радченки 3,6
С171527 Іващенки — Милашенкове 2,2
С171528 /Р-42/ — Марченки — Лещенки 8,5
С171529 /Миргород — Велика Багачка — Байрак — Поділ/ — Вовнянка 2,2
С171530 Рибальське — /Миргород — Хорол/ 1,3
С171531 Петрівці — Кузьменки 6,0
С171532 Осове — Мальці 8,2
С171533 Осове — Носенки 2,6
С171534 Осове — Ємці – Ярмаки 7,5
                РАЗОМ: 151,3
16. Новосанжарський район
С171601 Нові Санжари — Забрідки — /М-22/ 6,2
С171602 Горобці — Великий Кобелячок 4,6
С171603 Пасічне — Супротивна Балка 6,0
С171604 Стовбина Долина — Коби 2,3
С171605 Бондури — /М-22/ 2,2
С171606 Вісичі — /М-22/ 2,0
С171607 /М-22/ — Ганжі — Старі Санжари 6,8
С171608 Кунцеве — Собківка 7,9
С171609 Балівка — Клюсівка 7,9
С171610 /Нові Санжари — Нехвороща/ — Дубина 2,0
С171611 Під’їзд до АБЗ 2,5
С171612 Під’їзд до ХПП 0,5
С171613 Пристанційне — Маньківка 7,0
С171614 Пологи-Низ — Великі Солонці 3,4
С171615 /Мала Перещепина — Галущина Гребля/ — Малі Солонці 1,2
С171616 /Пристанційне — Липянка/ — Лисівка 2,2
С171617 Мала Перещепина — Крута Балка 11,3
С171618 /Крута Балка — Драбинівка — Вовківка/ — Дудкин Гай 3,3
С171619 Драбинівка — Веселка 4,3
С171620 /Нові Санжари — Нехвороща/ — Довга Пустош 1,7
С171621 Світлівщина — Соколова Балка 9,3
С171622 Райдужне — Суха Маячка — Кочубеївка 9,9
С171623 Крута Балка — Вільний Степ 4,0
                       РАЗОМ: 108,5
17. Оржицький район
С171701 Залужне — Пилиповичі 4,7
С171702 Денисівка — Чмихалове 1,5
С171703 Тимки — Вишневе 9,3
С171704 /Тимки — Вишневе/ — Нове 2,4
С171705 Під’їзд до ХПП 1,5
С171706 /М-03/ — Іванівка 2,0
С171707 Козаче — Приймівщина 3,6
С171708 /Гребінка — Оржиця/ — Хоружівка 1,1
С171709 /Сазонівка — Савенці — Черевки/ — Сліпорід 1,3
С171710 Черевки — Хорішки 4,2
С171711 Тарасенкове — //Н-08/ — Чорнобай — Хрестителеве — Оржиця — Лубни/ 10,0
С171712  //Н-08/ — Чорнобай — Хрестителеве — Оржиця — Лубни/ — Полуніївка 4,1
С171713 Дмитрівка — Нижній Іржавець 5,2
С171714 /Мацківці — Лукім’я/ — Колодна 1,0
С171715 Великоселецьке — Малоселецьке 4,3
С171716 /Оржиця — Чутівка — Мохнач/ — Тарасівка 1,0
С171717 /О1717254/ — Маяківка 1,1
С171718 /Оржиця — Круподеренці — Яблуневе/ — Теремецьке 0,4
С171719 Чевельча — Климівка 2,7
                      РАЗОМ: 61,4
18. Пирятинський район
С171801 Пирятин — Ївженки 2,4
С171802 Пирятин — Замостище 3,3
С171803 /Гребінка — Кулажинці — Смотрики — М-03/ — Архемівка 0,6
С171804 /М-03 — Березова Рудка — Мартиновичі/ — Мар’янське 2,0
С171805 /М-03 — Березова Рудка — Мартиновичі/ — Крячківка 1,0
С171806 Червоне — Сасинівка 5,6
С171807 /М-03/ — Олександрівка 0,5
С171808 /М-03/ — Рівне 3,5
С171809 /Р-67/ — Кроти 1,7
С171810 /Р-67/ — Гурбинці 3,3
С171811 /Р-67/ — Кейбалівка — Леляки 4,7
С171812 /Пирятин — Високе — Каплинці/ — Усівка 4,2
С171813 /Пирятин — Високе — Каплинці/ — Голобородька 2,0
С171814 /Р-60 — Білоцерківці/ — Вишневе — Богдани 7,3
С172301 /Р-60/ — Яцини 7,0
С171815 Прихідьки — /Р-60/ 3,6
С171816 Дейманівка — Шкурати 8,3
С171817 /М-03/ — Повстин 5,2
С171818 Мала Круча — /М-03/ 4,1
                     РАЗОМ: 70,3
19. Полтавський район
С171901 Очканівка — Валок 4,3
С171902 /Очканівка — Валок/ — Каплунівка 2,0
С171903 /Валок — Багаївка — Циганське/ — Лозівка 1,3
С171904 Глухове — Бершацьке 3,0
С171905 /Валок — Бугаївка — Циганське/ — Трирогове 0,9
С171906 /Валок — Бугаївка — Циганське/ — Носівка 2,3
С171907 /Полтава — Гожули — Чорноглазівка/ — Зорівка 1,3
С171908 /Валок — Бугаївка — Циганське/ — Витівка 4,9
С171909 Гожули — Падалки 3,4
С171910 Лаврики — Абазівка 3,9
С171911 Супрунівка — Шостаки 1,0
С171912 Івашки — /М-03/ 1,2
С171913 /М-03/ — Говтвянчик 1,0
С171914 Бричківка — /Суми — Полтава/ 2,3
С171915 Жуки — Тахтаулове 1,8
С171916 Полтава — Сем’янівка — Петрівка — /Суми — Полтава/ 8,7
С171917 Сем’янівка — Локішки 1,7
С171918 /Суми — Полтава — Надержинщина/ — Яцинова Слобідка 3,0
С171919 Яцинова Слобідка — Олепіри 1,2
С171920 //Н-12/ — Мала Рублівка — Рунівщина — /М-03// — Гонтарі 1,0
С171921 //Н-12/ — Мала Рублівка — Рунівщина — /М-03// — Мар’ївка — Васильці 5,5
С171922 //Н-12/ — Мала Рублівка — Рунівщина — /М-03// — Головки 1,7
С171923 //Н-12/ — Мала Рублівка — Рунівщина — /М-03// — Ступки 3,7
С171924 //Н-12/ — Мала Рублівка — Рунівщина — /М-03// — Сусідки 1,0
С171925 //Н-12/ — Мала Рублівка — Рунівщина — /М-03// — Березівка 2,5
С171926 Шили — //Н-12/ — Мала Рублівка — Рунівщина — /М-03// 0,6
С171927 Брунівка — /Шили — Надержинщина — Полтава/ 0,6
С171928 (Рунівщина — Флорівка — Нова Кочубеївка/ — Петрашівка 1,0
С171929 Сягайли — Карнаухи 7,0
С171930 Божкове — /Шили — Надержинщина — Полтава/ 5,0
С171931 Божківське — Новоселівка 8,0
С171932 /Терентівка-Ковалівка-М-03/ — Бочанівка 1,8
С171933 Вільховий Ріг — Черкасівка 6,0
С171934 Черкасівка — Бурти 6,0
С171935 Під’їзд до ХПП ст.Божкове 0,6
С171936 Ковалівка — музей ім.Макаренка 1,6
С171937 /М-03/ — Грабинівка 0,8
С171938 /О1719279/ — Їжаківка 0,9
С171939 /М-03/ — Верхоли 2,0
С171940 Андрушки — Макухівка 2,7
С171941 /М-03/ — Полтава 5,5
С171942 /М-03/ — Велике Ладижене 4,0
С171943 /М-03/ — Давидівка 1,4
С171944 //М-03/ — Машівка — Карлівка/ — Бузова Паськівка 1,5
С171945 //М-03/ — Машівка — Карлівка/- Курилехівка 4,0
С171946 //М-03/ — Машівка — Карлівка/ — Кашубівка 1,0
С171947 /Портнівка-Мала Перещепина/ — Минівка 2,5
С171948 /Портнівка — Мала Перещепина/ — Ватажкове 1,5
С171949 Микільське — Безручки 5,0
С171950 Зінці — Микільське 4,0
С171951 Лукищина — Заворскло 6,4
С171952 /М-03/ — Нижні Млини 2,3
С171953 /М-03/ — Гора 1,9
С171954 /М-03/ — Шмиглі 2,3
С171955 Щербані — Тютюнники 1,8
С171956 Великий Тростянець — Квіткове 1,0
С171957 Пожарна Балка — Буланове 2,0
С171958 Великий Тростянець — Сапожине — Нижні Вільшани 7,5
С171959 Великий Тростянець — Вищі Вільшани 5,6
С171960 /М-22/ — Судіївка 1,2
С171961 /М-22/ — під’їзд до АБЗ 1,0
С171962 /М-22/ — Горбанівка 1,7
С171963 /М-03/ — Мильці 1,0
С171964 /Плоске-Калашники-Мачухи/ — Снопове 1,0
С171965 Кованчик — Байрак — Мачухи 8,0
С171966 /М-03/ — Кованьчик — Підлепичі  — Твердохліби 15,0
С171967 Мачухи — Куклинці 1,9
С171968 /М-03/ — Кованчик — Твердохліби/ — Клименки 2,0
С171969 Миколаївка — Васьки 3,0
С171970 /М-03 — Кованчик — Твердохліби/ — Мазурівка 1,0
С171971 /М-03/ — Рожаївка 2,9
С171972 Циганське — Косточки 7,0
С171973 Петрівка — Гавронці 2,7
С171974 /М-03/ — Терешки — Микільське — //М-03/ — Машівка — Карлівка/ 7,2
С171975 Підۥїзд до с.Черкасівка 1,8
С171976 Підۥїзд до с.Вільхівщина 2,3
С171977 /М-03/ — Куклинці 4,2
                       РАЗОМ: 235,3
20. Решетилівський район
С172001 Решетилівка — Шкурупіївка 1,2
С172002 Прокопівка — /Диканька — Решетилівка/ 2,0
С172003 Білоконі — /Диканька — Решетилівка/ 1,2
С172004 Глибока Балка — Шкурупії — Покровське 8,2
С172005 Лиман Другий — Братешки 10,0
С172006 Шарлаї — Потеряйки 2,8
С172007 /Диканька — Решетилівка/ — Славки — Писаренки 7,6
С172008 Покровське — Коломак 3,2
С172009 Кукобівка — Долина 1,5
С172010 Нова Диканька — Демидівка 6,0
С172011 Демидівка — Литвинівка 1,4
С172012 Пустовари — /Демидівка — Плоске/ 2,2
С172013 Андріївка — Левенцівка — Плоске 9,0
С172014 Твердохліби — Браїлки 3,2
С172015 Чередники — /Плоске — Стовбина Долина/ 1,2
С172016 Мирне — /О1720286/ 2,0
С172017 Потічок — Тури 13,0
С172018 Нагірне — /Н-31 — Потічок/ 3,0
С172019 Підок — /Решетилівка — Сухорабівка/ 2,7
С172020 Сухорабівка — Березняки 5,0
С172021 Хрещате — /Решетилівка — Каленики/ 2,0
С172022 Колотії — /Решетилівка — Шилівка/ 1,8
С172023 /М-03/ — Малий Бакай — Мушти 11,0
С172024 Крохмальці — /Лобачі — Малий Бакай/ 1,5
                        РАЗОМ: 102,7
21. Семенівський район
С172101 Старий Калкаїв — Горошине 7,6
С172102 Кукоби — /Старий Калкаїв — Горошине/ 1,6
С172103 Горошине — Тукали 3,0
С172104 Наріжжя — Матвіївка 6,9
С172105 Зікранці — /Наріжжя — Оболонь/ 3,9
С172106 Пузирі — Лукашівка 4,9
С172107 Червоний Лиман-/Семенівка-Горошине/ 1,4
С172108 Калинівка — Товсте 6,5
С172109 Товсте — Бадьорівка 2,6
С172110 Богданівка — Байрак 4,1
С172111 Курганне — /Богданівка — Байрак/ 0,8
С172112 Семенівка — Малинівка 2,3
С172113 Вереміївка — Веселий Поділ 5,3
С172114 /Вереміївка — Бакумівка — Біляки/ — Тройняки 1,5
С172115 Біляки — Грицаї 6,9
С172116 Поділ — /Біляки — Грицаї/ 2,5
С172117 Василівка — Брусове 4,3
С172118 Василівка — Білогуби 3,5
С172119 /Хорол — Семенівка — Кременчук/ — Єгорівка — Малинівка 5,6
С172120 Герасимівка — Вербки 3,6
С172121 Шепелівка — Устимівка 5,2
С172122 /Семенівка — Горошине/ — Слюзівка 4,3
С172123 /Семенівка — Горошине/ — Нова Олександрівка 5,0
С172124 Погребняки — Дем’янівка 9,8
С172125 Горошине — Погребняки 8,1
                       РАЗОМ: 111,2
22. Хорольський район
С172201 Тарасівка — Єрківці 3,0
С172202 Бурлаки — /Тарасівка — Березняки — Новий Калкаїв/ 1,0
С172203 Дації — /Тарасівка — Березняки — Новий Калкаїв/ 1,0
С172204 Міщенки — /Оржиця — Хорол/ 1,2
С172205 Запорожчине — Іванці 2,4
С172206 Наталівка — Штомпелівка 8,4
С172207 Шарківщина — Наталівка 2,2
С172208 Ванжина Долина — Лісянщина 1,0
С172209 Рибченки — /Шишаки — Лобкова Балка/ 3,5
С172210 Радьки — /М-03/ 2,6
С172211 Глибока Долина — /М-03/ 3,8
С172212 /Шишаки — Староаврамівка/ — /М-03/ 3,2
С172213 Пристань — /Шишаки — Староаврамівка — М-03/ 1,2
С172214 Староаврамівка — Княжа Лука 4,1
С172215 Левченки — /Зубенки — Новачиха/ 1,5
С172216 Остапенки — /Зубенки — Новачиха/ 1,0
С172217 Клепачі — Вергуни 3,9
С172218 Попівка — до а/д /Миргород — Хорол/ 2,9
С172219 Широке — Бубереве 1,5
С172220 Грушине — Кулиничі 2,6
С172221 /Миргород — Хорол/ — Барилове 3,5
С172222 Вербине — /М-03/ 4,8
С172223 /М-03/ — Демина Балка — Павленки 3,0
С172224 Орликівщина — /М-03/ 9,2
С172225 Новоіванівка — /Орликівщина — М-03/ 1,7
С172226 Лагодівка — /М-03/ 1,2
С172227 Кривці — /Бригадирівка — Миколаївка/ 1,0
С172228 Кулики — /Хорол — Бовбасівка/ 2,6
С172229 Куторжиха — Хвощівка 5,7
С172230 Вишневе — Садове — Єньки — /Хорол — Семенівка — Кременчук/ 7,9
С172231 Софине — Андріївка 6,6
С172232 Вишневе — Гирине 6,6
С172233 /Тарасівка — Березняки — Новий Калкаїв/ — Мартинівка 4,2
С172234 Лазьки — /Тарасівка — Березняки — Новий Калкаїв/ 1,6
С172235 /М-03/ — до /Ромадан — Бочки — Вишневе/ 0,1
                     РАЗОМ: 111,7
23. Чорнухинський район
С172301 /Р-60/ — Яцини 0,8
С172302 Бубни — Луговики 4,9
С172303 Липове — Кізлівка 3,6
С172304 Харсіки — Нехристівка — Бондарі 11,3
С172305 Білоусівка — Суха Лохвиця 4,9
С172306 Осняг — Богодарівка 6,9
С172307 Гільці — Богодарівка — Мехедівка 13,4
С172308 Нова Петрівщина — /Гільці — Мехедівка/ 1,5
С172309 Богданівка — /Чорнухи — Гільці/ 3,0
С172310 /Чорнухи — Лубни/ — Ковалі 1,2
С172311 Яцюкове — Нова Діброва 3,7
С172312 Красне — Ісківці 6,2
С172313 Постав-Мука — Лісова Слобідка  3,9
С172314 /Р-60/ — Пізники — /Чорнухи — Лубни/ 1,5
С172315 /Р-60/ — Пацали 2,5
С172316 /Р-60/ — Піски-Удайські 9,5
С172317 Курінька — Скибинці 3,8
С172318 Курінька — Нетратівка 2,9
                         РАЗОМ: 85,5
24. Чутівський район
С172401 Майорівка — Нова Кочубеївка 5,5
С172402 Нова Кочубеївка — Підгірне 4,4
С172403 /Велика Рублівка — Чутове/ — Степове 2,4
С172404 Березове — /Велика Рублівка — Чутове/ 4,2
С172405 Воєводське — Скибівка 5,6
С172406 Трудолюбівка — Скибівка 4,9
С172407 /Велика Рублівка — Чутове/ — Никонорівка 1,5
С172408 Рябківка — /Велика Рублівка — Чутове/ 5,2
С172409 /Велика Рублівка — Чутове/ — Козаче 1,0
С172410 /Велика Рублівка — Чутове/ — Коханівка 2,5
С172411 Шевченківка — Степанівка — Скороходове 7,9
С172412 Скороходове — Павлівка 3,0
С172413 Під’їзд до ХПП 1,0
С172414 /Велика Рублівка — Чутове/ — Шпилі 2,3
С172415 Черняківка — Нижні Рівні 6,9
С172416 Першотравневе -Таверівка 4,5
С172417 Лозуватка — Василівка 6,7
С172418 Грякове — Нове Грякове 4,0
С172419 Левенцівка — Червона Поляна 1,8
С172420 Василівка — Розпашне 1,5
С172421 /М-03/ — Лисича — Охоче 7,0
С172422 Юнаки — /М-03 — Максимівка — Карлівка/ 2,5
С172423 Сторожове — Зеленківка — Смородщина 9,0
С172424 Зеленківка — Тойбік 4,8
С172425 Сторожове — Войнівка 7,5
С172426 Виноминівка — /М-03/ 2,0
С172427 Водяне — Кантемирівка 4,9
                        РАЗОМ: 114,5
25. Шишацький район
С172501 Шишаки — Лейків 8,3
С172502 Шишаки — Пелагеївка 5,6
С172503 Шишаки — Вишневе 4,5
С172504 Ходосиха — /Шишаки — Вишневе/ 1,5
С172505 /Шишаки — Вишневе/ — Хвощове 5,3
С172506 Климове — /Ковалівка — Р-42/ 1,8
С172507 Маначинівка — /Р-42/ 3,0
С172508 Вертелецьке — /Ковалівка —  Михайлики/ 1,2
С172509 Величкове — /Ковалівка — Михайлики/ 1,9
С172511 Швадрони — /Ковердина Балка — Самари/ 2,7
С172512 Харенки — Порскалівка 9,3
С172513 Маслівці — /Ковердина Балка — Самари/ 2,0
С172514 Носи — /Ковалівка — Михайлики/ 1,0
С172515 Першотравневе — /Великий Перевіз — Балясне/ 2,5
С172516 Книші — Пришиб 4,8
С172517 Криворучки — /Великий Перевіз — Балясне/ 1,0
С172518 Гнатенки — Коляди 3,0
С172519 Пришиб — Переводчикове 2,5
С172520 Чернешівка — Легейди 3,8
С172521 Товсте — /Чернишівка — Легейди/ 2,6
С172522 Цьови — Григорівщина 2,7
С172523 Малаківщина — Шафранівка 3,5
С172524 Шарлаївка — Гоголеве 2,0
С172525 Об’їзд с.Гоголеве 2,3
С172526 /Шишаки — Сагайдак — Поділ/ — Мала Бузова 2,9
С172527 /Самари — Жоржівка — Колодяжне/ — Киселиха 1,0
С172528 Велика Бузова — Тищенки 4,5
С172529 Науменки — /Цьови-Тищенки/ 1,2
С172530 Зелене — /Цьови — Тищенки/ 0,9
С172531 Тищенки — Низова Яковенщина 5,3
С172532 Сагайдак — Кирпотівка — Принцеве 7,7
С172533 Салимівщина — /Сагайдак — Кирпотівка — Принцеве/ 2,0
С172534 Сагайдак — Дмитрівка 7,2
С172535 Федунка — Білаші 10,1
С172536 Раївка — /Федунка — Білаші/ 2,4
С172537 Римиги — Мірошники 1,5
С172538 Чорнобаї — Сагайдак 1,4
С172539 Бухуни — Гончарі — Луці 8,2
С172540 Соснівка — Бухуни — Велика Бузова 10,2
С172541 Хвальки — /Яреськи — Федунка/ 1,1
                             РАЗОМ: 146,4
Загальна протяжність
районних автомобільних доріг
2 969,0
Протяжність  автомобільних доріг загального користування місцевого значення Полтавської області 7 820,3

Дякуємо

Будь ласка, перейдіть за посиланням у висланому вам листі - так ми переконаємося, що підписалися саме ви

Замовити послугу